.
Затворена тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 78
  1. #1

    Проблем с връзките и гаджетата...:(

    Момиче съм. ИмаХ си гадже на 17 години и всичко си вървеше добре до като не ми омръзна, до скуча и въобще не бях заинтересована повече. Напълно безразличие...Скъсах го, дадох му ясно да разбере, че щом АЗ късам с някого 2 път няма да има. Работата е там че всички са много скучни и тръпката е мимолетна. Искам нещо интересно, но все пак сериозно. На 12 съм, иначе. Не съм кой знае кво.. Батковците ме гледат и ми се усмихват, аз също на тях и така...всички гледат, никой не бара ...:ДД

  2. #2
    OMG . Да живее педофилията

  3. #3
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Всички й са скучни на 12 годишната. Нещо сериозно търсела.

    Дечко, излез от филма.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  4. #4
    Добър сценарист ще излезе от теб

  5. #5
    Не ти искам курвенските коментарчета. Ей там на пътя спокойно можеш да си хванеш някоя...

  6. #6
    Мега фен Аватара на horacio
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Кофаландия
    Мнения
    3 103
    Чорло, я се стягай...
    И изобщо нз кой 17-годишен ще тръгне с неква на 12.
    nigga stole my bike

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    First world problems.
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  8. #8
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Момиче, порасни просто! Няма как връзките ти да не са скучни и мимолетни, когато ти самата не знаеш какво искаш и я няма тръпката, защото просто ги въртиш. Само така, защото и другите така правят. Ха - ха! Поспри се малко. Ще излезе човек, който наистина ще харесваш и ще усетиш тръпката, и връзката ти ще е насочена в много добра посока. Просто сега ти е раничко.

  9. #9
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Цитирай Първоначално написано от iliqn4e12 Виж мнението
    Не ти искам курвенските коментарчета. Ей там на пътя спокойно можеш да си хванеш някоя...
    О, да не би детето да се засегна?
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  10. #10
    Ми някой...

  11. #11
    От теб точно няма да се засегна..:дд

  12. #12
    Мерси много, един що-годе нормален отговор..

  13. #13
    От какво се боиш ?

  14. #14
    Супер фен Аватара на PyCoKoCkA93
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 964
    Момиче,сега съм на 19,ама като бях на твоите годинки си играех навън с приятели на монополи,криеница,гоненка, народна топка и други.Изобщо не съм мислила за гаджета,че чак и да ми омръзнат и да се оплаквам,че не ме барат...Направо се ужасявам накъде върви светът...

    ПС:Горните потребители не ти дават,цитирам,"курвенски коментарчета",а ти казват самата истина в очите.И ако си търсят някоя на пътя,пази боже,да не е БОКЛУК като теб...ама като се замисля,то там само такива се намират Ако имаше грам мозък в главата,щеше да помислиш над поведението си,а не да нареждаш хората,които ти дават съвети за добро...То като липсва възпитанието от страна на родителите,така става... :Х
    ДА ОБИЧАШ,КОГАТО ТЕ ОБИЧАТ Е ЧОВЕШКО.
    ДА МРАЗИШ,КОГАТО ТЕ ОБИЧАТ Е ЖЕСТОКО.
    ДА ОБИЧАШ,КОГАТО ТЕ МРАЗЯТ Е ВЕЛИКО !!!

  15. #15
    Не ме е страх от връзка или нещо такова. Просто в началото е интересно, забавно дори, но после става малко тъпо, после много тъпо и накрая съм сама..

  16. #16
    Отрежи си мозъка, за да не върви към по-зле

  17. #17
    Съжалявам ама не направих тази тема, за да ми казват каква съм и каква - не. Исках просто някой съвет, а не да ме обиждат. Освен това аз поне не познавам други момичета и момчета, като мен който да играят игри.

  18. #18
    Вижте сега не съм някаква паднала от Марс. Искам нормални отговори, а не заяждане или подигравки. И вие сте били на 12 и сте си играли на игри, ама като са ви обиждали ви е ставало неприятно, нали..

  19. #19
    Личи си, че не си учила, кога се слага 'й' и кога 'и'..
    Ии да ти кажа, че на мен не ми са се подигравали, че съм играл игри.. WHAT A LOGIC >> ?! :LOL:
    BTW познаваш ли момчета и момичета, които да си играят ? Щото те вече са рядкост
    Щом искаш съвет, ще си търпиш коментарите за това,което си.
    И това не са "курвенски коментарчета", а намеквания, че си много малка за такива неща. Имаш още хляб да ядеш. Пък и кой недорасъл ще тръгне с теб, че да не му пускаш и да въртиш такива номера ? Или му пускаш, или той е бахти шитнята :}
    Вземи се стегни малко, курвенските годинки ще дойдат, ще им се наслаждаваш колкото си искаш

  20. #20
    Супер фен Аватара на PyCoKoCkA93
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 964
    Ако не се замислиш над бъдещето си и не промениш нагласите си да имаш гадже "просто защото е модерно","боклук" ще е не обида,а самата истина за теб...Още си малка за гаджета,срамно е да се оплакваш,че батковците само гледали,а не барали.Ти какво искаш-да се чукаш като мангалките от 12-годишна и като станеш на 18+ да не си знаеш бройката?Гледай си приятелите,разходките и учебниците,а момчетата ги остави за след 2-3 годинки,когато повече ще знаеш какво искаш и какво търсиш,а няма да се хвърляш на всеки срещнат,за да си модерна и да се издигаш в очите на другите,защото си имаш гадже еднодневка...
    ДА ОБИЧАШ,КОГАТО ТЕ ОБИЧАТ Е ЧОВЕШКО.
    ДА МРАЗИШ,КОГАТО ТЕ ОБИЧАТ Е ЖЕСТОКО.
    ДА ОБИЧАШ,КОГАТО ТЕ МРАЗЯТ Е ВЕЛИКО !!!

  21. #21
    Мега фен Аватара на horacio
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Кофаландия
    Мнения
    3 103
    Именно това е - били сме на 12 и сме играели игри, а не сме въртяли гаджета ;д Или ако искаш да си имаш гадже си хвани някой на твоята възраст. Стават ти скучни, защото нямате толкова общи интереси и т.н. а ако има някой, който е по-близко на акъл до твоя ще ти е много по-добре. Въпреки, че си мисля, че ти е рано за тия неща. Просто е тъпо да избързваш... на 12 си живей си, не е нужно да имаш гадже, за да ти е добре.
    nigga stole my bike

  22. #22
    И аз това казвам, че вече е голяма рядкост да видиш някой да си играе. Търпя си коментарите, но не искам да ме обиждат, все пак не съм някакъв изрод, нали ??

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Панацея
    Мнения
    1 667
    Ти си за детската градина. Като пораснеш, ела пак
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    Pravih sex i iskam pak napulno sum seriozna !!!
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    emi 4oveka mi spi i mi e jal da go sabudq..a sum gola i se pipam
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    vie ste nedorazviti !!!!

  24. #24
    Това и правя. И това, което написах ''само гледат,а не барат'' нямаше нищо общо със чукането. Никога не съм се хвърляла на всеки срещнат, ти пък ме изкара наполовина курва.

  25. #25
    Ми то и ти си за Хърсово, като се излекуваш ела пак да ми даваш съвети...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си