.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Arrow Как да разбера дали ме харесва?

    Ами... преди 3 седмици се запознах с едно момче. Отначало нищо, но после усетих нещо в мен. Засичаме се всеки ден на центъра, защото града ми е малък и центъра също. Хвърляме си някой друг поглед, но нищо все пак той се държи странно с мен, избягва ме дори не си казваме "здрасти" от срам, но все някой приятел се намира който да го повика при нас. Аз го харесвам много, разликата в годините е 1 година. Как да разбера изпитва ли нещо към мен или трябва да се откажа?

  2. #2
    Купи си карти таро...
    Още нищо няма между вас и ти не можеш да водиш разговор с него. Стегни се.

    Някой ден сърцето ми ще се превърне в камък. Откъснат от света ще тлея в своя замък и няма да крещя да вия до забрава, когато разбера че някой ме предава. Ще бъда властелин на самотата своя и може би дори ще избера покоя пред хаоса на любовта. Някой ден, но не сега..

  3. #3
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Просто завържи някакъв разговор с него.

    От срама файда няма.

    Действай.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от SmilezZz Виж мнението
    Просто завържи някакъв разговор с него.

    От срама файда няма.

    Действай.
    Не става опитвах... :/

  5. #5
    е как така не става? Вариант е и първо да започнеш да му пишеш примерно в скайп или фейсбук.

  6. #6
    Супер фен Аватара на JagAlskarDig
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    1 671
    Не става, понеже са 13 годишни. Не си гледат ученето и развитието, а се занимават само с глупости. След няколко години ще стават естествено нещата, но като бързат, ще се чудят и маят... Видяли се веднъж, не са обелили и дума - харесват се, онзи блee в небето, нея гледал, утре ще и каже две думи - вече ще е любовта на живота и.
    „Зрелост, това е способността да осъзнаваш предела на своите възможности."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си