.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Класирания след 7 клас

    Здравейте! Аз съм класиран на второ класиране в 18 Соу /ФЕ/ИЕ/БЕЛ/ и нямам проблем , но имам един приятел който не е класиран и на първо и на второ класиране и трябва да участва в трето, та искам да попитам дали на трето класиране може да слагаш нови училища и да си промениш желанията, може и да кажете нещо за 18то дали е хубаво дали не?
    Последно редактирано от kikatabg : 07-03-2012 на 10:57

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Да , на 3-то класиране се подава ново заявление (като това на 1-во) и го попълваш с нови у-ща

  3. #3
    Мерси за инфото!

  4. #4
    Недей да рискуваш за 3то класиране, защото тогава се пишат училища, в които има свободни места, и не се знае в кое ще те приемат. Обикновено остават СОУ-тата със свободни места.

  5. #5
    Той няма избор щом не е класиран и на 2ро.

  6. #6
    Е , да но тя не е приета нито на първо нито на второ така че нека да се пробва неиния бал е 27.678 а това е малко за момиче моя беше 29.322 и съм приет в 18 Соу Уилям Гладстон все пак ще я приемат някъде! Още очаквам да споделите нещо за 18 СОУ ако имате някои познат там!

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от SunT Виж мнението
    Той няма избор щом не е класиран и на 2ро.

    Моя грешка, не бях прочела, заради рекламата на Лейди Гага...Мисля че автоматично се отива на 3то класиране.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си