.
Отговор в тема
Страница 2 от 8 ПървиПърви 123456 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 181
  1. #26
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Мда,Michelle Phan го препоръча в едно видео това със зеления чай и трябва да го пробвам.

  2. #27
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Банани по дръвчетата, банани по лицето
    Освен, че бананите са ценен източник на много витамини и полезни вещества, приложени външно, също имат благотворно действие. Точно това тяхно свойство използват шоколадовите красавици от Ямайка. След като обелят банана започват да втриват вътрешната част на обелките в кожата на лицето. Това е тайната за искряща им и сияеща кожа. Процедурата обаче не свършва до тук. Месестата част на плода смачкват и добавят към нея няколко капки зехтин. С тази смес намазват лицето и стоят 15 минути, за да може след това като изплакнат със студена вода да получат свеж и мек вид на кожата на лицето.
    Намерих го без да искам вчера в лейдизоун. Мислим с майката да го направим скоро.

  3. #28
    Страхотна теме!!!

  4. #29
    Страхотна тема.

  5. #30
    Чувала съм, че тривитаминолът много помагал за цялостното укрепване на косата.От къде мога да намеря и горе-долу какви са цените?

    П.П: (Питам тук, защото попринцип сехсреща доста често в домашните маски, а и няма смисъл да пускам нова тема)
    Последно редактирано от Dark_angel_s : 07-27-2012 на 14:33

  6. #31
    Мда, някой път ще пробвам

  7. #32
    Кооолко много маски има Аз ще пробвам млякото за махане на грим, розовата вода и маслото от жожоба се купуват от козметичен магазин нали?

  8. #33
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Ох помня по едно време колко бях зарибена по - маските ,като нищо ще ги изпробвам всичките за подхранване .

  9. #34
    Цитирай Първоначално написано от mimeto_0o0o Виж мнението
    Кооолко много маски има Аз ще пробвам млякото за махане на грим, розовата вода и маслото от жожоба се купуват от козметичен магазин нали?
    Тук ги има и в аптеки.

  10. #35
    Цитирай Първоначално написано от Dark_angel_s Виж мнението
    Чувала съм, че тривитаминолът много помагал за цялостното укрепване на косата.От къде мога да намеря и горе-долу какви са цените?

    П.П: (Питам тук, защото попринцип сехсреща доста често в домашните маски, а и няма смисъл да пускам нова тема)
    Амии, има го във ветеринарни аптеки, ако си от София, в люлин в силвър центъра имаше преди, сега обаче не съм сигурна.

    Сега се разрових, попаднах на бг мама, там пише, че има срещу автогарата на овча купел, в големите зоо магазини, както и до зала Универсиада. Ако не си от София, виж в зоо магазините или ветеринарна аптека някоя, не е повече от 8 лева.

  11. #36
    Цитирай Първоначално написано от don't say anything. Виж мнението
    Амии, има го във ветеринарни аптеки, ако си от София, в люлин в силвър центъра имаше преди, сега обаче не съм сигурна.

    Сега се разрових, попаднах на бг мама, там пише, че има срещу автогарата на овча купел, в големите зоо магазини, както и до зала Универсиада. Ако не си от София, виж в зоо магазините или ветеринарна аптека някоя, не е повече от 8 лева.
    Мерси много

  12. #37
    Супер фен Аватара на lqlq89
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    1 716
    Научих, че трябва винаги да се разделяш с тези, които обичаш с думи на любов. Може пък това да е последният път, когато се виждате.

  13. #38
    Голям фен Аватара на pepa97
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    808
    А маска спец.за акне ?

  14. #39
    Купи си acne out сапун, 5 лева е, помага много.

  15. #40
    Супер фен Аватара на lqlq89
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    1 716
    Аз не съм доволна изобщо.
    Цялата съм обрината...жеги и тн. Не мога да се понасяммм..
    Научих, че трябва винаги да се разделяш с тези, които обичаш с думи на любов. Може пък това да е последният път, когато се виждате.

  16. #41
    Супер фен Аватара на Runaway11
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    1 087
    Аз съм ползвала акне аут тоника обаче много ми исушава кожата за жалост.

    Това спрейче изглежда интересноо хдд

  17. #42
    Цитирай Първоначално написано от lqlq89 Виж мнението
    Аз не съм доволна изобщо.
    Цялата съм обрината...жеги и тн. Не мога да се понасяммм..
    ще се повторя отново опитайте с масло от жожоба писах вече и колко цени са маслата и аромотерапията проверено

  18. #43
    Мега фен Аватара на FunkyPie
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    4 006
    Мерсиии : )) сега бягам да пробвам това с ледчето за разширени пори

  19. #44
    Супер фен Аватара на lqlq89
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    1 716
    Цитирай Първоначално написано от pepa97 Виж мнението
    А маска спец.за акне ?
    Вчера бях на дерматолог и ми изписа тази маска : http://apteka.framar.bg/30004822/%D1...BA%D0%BD%D0%B5
    Както едно кремче на La Roche за лицето и едно за гърба, че ми излизат понякога гадно болезнени подкожни пъпки. Както и едни хапчета за вътрешно прочистване, евтини, което ме учуди, около 5лв бяха
    Научих, че трябва винаги да се разделяш с тези, които обичаш с думи на любов. Може пък това да е последният път, когато се виждате.

  20. #45
    Супер фен Аватара на lqlq89
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    1 716
    И аз съм за домашните маски. Вие от кои сте доволни и сте видели наистина ефект? Правила съм си с мая, с купчета лед, с кисело мляко и аспирин, с мед (и аспирин), с хума (и лимонов сок, розова вода, вода или кисело мляко) с жълтък, с кафе.. Ефект веднага видях само с киселото мляко и аспирина, но на другия ден, все едно нищо не съм си правила.
    Научих, че трябва винаги да се разделяш с тези, които обичаш с думи на любов. Може пък това да е последният път, когато се виждате.

  21. #46
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Мед+хума+лимон ми е любимата!

  22. #47
    Голям фен Аватара на cheburashka
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    534
    ^точно такава си правя

  23. #48
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    София
    Мнения
    904
    Тия маски веднъж седмично ли се прилагат? И маската с мед, лимон и хума, само с минерална вода ли може да се отмива, или става и с чешмяна?
    Queen of the Damned

  24. #49
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    ^Какво? За първи път чувам за отмиването с мин. вода.Аз винаги си я отмивам с чешмяна. Каква е разликата?

  25. #50
    Фен Аватара на sweetybebi
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Благоевград
    Мнения
    163
    Момичета, кажете някоя наистина ефикасна маска против пъпки

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си