.
Отговор в тема
Страница 2 от 8 ПървиПърви 123456 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 181

Hybrid View

  1. #1
    Фен Аватара на sweetybebi
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Благоевград
    Мнения
    163
    Момичета, кажете някоя наистина ефикасна маска против пъпки

  2. #2
    Повече от фен Аватара на fama
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    somewhere
    Мнения
    324
    Здравейте, момичета. Наистина много полезна тема, но бих искала да ви попитам кои маски бихте ми предложили за кожа с малко черни точки , но с разни пъпчици около носа, брадичката и челото ? И за пори ? Кои според вас са най-подходящи, кожата ми нормална , може би лекo суха от времето?
    Любовта не се състои в това двама души да се вторачат един в друг, а в това те да гледат в една посока.

  3. #3
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от fama Виж мнението
    Здравейте, момичета. Наистина много полезна тема, но бих искала да ви попитам кои маски бихте ми предложили за кожа с малко черни точки , но с разни пъпчици около носа, брадичката и челото ? И за пори ? Кои според вас са най-подходящи, кожата ми нормална , може би лекo суха от времето?
    Прочети първата страница!!!Има толкова много маски за всеки тип кожа...

  4. #4
    13. Маска за подхранване кожата на лицето.
    - Разбийте един жълтък с равна част студено, неварено прясно мляко. Нанесете върху почистено лице и масажирайте. Изчакайте жълтъка да изсъхне и измийте с хладка вода или чай от лайка.

    Хм...днес си я направих. Има някакъв ефект: кожата е по-мека и подхранена
    Мъдростта на живота се състои в отстраняването на маловажните неща.

  5. #5
    Victorria69
    Guest
    Някой да знае маска за суха кожа с пъпки

  6. #6
    всички имаме пъпки, ако не е акне, всичко останало не е страшно, аз съм със суха бяла кожа и на определени места имам малки черни точки, какво ли не съм пробвала да ги правя, не се махат, единственото, което ми остана, да свикна с тях потърси и пробвай, все ще намериш нещо подходящо за теб.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Victorria69 Виж мнението
    Някой да знае маска за суха кожа с пъпки
    Маска със сода и вода
    След като измиете лицето си с лек лосион за почистване, посипете върху пръстите на ръцете малко сода за хляб. След което с леки кръгови движения, разтъркайте цялото си лице, като избягвате зоната около очите. Изплакнете с хладка вода и в отделен съд смесете няколко лъжички сода и вода. Нанесете на тънък слой върху кожата на лицето и останете така 15-20 минути. Изплакнете с вода и нанесете лек и тонизиращ крем след това.
    Тази е против пъпки. Пробвай може да помогне!

  8. #8
    Маска с аспирин, момичета. Много подходяща за проблемна кожа.

  9. #9

    Маски за бърз растеж на косата с тривитаминол

    Маски за бърз растеж на косата с тривитаминол
    Използването на тривитаминол за растеж и укрепване на косата не е тайна и много жени го използват отдавна, винаги можете да прочетете отзиви за приложението му и резултатите в интернет. Маските с тривитаминол помагат на косата да расте, укрепва я, прави я по-жива и силна. Използвайте хубав шампоан за отмиване на маските, особено за тези, които съдържат други масла – тривитаминолът е относително труден за изплакване от косата. Маските с тривитамининол трябва да се правят не повече от веднъж седмично, това е много силно средство и злоупотребата с него ще направи косата ви мазна.

    1. Домашна маска за растеж на косата с тривитаминол и кокосово масло
    Съставки:

    2 с.л. тривитаминол
    1 с. л. кокосово масло
    2 с.л. кисело мляко
    1 с. л. пчелен мед
    1 с. л. коняк
    За да направите маската просто трябва да разбъркате всички съставки заедно.

    Маската се нанася върху суха коса, за поне един час и след това се отмива от косата с топла вода с помощта на шампоан.
    тук има още няколко: https://spiritell.com/%d0%b4%d0%be%d...d%d0%be%d0%bb/

  10. #10
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Мда,Michelle Phan го препоръча в едно видео това със зеления чай и трябва да го пробвам.

  11. #11
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Банани по дръвчетата, банани по лицето
    Освен, че бананите са ценен източник на много витамини и полезни вещества, приложени външно, също имат благотворно действие. Точно това тяхно свойство използват шоколадовите красавици от Ямайка. След като обелят банана започват да втриват вътрешната част на обелките в кожата на лицето. Това е тайната за искряща им и сияеща кожа. Процедурата обаче не свършва до тук. Месестата част на плода смачкват и добавят към нея няколко капки зехтин. С тази смес намазват лицето и стоят 15 минути, за да може след това като изплакнат със студена вода да получат свеж и мек вид на кожата на лицето.
    Намерих го без да искам вчера в лейдизоун. Мислим с майката да го направим скоро.

  12. #12
    Страхотна теме!!!

  13. #13
    Страхотна тема.

  14. #14
    Чувала съм, че тривитаминолът много помагал за цялостното укрепване на косата.От къде мога да намеря и горе-долу какви са цените?

    П.П: (Питам тук, защото попринцип сехсреща доста често в домашните маски, а и няма смисъл да пускам нова тема)
    Последно редактирано от Dark_angel_s : 07-27-2012 на 13:33

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Dark_angel_s Виж мнението
    Чувала съм, че тривитаминолът много помагал за цялостното укрепване на косата.От къде мога да намеря и горе-долу какви са цените?

    П.П: (Питам тук, защото попринцип сехсреща доста често в домашните маски, а и няма смисъл да пускам нова тема)
    Амии, има го във ветеринарни аптеки, ако си от София, в люлин в силвър центъра имаше преди, сега обаче не съм сигурна.

    Сега се разрових, попаднах на бг мама, там пише, че има срещу автогарата на овча купел, в големите зоо магазини, както и до зала Универсиада. Ако не си от София, виж в зоо магазините или ветеринарна аптека някоя, не е повече от 8 лева.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от don't say anything. Виж мнението
    Амии, има го във ветеринарни аптеки, ако си от София, в люлин в силвър центъра имаше преди, сега обаче не съм сигурна.

    Сега се разрових, попаднах на бг мама, там пише, че има срещу автогарата на овча купел, в големите зоо магазини, както и до зала Универсиада. Ако не си от София, виж в зоо магазините или ветеринарна аптека някоя, не е повече от 8 лева.
    Мерси много

  17. #17
    Супер фен Аватара на lqlq89
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    1 716
    Научих, че трябва винаги да се разделяш с тези, които обичаш с думи на любов. Може пък това да е последният път, когато се виждате.

  18. #18
    Мда, някой път ще пробвам

  19. #19
    Кооолко много маски има Аз ще пробвам млякото за махане на грим, розовата вода и маслото от жожоба се купуват от козметичен магазин нали?

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от mimeto_0o0o Виж мнението
    Кооолко много маски има Аз ще пробвам млякото за махане на грим, розовата вода и маслото от жожоба се купуват от козметичен магазин нали?
    Тук ги има и в аптеки.

  21. #21
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Ох помня по едно време колко бях зарибена по - маските ,като нищо ще ги изпробвам всичките за подхранване .

  22. #22
    Голям фен Аватара на pepa97
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    808
    А маска спец.за акне ?

  23. #23
    Супер фен Аватара на lqlq89
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    1 716
    Цитирай Първоначално написано от pepa97 Виж мнението
    А маска спец.за акне ?
    Вчера бях на дерматолог и ми изписа тази маска : http://apteka.framar.bg/30004822/%D1...BA%D0%BD%D0%B5
    Както едно кремче на La Roche за лицето и едно за гърба, че ми излизат понякога гадно болезнени подкожни пъпки. Както и едни хапчета за вътрешно прочистване, евтини, което ме учуди, около 5лв бяха
    Научих, че трябва винаги да се разделяш с тези, които обичаш с думи на любов. Може пък това да е последният път, когато се виждате.

  24. #24
    Купи си acne out сапун, 5 лева е, помага много.

  25. #25
    Супер фен Аватара на lqlq89
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    1 716
    Аз не съм доволна изобщо.
    Цялата съм обрината...жеги и тн. Не мога да се понасяммм..
    Научих, че трябва винаги да се разделяш с тези, които обичаш с думи на любов. Може пък това да е последният път, когато се виждате.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си