.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    307

    Някой със голям Фейсбук или Скайп акаунт

    Трябва ми някой който има профил във фейсбук или скайп със много приятели, който не му трябва. Ако има някой такъв моля да ми пише ЛС, важно ми е.

    Благодаря предварително !

  2. #2
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    чудя се дали да ти кажа, че си прост, ама айде, ще си премълча
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  3. #3
    А... само да те попитам нещо Защо ти е Фейсбук с много приятели, като ти дори няма да ги познаваш? Ааа.. сетих се! Искаш да промотираш някое клипче или сайт, или да събираш точки по ония глупави сайтове .. Още повече пък скайп! Ако има човек с много приятели в скайпа, то те са му важни! Няма да си го даде ей така! Не очаквай някой да ти помогне

  4. #4
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Оф не бе...иска да даде приятелство на някой от чужд фейс/скайп ,за да не се разбере,че автора на темата разглежда снимки/чати и тн.

    Според мен де

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от SuNsEt Виж мнението
    Оф не бе...иска да даде приятелство на някой от чужд фейс/скайп ,за да не се разбере,че автора на темата разглежда снимки/чати и тн.

    Според мен де
    И това е вариант!!

  6. #6
    Ти чуваш ли се :д как някой ще даде профила си на човек , който дори не познава , най-малкото , ако има много приятели в него ;д И аз се чудех дали да си замълча , като prosto_chovek , но айде да ти кажа ;д . Просто не че да ти разбивам мечтите , но не се надявай , ако искаш хакни профила на някой фб феймас ;д

  7. #7
    Голям фен Аватара на JuStIc3
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    629
    Срещу 200 лв ти давам фейс със 5000 friends

  8. #8
    Мега фен Аватара на Anichkaxxwee
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    12 839
    350 лева и си давам фейсбука
    Ако обичаш някой, заради красотата му, не е любов, а желание!! Ако обичаш някой, заради интелигентността му, не е любов, а възхищение!! Ако обичаш някой, защото е богат, не е любов, а интерес!! Ако обичаш някой и не знаеш защо... това е любов... трябва да знаеш да обичаш без да губиш нищо в замяна...

  9. #9
    Голям фен Аватара на JuStIc3
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    629
    Anichke, не ми подбивай цената !

  10. #10
    Повече от фен Аватара на whitediamond
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    380
    Nafarforii търся си някой с дълбок джоб

    Сериозно за определена сума,ще ти намерим и фейк приятели и фейк гадже.

  11. #11
    не и трябва за някакви клипове и на мен ми се случвало ама си правя фалшиви на мене по принцип са ми трябвали да изпробвам приятеля ми зарибявала съм го от друг скайп или файсбук за да разбера дали държи на мен или и трябва за нещо друго подобно на това

  12. #12
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от Teri __ Виж мнението
    не и трябва за някакви клипове и на мен ми се случвало ама си правя фалшиви на мене по принцип са ми трябвали да изпробвам приятеля ми зарибявала съм го от друг скайп или файсбук за да разбера дали държи на мен или и трябва за нещо друго подобно на това
    Сериозно ли?! Боже, глупаво е. Ако ти държеше на него, нямаше да се съмняваш във верността му.

  13. #13
    Мега фен Аватара на Anichkaxxwee
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    12 839
    Цитирай Първоначално написано от JuStIc3 Виж мнението
    Anichke, не ми подбивай цената !
    Ако обичаш някой, заради красотата му, не е любов, а желание!! Ако обичаш някой, заради интелигентността му, не е любов, а възхищение!! Ако обичаш някой, защото е богат, не е любов, а интерес!! Ако обичаш някой и не знаеш защо... това е любов... трябва да знаеш да обичаш без да губиш нищо в замяна...

  14. #14
    Голям фен Аватара на s40t4
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    635
    Аз се старая да имам приятели,където лично познавам, даже трия всеки месец, а някой дай да имам 10 000-20 000... приятели... иии какво като ги имаш? Нещо повече ли ще станеш?

    Чуечц с две разбити яйца и един черпак

  15. #15
    Повече от фен Аватара на SemperArdens
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    472
    аз имам един голям на двд диск се събира щи го пратя по пощата диъл?
    I am free of all prejudice. I hate everyone equally.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Anichkaxxwee Виж мнението
    еми да ти кажа чесно аз не мога да се доверя на приятеля поради простата причина ,че той не ми беше показал че държи на мене пък това е минало просто му нямах доверие но сега си имам приятел с който почти всичко е идеално

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си