- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- Бръснене
Мисля да се обръсна интимните части с машинка.Въпроса ми е трябва ли да ползвам и приставка за по-безопасно?
Ако машинката е съвсем обикновена и не е за рязане на фаянс няма да имаш проблем.
Абе тя е обикновена,но миналата година леко си порязях,където е по-мека кожата.Та ако сложа приставка дали вече ще е напълно безопасно?
^ Пробвай. ;d
Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
но само ти избираш кой да остане ♥
Никой ли не се обезкосмява с машинка да сподели как точно го прави?Като гледам с приставка острието не докосва кожата и не би трябвало да има проблеми.
аз ползвам машинка БЕЗ направо до кожа и проблеми не съм имал до сега 2/3 пъти само леко ме е порязвала но няма да умреш ... а и ако сложиш приставка 1 номер е най-малкаталол ти ква гора имаш отдоло бре ..... 1-ви номер тя ще остава сумата и косми .... я карай без приставка и тва е
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса!
Е не знам колко леко те е порязвала,но при бяха зачервени 1-2 дена топките,на мястото на порязване.А и не беше много приятно,момента когато се порязах.Ще си карам с приставка първи номер.
Епа аз си допирам до кожата на контра и си действа 6+. Порязвал съм се само един път на члена долу отстрани като натиснах.