.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Exclamation Бързо трябва да измисля нещо

    Здравейте!Минавам направо към същността на "проблема",защото нямам много време.Канена съм на рожден ден на братовчед ми /с него не сме много близки/,който ще си празнува рождения ден заедно с един приятел/и с него не съм много близка/. Обаче има един проблем-не мога да отида поради няколко причини.В момента нямам финансовата възможност да купя това което искам.Все пак това са 2 подаръка и ако ще им купувам нещо,искам да е такова,че да им хареса,а не просто нещо.Другата причина е,че трябва да остана с брат си(майка ми е на работа и той не може да остане сам). Има и още причини,но те са някак си не толкова важни-хората който са поканени там не ме харесват особено/не съм им правила нищо,че да предизвиквам грубо държание у тях ;дд /..просто от край време аз не се вписвам в тяхната компания,не се и опитвам да го правя де.Имам си хора,с които ми е приятно и това.Но те не са от тях.И когато сме на едно място ми е някак си неловко,защото винаги някой от тях се опитва да ме засегне или да се заяде с мен по някакъв начин.Та молбата ми към вас е :Може ли да ми помогнете по някакъв начин да измисля нещо за да не отида..исках да пиша смс ,но не знам точно какво да напиша ...не искам да изглежда така сякаш бягам.Просто извинителен смс,че не мога да отида.Моля Ви нека по бързо да сформираме нещо ..имам време до след обяд.

    П.П.Живеем почти едни до други/ако това е от значение/.

  2. #2
    Супер фен Аватара на DennisCobain
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 304
    Що пък трябва да им даваш чак такива обяснения.. Казваш, че не можеш да отидеш, не искаш, не ти се ходи и готово. -.-

  3. #3
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Как ще каже,че не и се ходи?Все пак и е братовчед.
    Според мен кажи,че ти е лошо и не се чувстваш добре и тва е.

  4. #4
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    Пиши, че е изникнало нещо неочаквано, че съжаляваш и че им пожелаваш да си прекарат добре
    always late but worth the wait!

  5. #5
    Не мога да кажа,че не ми се ходи.Не искам да ми се сърдят.Искам да си запазим добрите отношения,..strawberry88-няма да ми повярват..имам предвид,че ще се сетят,че не е било така.scrooper-мислех си за нещо такова....айде обаче да поразширим малко това "неочаквано нещо"..например какво да е Защото със сигурност след това ще се засечем по улицата и тряабва да имам какво да кажа..Охх мразя ги тея моментии

    Мерсии за бързите отговории :*

  6. #6
    Доколкото разбрах трябва да останеш с брат си. Нека това да ти е извинението. Просто им кажи, че не можеш да го оставиш сам.

  7. #7
    Рождения ден ще се празнува в къща,която е точно до нашата.А брат ми е на 10 ... мога да го оставя сам..но майка ми не се съгласява,а и самото оправдание звучи тъпо .. иначе това беше първото ,за което се сетих

  8. #8
    Защо не кажеш, че примерно трябва да заведеш брат ти някъде? На лекар, на парти...

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Вдигнала си температура.
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  10. #10
    Повече от фен Аватара на cookie78
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    498
    Кажи им, че трябва да останеш с брат си..защо трябва да си измисляш нещо? Това си е съвсем в реда на нещата.
    Come on skinny love just last the year...

  11. #11
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Или казваш една от причините, които изброи. Или просто казваш, че не ти е добре и не можеш да отидеш. Щом не ти е удобно в тяхната компания и ще си постоянно на тръни, то наистина няма смисъл да си там, въпреки че е братовчед ти.

  12. #12
    Голям фен Аватара на mMemories
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    MaiNa TowN
    Мнения
    586
    абе кажи че си имала ангажимент... на дължиш обяснения на никой...

  13. #13
    Защо просто не му кажеш истината!? Казваш му, че не ти е приятно в такава компания и няма да присъстваш, според мен би те разбрал. (:

  14. #14
    Повече от фен Аватара на antineutral
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    332
    Вариантите ти в случая и обобщено от казаното дотук са или това което момчето над мен казва(и за което се иска малко повече кураж), или купуваш символични подаръчета, стоиш уважително време(горе-долу час-два макс зависи) и си заминаваш по живо по здраво и ако те питат къде толкова рано влизаш с идеята да охраняваш брат си
    Последно редактирано от antineutral : 07-10-2012 на 19:42

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си