.
Отговор в тема
Страница 4 от 8 ПървиПърви 12345678 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 181
  1. #76
    Смятам да си направя маската на rubby179, като добавя и малко лимонов сок.

  2. #77
    Момичета, току що си направих рег в сайта , защото има мн полезни неща и мн мнения , което е супер ! .. Тъй като чета тук за маските за лице и т.н. , реших да ви споделя как се отървах от гнусните пъпки , които излизат от мръсния въздух и всичко останало - за мен , за моята кожа - понякога мазна - СИЛИЦИЛОВ спирт => с по - малката концентрация - ефект имаше след 2 седмици , просто спряха да излизат всичките ( освен преди цикъл - но намаляха значително - все пак там и хормоните играят голяма роля) а и не само за момичета - приятеля ми също го използва , и е много доволен Така че, ако някоя от вас има същия проблем , може да го пробва

  3. #78
    Определено салициловият спирт върши чудесна работа. В повечето от козметични продукти против акне той е основна съставка.

  4. #79
    Цитирай Първоначално написано от ross Виж мнението
    Определено салициловият спирт върши чудесна работа. В повечето от козметични продукти против акне той е основна съставка.
    Освен това повечето продукти против акне съдържат и цинк, който има антибактериално действие.

  5. #80
    Супер полезна тема. Много ми харесва! :3

  6. #81
    Повече от фен Аватара на fama
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    somewhere
    Мнения
    324
    Здравейте, момичета. Наистина много полезна тема, но бих искала да ви попитам кои маски бихте ми предложили за кожа с малко черни точки , но с разни пъпчици около носа, брадичката и челото ? И за пори ? Кои според вас са най-подходящи, кожата ми нормална , може би лекo суха от времето?
    Любовта не се състои в това двама души да се вторачат един в друг, а в това те да гледат в една посока.

  7. #82
    За премахване на черни точки са полезни маските с мед. Можете да проверите в нета как да си приготвите такава маска.

  8. #83
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от fama Виж мнението
    Здравейте, момичета. Наистина много полезна тема, но бих искала да ви попитам кои маски бихте ми предложили за кожа с малко черни точки , но с разни пъпчици около носа, брадичката и челото ? И за пори ? Кои според вас са най-подходящи, кожата ми нормална , може би лекo суха от времето?
    Прочети първата страница!!!Има толкова много маски за всеки тип кожа...

  9. #84
    Почистваща маска за лице

    Смесват се 1 жълтък и 1 ч.л. ракия. Прави се маска на лицето за 20 мин., след което се изстъргва с пръсти и лицето се измива. Преди това е добре да се направи парна баня с отвара от титра или лайка. Лицето се мие винаги със студена вода.

    Против черни точици

    Маска от един пресен жълтък и 1 лъж. ракия. Престоява се 20 мин., след което се изстъргва и отмива.

  10. #85
    Супер фен Аватара на lqlq89
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    1 716
    Не е маска, но ще споделя с вас. Козметичката ми ми каза, за проблемна кожа през вечер ексфолиране със захар. Тя премахва мръсотията на горния слой на кожата и не изсушава, както повечето продукти.
    Научих, че трябва винаги да се разделяш с тези, които обичаш с думи на любов. Може пък това да е последният път, когато се виждате.

  11. #86
    Цитирай Първоначално написано от lqlq89 Виж мнението
    Не е маска, но ще споделя с вас. Козметичката ми ми каза, за проблемна кожа през вечер ексфолиране със захар. Тя премахва мръсотията на горния слой на кожата и не изсушава, както повечето продукти.
    Няма ли опасност, кожата да се нарани. Все пак захарта е доста по-едра от частиците, които се съдържат в ексфолиантите?

  12. #87
    Супер фен Аватара на lqlq89
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    1 716
    ^^ Не, няма. То се масажира леко, не се натиска.
    И разбира се за мазна кожа маски само с хума!
    Научих, че трябва винаги да се разделяш с тези, които обичаш с думи на любов. Може пък това да е последният път, когато се виждате.

  13. #88
    Аз през няколко седмици си правя маска на лицето като забъркам мляко и мед. Така си хидратирам кожата и трябва да се стои 15 мин. с него. почиства порите. След това мириша на мляко с мед.

  14. #89
    moje li avtorkata da mi pishe na lichno

  15. #90
    1 киви+половин банан+2с.л кисело мляко се пасират. Маже се на лицето и се чака 20 мин. Пробваласъм я почиства много приятн кожата намалява малките пъпчеце и, ако ви остане от сместа може да си я хапнете много и вкусна

  16. #91
    The pain you feel today is the strenght you feel tomorrow

  17. #92
    Супер фен Аватара на BlackWings
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    във форума
    Мнения
    1 636
    Подхранваща маска за всеки тип кожа:

    объркват се хубаво
    1 пълна супена лъжица хума
    1-2 с.л. отвара от лайка
    към тях се добавят:
    няколко капки бадемово масло
    няколко капки масло от пшеничен зародиш

    Маже се по лицето и шията , като изсъхне маската и започне да се пука ( след около 15 мин.) се отмива с топла вода.
    Аз си я правя 2 пъти в седмицата , обикновено веднага след като я отмия слагам крем за лице
    Последно редактирано от BlackWings : 03-26-2013 на 20:55

  18. #93
    Момичета, ето една бърза, лесна и подходяща маска за кожата на лицето, която си правя веднъж поне на 2 седмици, въпреки че ходя на face fitness и съм свръхдоволна.
    Ето и маската- няколко лъжици едро смляно царевично брашно и една лъжица кисело мляко, се объркват до получаването на по-гъста кашичка и се намазва лицето с нея..в началото започва лекичко да щипе, но това не е притеснително. Малко преди да изсъхне маската на лицето, с пръсти започвате да натискате лекичко, по-скоро да галите лицето с кръгови движения като отстранявате полузасъхналата маска.По този начин се прави много нежен пилинг на лицето, за да се отстранят наслоилите се мъртви клетки. След като отстраните маската, се получава леко зачервяване на лицето, дължащо се на притока на кръв към лицето от движението на пръстите. След това намазвате лицето си с разбит белтък с няколко капки лимонов сок. След като изсъхне маската, се отмива с топла (но не гореща) вода, след което веднага със студена, за да се затворят порите.
    Всъщност, маската е много стара, от времето на майка ми още, а може и от на баба ми времето, но е много ефектна.

  19. #94
    Голям фен Аватара на pepa97
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    808
    СТРАХОТНА ТЕМА !

  20. #95
    13. Маска за подхранване кожата на лицето.
    - Разбийте един жълтък с равна част студено, неварено прясно мляко. Нанесете върху почистено лице и масажирайте. Изчакайте жълтъка да изсъхне и измийте с хладка вода или чай от лайка.

    Хм...днес си я направих. Има някакъв ефект: кожата е по-мека и подхранена
    Мъдростта на живота се състои в отстраняването на маловажните неща.

  21. #96
    Аз да ви кажа се справям с пъпките и кажи речи черните точки като смесвам хума с кисело мляко нанасям на лицето и чакам да изсъхне.. проста маска е и бързо става за това си я правя сравнително често а когато искам нещо по-специално добавям и сок от лимон или канела.. въобще каквото имам вкъщи и сметна за подходящо

  22. #97
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Цитирай Първоначално написано от dieyoung_bitch Виж мнението
    сварете си вода на котлона , не на микруволновата.гледайте да ври и да излиза много пара от нея.след като видите парата С ИЗЧИСТЕНО ЛИЦЕ,БЕЗ ГРИМ гледайте парата да се насочи точно към лицето ви.лицето ви ще трябва да с епоти от парата.после акто свършите чистите лицето със сапун.Това отпушва порите и ги чисти.СПЕЦИАЛНО ПИША ЗА ПРИСТРАСТЕНИТЕ КЪМ ФОН ДЪО ТЕН-А. !! (: <33
    Толкова ли не можа просто да напишеш "парна баня" ?!
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  23. #98
    Много полезна тема благодаря много

  24. #99
    Дами, да ви кажа, че аз срещу пъпки открих лечението. „Зинерит“ се казва, 30 мл струват 12-13 лева в аптеките. Води се за акне, ама всъщност е за всякакви дерматологични проблеми и аз за 2 седмици и половина супер си изчистих лицето
    The pain you feel today is the strenght you feel tomorrow

  25. #100
    Голям фен Аватара на monroe999
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    907
    Цитирай Първоначално написано от BaffaLsc Виж мнението
    Дами, да ви кажа, че аз срещу пъпки открих лечението. „Зинерит“ се казва, 30 мл струват 12-13 лева в аптеките. Води се за акне, ама всъщност е за всякакви дерматологични проблеми и аз за 2 седмици и половина супер си изчистих лицето
    какви проблеми си имала с лицето?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си