.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Търся такива кецове

    Спешно търся точно такива кецове.

    http://www.carrellistudio.com/wp-con...sandalia33.jpg

    Искам да допълня,че съм от София и ,ако знаете от къде мога тук да си ги закупя или някакъв български сайт за поръчка,ще ви бъда много благодарна.Може да сте ги мяркали някъде,но трябва да е примерно най-много от преди 2 месеца,а не миналата година.Не държа да са на Vans,просто да са еднакви.Намерих подобни ,но имаха огромен череп върху тях и се отказах,защото беше твърде грубо.

    Пишете и на Л.С ,ако имате информация.

  2. #2
    Голям фен Аватара на slimbo
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    916
    Цитирай Първоначално написано от emostylegirl Виж мнението
    Спешно търся точно такива кецове.

    http://www.carrellistudio.com/wp-con...sandalia33.jpg

    Искам да допълня,че съм от София и ,ако знаете от къде мога тук да си ги закупя или някакъв български сайт за поръчка,ще ви бъда много благодарна.Може да сте ги мяркали някъде,но трябва да е примерно най-много от преди 2 месеца,а не миналата година.Не държа да са на Vans,просто да са еднакви.Намерих подобни ,но имаха огромен череп върху тях и се отказах,защото беше твърде грубо.

    Пишете и на Л.С ,ако имате информация.
    Не знам в София ама в Хасково са на всеки битак така че ако имаш път насам..........

  3. #3
    Супер фен Аватара на DennisCobain
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 304
    Цитирай Първоначално написано от slimbo Виж мнението
    Не знам в София ама в Хасково са на всеки битак така че ако имаш път насам..........
    и във Видин е същото така, че смятам, че ако обиколиш друго място освен онлайн пространството ще си намериш -.-

  4. #4
    Обиколих цяла София и ги няма .Знаете ли дали в Плевен мога за ги намеря ?

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Последно редактирано от npp : 07-01-2012 на 10:12

  6. #6
    Мерси ,обаче цените нещо ми се виждат високи.Давала съм и много повече за Супра,но 87 лв. за тези не мога да дам,като по битаците са по 20.

  7. #7
    Eм аз съм от Плевен и ти казвам че тук едва ли ще намериш

  8. #8
    Голям фен Аватара на Snik4er
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    519
    Имам едни готини, които не ми станаха... http://s3.amazonaws.com/bonanzleimag...0/9508/107.JPG
    рискове като купуваш от нета. Ако има някой заинтересован да пише на ЛС.
    *снимката е от нета, но са същите*



    Last.fmFacebookBLOG

  9. #9
    upppppppppp

  10. #10
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от emostylegirl Виж мнението
    Мерси ,обаче цените нещо ми се виждат високи.Давала съм и много повече за Супра,но 87 лв. за тези не мога да дам,като по битаците са по 20.
    Ти какво очакваш, оригинал на Vans за 15 лева ли? Според мен даже да си ефтини.
    А ако толкова държиш да са ефтини и да се скъсат на третото носене, ходи по битаците тогава. (:
    По-добре едни скъпи и читави обувки, които да си ги носиш с години дори, отколкото всеки месец да си купуваш нови за по 20лв. Just sayin'.
    Последно редактирано от bijou : 07-26-2012 на 10:57

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си