.
Отговор в тема
Страница 3 от 8 ПървиПърви 1234567 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 181
  1. #51
    Цитирай Първоначално написано от strawberry88 Виж мнението
    ^Какво? За първи път чувам за отмиването с мин. вода.Аз винаги си я отмивам с чешмяна. Каква е разликата?
    Чешмяната вода е мръсна, пробвай да я пречистиш с кана и ще видиш какво ще остане от нея.
    sweetybebi, за пъпки само няма, има за цяло акне. Пробвай с хума, или си купи сапун acne out , на мен много ми помага, въпреки че нямам акне. Между другото, когато спрях да пия газирано и да ям сладко, пъпки не са ми излизали грам, имайте го в предвид.

  2. #52
    Опп, намерих една.

    Маска против пъпки

    Необходими продукти за изготвянето на маска против акне са: 2 домата, 1 ч.л мед. Начина на приготвяне на тази маска е изключително прост. Двата домата се правят на пюре и се смесват с чаената лъжичка мед. Двете съставки на маската се смесват добре и се нанасят като маска на лицето. Необходимо е да престоите с маската против пъпки около 10-15мин, след което измийте лицето с хладка вода. Маската против пъпки може да я правите поне веднъж седмично, а дори и по-често, все пак тя съдържа натурални и естествени съставки освен да ви помогне в борбата срещу пъпките, тази маска ще освежи кожата и ще помогне за изчистването на самите белези от акнето.

  3. #53
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    ^ Направо манджата от нас може ли да си я намажа на лицето?!
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  4. #54
    Не съм я измислила аз, явно тези продукти са необходими.

  5. #55
    Пробвах маската с кисело мляко и аспирин и действа , но количеството е малко повече . Много хубава тема !!!!!

  6. #56
    Супер тема! Аз много обичам домашните маски и мога да препоръчам тази с белтъци за мазна кожа- разбива се един белтък и към него се прибавя щипка сода бикарбонат. След това лицето се покрива с малки пластове салфетка (един пласт) и се намазва със сместа. Когато изсъхне се отлепват салфетките като пилинг маска- перфектно почиства черни точки!

  7. #57
    Някой може ли да ми каже маска против акне и черни точки?

  8. #58
    чела съм за една с канела, хума и кис. мляко (по една лъжичка от всяко) и била доста ефективна срещу черни точки, пъпки и др, много щипела, но си заслужавало, въпросът ми е колко време да седя с нея...

  9. #59
    Цитирай Първоначално написано от koshtramba Виж мнението
    ^ Направо манджата от нас може ли да си я намажа на лицето?!
    Ха ха Иначе браво за темата

  10. #60
    Кажете маска за мазна кожа,и крастави4ките по лицето помагат ли са нещо?

  11. #61
    Чувала съм, че изпъват бръчки и т.н.

  12. #62
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от Dark_Vampire23 Виж мнението
    Кажете маска за мазна кожа,и крастави4ките по лицето помагат ли са нещо?
    Белтък и сок от краставица.

  13. #63
    Супер фен Аватара на lqlq89
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    1 716
    http://www.tialoto.bg/a/127-dekorati...siiaina-kozha/
    Tази ще е добра!!!!

    A някой пробвал ли е маската с маята и прясното мляко? Четох страхотни отзиви за нея и че имало ефект. Та, ако някой я е пробвал, нека сподели..
    Научих, че трябва винаги да се разделяш с тези, които обичаш с думи на любов. Може пък това да е последният път, когато се виждате.

  14. #64
    Повече от фен Аватара на lovelywords
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    338
    Цитирай Първоначално написано от lqlq89 Виж мнението
    http://www.tialoto.bg/a/127-dekorati...siiaina-kozha/
    Tази ще е добра!!!!

    A някой пробвал ли е маската с маята и прясното мляко? Четох страхотни отзиви за нея и че имало ефект. Та, ако някой я е пробвал, нека сподели..
    Козметичката ми препоръча да си я направя, все още не съм, понеже нямам много време. Ако си я направиш сподели :Д

  15. #65
    страхотна тема !! много ми помогна ... Благодаря!

  16. #66
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от slava1 Виж мнението
    Някой може ли да ми каже маска против акне и черни точки?
    За черни точки знам че се махат с кисело мляко.Също и със сварен кафяв ориз,изчеждаш го и го натрошаваш и си го слагаш на лицето.

  17. #67
    Бихте ли ми казали маски с хума която да е предназначена за кожа която е склонан към омазняване ,акне и пъпки?Освен това след като си нанасете маската какво слагате след това?И гледах по-горен коментар за някакакъв сок от краставици която е за мазна кожа как всъщност се изтисква сока на краставицата човек който няма соково изтисквачка?

  18. #68
    сварете си вода на котлона , не на микруволновата.гледайте да ври и да излиза много пара от нея.след като видите парата С ИЗЧИСТЕНО ЛИЦЕ,БЕЗ ГРИМ гледайте парата да се насочи точно към лицето ви.лицето ви ще трябва да с епоти от парата.после акто свършите чистите лицето със сапун.Това отпушва порите и ги чисти.СПЕЦИАЛНО ПИША ЗА ПРИСТРАСТЕНИТЕ КЪМ ФОН ДЪО ТЕН-А. !! (: <33

  19. #69
    Цитирай Първоначално написано от mik_i Виж мнението
    чела съм за една с канела, хума и кис. мляко (по една лъжичка от всяко) и била доста ефективна срещу черни точки, пъпки и др, много щипела, но си заслужавало, въпросът ми е колко време да седя с нея...
    аз си правех маски с хума и кисело мляко. Успокоява кожата и черните точки намаляват, не щипе. Аз седя с нея 10,15 минути, защото иначе засъхва и се маха трудно

  20. #70
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от slava1 Виж мнението
    Някой може ли да ми каже маска против акне и черни точки?
    Мед!

  21. #71
    Някой пробвал ли е тази http://bgstylezone.blogspot.com/2012...post_8842.html Ако да моля кажете мнение

  22. #72
    Голям фен Аватара на YoAnA_kiiss
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    922
    strawberry88 освен мед, нещо друго добавя ли се?

  23. #73
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от YoAnA_kiiss Виж мнението
    strawberry88 освен мед, нещо друго добавя ли се?
    Може и само мед.Иначе може да добавиш хума и лимон, но само ако кожата ти е мазна/смесена, защото изсушава.

  24. #74
    Голям фен Аватара на monroe999
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    907
    направих си маска с мед и сок от лимон, обаче се получи много течна, макар че гледах да не слагам много от лимона, но все пак си я нанесох на лицето и ще постоя 15-20мин.

  25. #75
    Аз си направих маска с една супена лъжица мед и половин чаена лъжичка канела... Кожата става мека и гладка...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си