.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Question Относно мускулната треска

    Здравейте... От скоро започнах да се занимавам с фитнес, на 14 години съм и ходя 5 пъти в седмицата
    Та имам един въпрос... (не е точно въпрос) Един приятел ми каза, че медената вода много помагала за премахване на мускулната треска... Мен доста ме измъчваше през деня и реших след една тренировка да си направя както той ми каза: 1 чаша вода и в нея слагам около лъжица, лъжица и половина (супена) мед... Разбърквам хубаво докато медта се стопи и го изпивам... И наистина на другия ден абсолютно никаква мускулна треска... Та въпроса ми е това премахване на млечната киселина може ли да навреди на развитието на мускулите ? Предполагам ми е много глупав въпроса, но съм длъжен да попитам, защото имам известни съмнения, защото факта, че мускулната ти треска изчезва, спира развитието на мускула ?

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Това са глупости момче...

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    307
    Цитирай Първоначално написано от Sp0t Виж мнението
    Здравейте... От скоро започнах да се занимавам с фитнес, на 14 години съм и ходя 5 пъти в седмицата
    т'ва най-много ше ти попречи на "развитието на мускулите"

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от Sp0t Виж мнението
    имам известни съмнения, защото факта, че мускулната ти треска изчезва, спира развитието на мускула ?
    Мускулната треска само ти показва,че не си спал в залата и не си подпирал уредите , а си свършил добра работа. Нещо като лампичка-индикатор на зарядно устройство. И с нея и без нея си заредил устройството,тоест мускулите. Няма с нищо да ти пречи,че си премахнал киселината. Каквото е станало на тренировката,вече е станало.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си