.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Липсва ми ...

    Не съм предполагал, че някога ще пиша в подобен форум, но просто искам да изкажа мъката си пред хора, които непознавам.
    С приятелката ми сме заедно от достатъчно време, но се наложи да замине на бригада и няма да я има 4 месеца, вече мина 1 остават още 3, но със всеки изминал ден чуствам, че ми липсва все повече и повече. Вече незнам какво да направя, старая се да си разнообразявам ежедневието, работя върша си хобитата излизам с приятели постоянно, но нищо от това не помага да ми липсва по-малко и да не ми е чак толкова гадно. Постоянно се сещам хубави момента от тогава, когато си беше тук, просто съм привързан прекалено много към нея и до сега не съм изпитвал толкова истински чуства към нито едно момиче, с което съм бил някога, и имам изключително сериозни намерения към нея, както и тя ми казва, че мисли същото. Растоянието между нас и това, че вече не съм я виждал от месец, а следват и още 3 направо ме убива. Постоянно се притеснявам и за работи, за които няма смисъл и тя ми казва, че никога не би направила, защото ме обича прекалено много, постоянно ми казва, че и липсвам много и, че това време просто ще мине. Какво бихте направили, ако бяхте на моето място, за да се почуствате по-добре.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Разбирам те напълно, защото точно преди две седмици, трябваше да изтърпя подобно нещо, за щастие по кратко. Приятелката ми замина за една седмица на практика на морето. Това беше най - скучната седмица през целия ми живот, сериозно говоря. Постоянно ми липсваше, а това че се чувахме по няколко пъти на ден, въобще не ми помагаше, дори и по цял ден в работа пак не можех да се разсеям. Попринцип не съм за връзки от разстояние, липсва ми живия контакт.

    Съвет не знам какъв да ти дам, защото и аз едва изтърпях да мине тази седмица, какво ли не правих и пак ми беше едно такова празно. Ако има достъп до интернет, говорете си вечер по камерите, за друго не се сещам.

  3. #3
    Говорим си, но това не ми помага особено, да не кажа даже изобщо.

  4. #4
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    Била съм в твоето положение и за съжаление не мога да ти дам по-добър съвет от това да гледаш да си уплътняваш времето колкото може повече и да не мислиш за това колко бавно минава лятото без нея, защото това го прави още по-трудно.

  5. #5
    За първи път от както съм с някое момиче, чусвтвам че тя е момичето, с което искам да бъда не за месец, два три или година, а за много повече време(да не кажа завинаги) и я обичам изключително много, казва ми че споделя моите мисли и, че тя иска същото, но като я няма просто имам чуството, че нямам нищо и всичко около мен е толкова скучно и еднообразно..

  6. #6
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Не си набиваме филми в главата и си уплътняваме по сериозно свободното време.

    Колко време сте заедно? За протокола на бригада се заминава по желание, никога не е задължително.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  7. #7
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Цитирай Първоначално написано от valdesbg Виж мнението
    За протокола на бригада се заминава по желание, никога не е задължително.
    Обаче обикновено желанието ти не е да избягаш от половинката си.

  8. #8
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Бейби - така си е. Не съм казал обратното. Автора го представи сякаш някой насила е накарал приятелката му да замине на бригада без нейното желание. Което е далеч от истината.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  9. #9
    Еми от повече от половин година сме заедно, достатъчно за да разбера, че чуствата ми към нея са истински. Да пожелание се заминава, но просто всичко беше решено още преди да се запознаем.

  10. #10
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Половин година не е достатъчна за 4 месеца липса.

    Иначе... случват се и такива моменти. Щом си знаел предварително.. би трябвало да си се подготвил за това.. и да не минава толкова драматично. В смисъл имал си възможност за това, най-малкото щот не са ти го сервирали една седмица по рано примерно.

    Разбери ме правилно - хубаво е че смяташ че това е девойката за теб, но е глупаво да мрънкаш, при положение че си знаел от самото начало

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  11. #11
    Да, знаех за това от по-рано, но не предполагах, че липсата и ще е толкова усезаема. Досега не съм изпитвал толкова истински чуства към никоя преди, а това момиче за половин година ме накара да почуствам такива неща.

  12. #12
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Ще оцелееш.

  13. #13
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Добре де...разбрахме че тя е уникална, невероятна и прочее суперлативи и че си лапнал по нея като слънчевка торен червей.

    Съвети ти дадохме няколко човека. Друго какво искаш от нас?

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  14. #14
    Повече от фен Аватара на TrueStory
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    325
    Хубаво е,че толкова ти липсва.....ама ще изтърпиш.....аз съм търпяла година и половина на разстояние от приятеля ми. Е, вярно, че се виждахме по веднъж на месец-два, но пак не е достатъчно. Преживява се обаче

  15. #15
    Е то е ясно, че ще мине времето, просто исках да прочета малко коментари и окуражащи слова от хора, които не познавам лично.
    Благодаря.

  16. #16
    valdesbg май от толкова стоене по форумите си станал доста раздразнителен тип. Не е нужно да се караш на хората, когато имат някакъв проблем и просто споделят.

  17. #17
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Ако искаш просто споделяне - води си дневниче. Когато споделяш с хора е различно там би трябвало да споделяш с някаква цел.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  18. #18
    Да споделих с цел да видя какво ще ми отговорите.
    П.П Нямам за цел да се заяждам с никого не го приемай така.

  19. #19
    Повече от фен Аватара на TrueStory
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    325
    Хайде стига се заяжда с човека....искал е да си сподели или да получи съвет, направил си е тема и толкоз. Като нещо те дразни не му пиши в темата. Много заядлив народ тука значи ....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си