.
Отговор в тема
Страница 8 от 8 ПървиПърви ... 45678
Резултати от 176 до 181 от общо 181
  1. #176
    Аз лично 2-3 пъти в седмицата си правя маска само с жълтъка на яйцето. Намазвам и оставям да поседи 10-тина минути, след това отмивам. Кожата определено става по-приятна на допир веднага след отмиване и ако имате пъпки значително намаляват след редовна употреба.
    Друга маска, която редовно правех е с мед и канела, тонизира.

  2. #177
    wow! браво за темата! доста изчерпателна и полезна

  3. #178
    Има по магазините разни антибактериални сапуни. Едно хубаво натъркване на лицето и измиване с хладка вода, после намокряме с топла, натъркваме хубаво 2ри път със сапун и измиваме вече с топла вода при отворени пори. Аз така правя и почти не ми излизат пъпки, акнета и такива неща. Напоследък обаче не го правя всяка вечер а трябва...

  4. #179
    някой може ли да ми препоръча маска за коса за къдрава коса?

  5. #180

    Маски за бърз растеж на косата с тривитаминол

    Маски за бърз растеж на косата с тривитаминол
    Използването на тривитаминол за растеж и укрепване на косата не е тайна и много жени го използват отдавна, винаги можете да прочетете отзиви за приложението му и резултатите в интернет. Маските с тривитаминол помагат на косата да расте, укрепва я, прави я по-жива и силна. Използвайте хубав шампоан за отмиване на маските, особено за тези, които съдържат други масла – тривитаминолът е относително труден за изплакване от косата. Маските с тривитамининол трябва да се правят не повече от веднъж седмично, това е много силно средство и злоупотребата с него ще направи косата ви мазна.

    1. Домашна маска за растеж на косата с тривитаминол и кокосово масло
    Съставки:

    2 с.л. тривитаминол
    1 с. л. кокосово масло
    2 с.л. кисело мляко
    1 с. л. пчелен мед
    1 с. л. коняк
    За да направите маската просто трябва да разбъркате всички съставки заедно.

    Маската се нанася върху суха коса, за поне един час и след това се отмива от косата с топла вода с помощта на шампоан.
    тук има още няколко: https://spiritell.com/%d0%b4%d0%be%d...d%d0%be%d0%bb/

  6. #181
    Тази маска изглежда много добре, благодаря!

    SHAREit MX Player
    Последно редактирано от nejen : 03-30-2022 на 14:10

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си