.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Unhappy Ново училище-помощ

    Здравейте,ами с мама и с татко се преместихме да живеем в Плевен,което значи:
    НОВ ГРАД-НОВО УЧИЛИЩЕ!
    А и имам и проблем с теглото.Та искам да ви попитам за съвети,като например как да направя добро първо впечатление,как да се облеча на първия учебен ден и т.н.

  2. #2
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    Здравей. Ако искаш да свалиш някой килограм потичай 30 минути в някой парк или карай колело, яж умерено .. все ще свалиш нещо.
    Колкото до 1-вото впечатление .. Зависи дали ще ходиш в обикновенно училище или такова с прием след 7 клас .. Кажи

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от kitty02 Виж мнението
    Зависи дали ще ходиш в обикновенно училище или такова с прием след 7 клас .. Кажи
    Не разбрах каква е разликата.

    PS. be yourself. (:

  4. #4
    Голям фен Аватара на heartlesandfreaky
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Plewen
    Мнения
    826
    хей, и аз съм от Плевен, кой клас си ти?
    "You fail to recognize that it matters not what someone is born, but what they grow to be."
    Albus Dumbledore.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от kitty02 Виж мнението
    Здравей. Ако искаш да свалиш някой килограм потичай 30 минути в някой парк или карай колело, яж умерено .. все ще свалиш нещо.
    -това за теглото.Относно за облеклото-каквото ти хареса си облечи.За мен първото впечатление не трябва да се създава чрез облеклото а чрез постъпките.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от heartlesandfreaky Виж мнението
    хей, и аз съм от Плевен, кой клас си ти?
    ами ще почвам 5-ти клас в стоян заимов само това знам

  7. #7
    Ами в днешно време по дрехите те посрещат и по дрехите те изпращат... Сприятелявай се с повече хора

  8. #8
    Имаш цяло лято, да влезнеш във форма. По-добре действай, хем ще си по-уверена, хем ще те възприемат по-добре. За дрехите ти си решавай спрямо твоя вкус.

  9. #9
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Просто бъди себе си и не се смятай за различна, само защото имаш проблеми с теглото. Не всичко опира до външния вид. Просто бъди самоуверена в себе си, отпусни се и всичко ще е шест.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си