.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Досадно акне

    Здравейте имам проблем с това досадно акне от зимата на 2012 до сега. Излизат ми едни пъпки които не избиват и тази част където е остава червено т.е. пъпката си стои само зачервено. Веднъж ми излязоха две такива мина доста време и ги стиснах обаче ми останаха нещо като петна и когато ги стисна тези петна излиза кръв. Как да ги махна да ходя ли на козметик? Ходих и още ходя на кожен лекар и ползвам Даверцин Гел и Мелабел Тоник обаче никакъв ефект! Пих антибиотици Вибрамицин и то наскоро ги свърших обаче ефект не виждам даже ми изляза още една подобна на другата само зачервена и незнам какво да правя да сменя лекаря ли какво незнам. Благодаря!

  2. #2
    Супер фен Аватара на Reenata
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    1 882
    Отиди на козметик и не се пипайй !!!!!

  3. #3
    Супер фен Аватара на lqlq89
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    1 716
    Козметик!
    Научих, че трябва винаги да се разделяш с тези, които обичаш с думи на любов. Може пък това да е последният път, когато се виждате.

  4. #4
    ..аз използвам сапуна на Акне аут и съм много доволна, струва 4-5лв., ако искаш потърси в някоя аптека ;п

  5. #5
    Мега фен Аватара на MaLkaTa_LaDy
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 159
    Продължавай с това, което ти е изписал дерматолога. Нужно е повече време за да подейства.
    Не ходи на козметик.
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true.

  6. #6
    Ползвам и сапун Акне аут и ползвам тези неща отдавна от около 2 месеца, но ще отида на козметик и но и там нещо не стане ще сменя лекаря.

  7. #7
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    На мен този много повече ми харесва от Акне Аут.

  8. #8
    Да Имекс може да го пробвам защото съм пробвал крема му и съм доволен но си мисля, че може да е от Даверцин гела защото лекаря ми каза може да получиш зачервявания.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си