.
Затворена тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Тема: Minecraft

  1. #1
    Супер фен Аватара на dPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Silent hill.
    Мнения
    1 590

    Minecraft

    'драси. Значи, искам някой да ми каже от къде мога да си сваля тая игра, защото ми се струва много интересна. След дълго търсене из Гугъл, стигнах до заключението, че има доста пачове и 'версии'. Искам просто играта, ако е възможно всичко да бачка (знам,че може да се купи, но не искам да давам 40лв) и инструкции как да се инсталира. Трябвало да се свали Java, но нито знам коя 'версия' точно нито нищо. Предварително благодаря на всички, който мислят да ми помогнат.
    “Gravitation cannot be held responsible for people falling in love. How on earth can you explain in terms of chemistry and physics so important a biological phenomenon as first love? Put your hand on a stove for a minute and it seems like an hour. Sit with that special girl for an hour and it seems like a minute. That's relativity.”
    -Albert Einstein

  2. #2
    Абе сваляш играта от замунда , преди да играеш цъкаш "force update'" и тя ти се ъпдейтва.И как коя версия на java? Влизаш в оригиналният сайт и си я дърпаш.Това е!

  3. #3
    Супер фен Аватара на dPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Silent hill.
    Мнения
    1 590
    Ок, мерси, стана. Обаче се появи друг проблем... защо по дяволите засича?! Всички настройки съм ги направил на минимум, нямам други програми който работят освен анти вирусната. Компютъра ми покрива системните изисквания.. какво друго може да се направи?
    “Gravitation cannot be held responsible for people falling in love. How on earth can you explain in terms of chemistry and physics so important a biological phenomenon as first love? Put your hand on a stove for a minute and it seems like an hour. Sit with that special girl for an hour and it seems like a minute. That's relativity.”
    -Albert Einstein

  4. #4
    Да си оправиш видео настройките.Не трябва всичко да е на най-малко.В гугъл , ще
    намериш хубави настройки за видеото(от самата игра отиваш Ha video settings).
    Въпреки това , и моят лаптоп покрива няколко пъти изискванията , и пак леко си ми насиа...

  5. #5
    Голям фен Аватара на Ivan4o0o0
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    682
    Minecraft и на мен ми насича. Я си кажи характеристиките и на лаптоп ли си ???
    >>> Lineage II - Asterios - Hunter <<<
    >>> Minecraft <<<
    През 2012 се очаква да свърши света.. Ако искаш да оцелееш - ела в България, тук сме с 30 год. назад...!!!

  6. #6
    Ако ви засича влизате в Майнкрафт>Настройки>Видео Настройки и цъкате Advanced OpenGL. Като започне пак да ви засича повторете.

  7. #7
    Получих безплатно както мобилни, така и компютърни версии от https://techbigs.com/minecraft.html

  8. #8

    download Minecraft PE APK 1.14.1.2

    HI
    You can download minecraft pe apk for android devices by this link download Minecraft PE APK 1.14.1.2

  9. #9
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Тая игра е супер тъпа...
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #10
    изтеглете безплатно Minecraft pe тук https://anvinus.blogspot.com/2018/06...-xbox-apk.html

  11. #11
    Получих безплатно както мобилни, така и компютърни версии от https://apkwolf.com/

  12. #12
    'драси. Значи, искам някой да ми каже от къде мога да си сваля тая игра, защото ми се струва много интересна. След дълго търсене из Гугъл, стигнах до заключението, че има доста пачове и 'версии'. Искам просто играта, ако е възможно всичко да бачка (знам,че може да се купи, но не искам да давам 40лв) и инструкции как да се инсталира. Трябвало да се свали Java, но нито знам коя 'версия' точно нито нищо. Предварително благодаря на всички, който мислят да ми помогнат.
    Последно редактирано от Blubalu : 09-07-2020 на 20:03

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си