.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Smile (Варна) Приетите ученици в 8 СОУПЧЕ " Пушкин" с паралелка Английски език (2012-2017)

    искам да попитам дали тук има хора , които са приети в 8 СОУПЧЕ "Пушкин" (руското) с паралелка Английски през 2012 до 2017 година ) понеже аз съм приета там и и искам да видя с кого ще съм .. ще се радвам да ми пишете ) .. А ако някой друг иска , може да сподели къде е влязъл , в коя гимназия! може да познавам някой от там и да мога да ви дам име ) (ОТНАСЯ СЕ САМО ЗА 98-МИ НАБОР ! ))))) )

  2. #2
    Здрасти!И аз съм от руското,но в руската паралелка.Ти познаваш ли някого от моята?И аз се интересувам от бъдещите ми съученици.Може и да се запознаем

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от soletkaa98 Виж мнението
    Здрасти!И аз съм от руското,но в руската паралелка.Ти познаваш ли някого от моята?И аз се интересувам от бъдещите ми съученици.Може и да се запознаем
    ami vsushtnostt da poznawam edna moq suochenichka e ot ruskata paralelka ako iskash da se zapoznaem pishi na skype:simona1923 )

  4. #4
    Ще пренебрегна това, че си казала, че темата ти е само за 98ми набор, защото ми се пише в нея :Р Тъкмо го завърших това училище, надявам се и на вас да ви хареса и да не ви се падат лошите математички : D


    И, бтв, като съвет, да знаеш, че като цяло форумът сякаш не се посещава от много хора така или иначе, та може и никой от Варна приет точно в това училище да пише в темата ти : )

    Поздрави
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от jghgh Виж мнението
    Ще пренебрегна това, че си казала, че темата ти е само за 98ми набор, защото ми се пише в нея :Р Тъкмо го завърших това училище, надявам се и на вас да ви хареса и да не ви се падат лошите математички : D


    И, бтв, като съвет, да знаеш, че като цяло форумът сякаш не се посещава от много хора така или иначе, та може и никой от Варна приет точно в това училище да пише в темата ти : )

    Поздрави
    znam che ne se poseshtawa tolkowa , prosto reshix da probwam .. ii dano da ne se padnattt loshi matematichki .. dnes razbax che po Angliiski shte budem s gospodin Bonev ako go poznawash shte spodelish li mnenie za nego ? shte se radwam da go chuq ))

  6. #6
    Не, аз бях италианска паралелка. Като си разбереш учителите по БЕЛ и по математика сподели, ще ми е интересно да видя кои са. Силно се надявам да ти се падне Бъчварова по БЕЛ, невероятна учителка, стига да я слушате, разбира се.

    А аз завърших италианска паралелка и нямам поглед над учителите по АЕ.
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от jghgh Виж мнението
    Не, аз бях италианска паралелка. Като си разбереш учителите по БЕЛ и по математика сподели, ще ми е интересно да видя кои са. Силно се надявам да ти се падне Бъчварова по БЕЛ, невероятна учителка, стига да я слушате, разбира се.

    А аз завърших италианска паралелка и нямам поглед над учителите по АЕ.
    mersii se pak ) shte probvam da razbera uchitelite po matt ii bel (:

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си