.
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 64
  1. #26
    Супер фен Аватара на heartsdesire
    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    1 642
    Много заплетен сериал, все пак го гледам всяка седмица от Замунда. То това му е интересното, де. Никога не знаеш какво ще се случи, точно затова ме държи в напрежение. И все пак Мона не е единствената -А., те са отбор. Абе, феновете знаят. Тя и Спенсър беше по едно време за кратко.

  2. #27
    Цитирай Първоначално написано от Iivche Виж мнението
    ами нали алисън си има близначка и аз мисля че въщност близначката и е починала а алисън си е жива и тя всъщност е А
    +1 И аз така мисля.

  3. #28
    Само аз ли мисля, че Алисън е жива .. ;п

  4. #29
    Повече от фен Аватара на Hidayet
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    479
    И аз мисля, че А ще се окаже Алисън. Nай-много да са променили сюжета, така че все едно не е умирала, но все пак не вярвам. Гледах едно интервю със Саша Питърс и там тя каза, че сме щели по нататък да разберем каква е ролята на героинята й и за това съм с такова мнение.

  5. #30
    Здравейте.
    Ние сме GG charms и изработваме ръчноизработени бижута вече от две години. Изключително много се радваме, че има хора в България, които все още ценят ръчното изкуство. Тъй като в нашата страничка имаме доста фенове на вашия сериал, изпълняваме и много поръчки, свързани с него. Предоставяме ви възможността да предложите на вашите фенове уникални бижута - гривни, гердани, обеци. Нека те сами изберат модела, снимката, цветовете, с които да направим тяхното бижу.
    Предоставяме ви линкове към най- новите ни бижута, изработени специално за сериала Pretty Little Liars : https://www.facebook.com/photo.php?f...size=700%2C914 , а в самата страничка ще откриете и повече информация за нас, нашият екип и всичко останало.
    Ето и линк към нея : https://www.facebook.com/GG.charms.jewellery
    имаме и блог, продавалник, ако ви интересуват.
    Надяваме се нашите предложения да се харесат, а може да кажете на вашите фенове и следните нещица
    - изработваме бижута по поръчка, по техен модел
    -изработваме бижута със снимки на герои, артисти, надписи и т.н.
    - при поръчки над 50лв доставката е безплатна
    - всяко едно бижу, което изработваме е уникат
    - имаме два начина за доставка - до офис на Еконт и до точен адрес - на промо цени
    - организираме различни игри, които НЕ са обвързани с покупка, всичко е напълно безплатно.
    Дано сме успели да ви заинтригуваме.
    Поздрави,
    от екипът на GG charms
    Хубав и успешен месец !

  6. #31
    Супер фен Аватара на heartsdesire
    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    1 642
    Цитирай Първоначално написано от Pacmanrlz Виж мнението
    Само аз ли мисля, че Алисън е жива .. ;п
    Не. Още откакто изчезна си знаех, че е жива. Друг е въпросът, че Алисън няма как да е А., помислете малко. Няма как да сложи първата си буква, защото това е очевидно. А. отборът са избрали тази буква, за да си мислят хората, че е Алисън, но това са съвсем различни хора. Те са отбор.
    Засега Мона, Тоби, Спенсър и Езра са били в отбора. Просто те четирите могат да се доверят само на себе си, че накрая може да е някоя от тях.

  7. #32
    Вече почти стана ясно че Алисън е жива. Само ще трябва да чакаме до 22 Октомври за да се разбере дали Езра наистина е А, но не ми се вярва..
    Последно редактирано от stani_stani : 09-28-2013 на 17:35

  8. #33
    Цитирай Първоначално написано от xoxi Виж мнението
    Гледах първия сезон преди известно време. Беше ми интересно кой е А, но ми казаха и спря да ми бъде интересно.
    Не е Джена.
    Няма как да знаеш....защото все още не са разбрали със сигурност кой е -А

  9. #34
    Аз стигнах до сезон 4 епизод 12. На 22 октомври кой епизод излиза че не намирам другите в замунда и се питам 13 ли ще е или съм назад с материала?

  10. #35
    Преди малко гледах 13 епизод...нали щеше да е 2 часа....защо 40 мин. ((((((((( П.С.- Не знам зако..но все още не мога да повярвам, че Езра е -А

  11. #36
    Да, и аз го гледах и уж 2 часа щяло да е. И сега чаааааааак на 7 Януари друг епизод.... :X

  12. #37
    Знам кой е -A да ви кажа ли ???

  13. #38
    eleonoraX
    Guest
    ^ да кажиии

  14. #39
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от eleonoraX Виж мнението
    ^ да кажиии
    На лично, моля.
    Не спойлвайте, че убивам.

  15. #40
    Супер фен Аватара на heartsdesire
    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    1 642
    Ако е според книгата всичко, ще е тъпо, тъй като края е предвидим.
    Иначе много плюсове за новия епизод! Като видях Алисън щях да припадна, щях да се разплача направо. Най-накрая!

  16. #41
    Супер фен Аватара на Naive
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    2 295
    Мен мега много ме разочарова сериала. Много е предсказуем. Беше ясно, че Али е жива, както и че ще се появи.
    Т'ва че Езра е А си е изненада, де. :Д

  17. #42
    eleonoraX
    Guest
    Е, добре де някой може ли да ми обясни как али е жива? говоря за сериала...
    изобщо кой са погребвали на нейното място?

  18. #43
    Супер фен Аватара на heartsdesire
    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    1 642
    Цитирай Първоначално написано от eleonoraX Виж мнението
    Е, добре де някой може ли да ми обясни как али е жива? говоря за сериала...
    изобщо кой са погребвали на нейното място?
    Ами, тя винаги е била жива. Има слухове, че са сложили в ковчега майката на Тоби... Не знам как е оживяла, но се оказа, че дори тя не знае правилата на играта.

  19. #44
    Цитирай Първоначално написано от heartsdesire Виж мнението
    Ами, тя винаги е била жива. Има слухове, че са сложили в ковчега майката на Тоби... Не знам как е оживяла, но се оказа, че дори тя не знае правилата на играта.
    Добре де, а нали имаше близначка? Не са ли сложили нея в ковчега? Аз нещо не мога да схвана това с близначката, че има-има ама много мистериозно. Али, Али и е или е близначката и която се е преструвала че е Али...ужас .

  20. #45
    ОБИЧАМ ТОЗИ ФИЛМ..............!

  21. #46
    Iwanna...
    Guest
    И аз искам да попитам: какъв е бил смисъла да изценират всичко това- погребението, лъжите, тайните, разследването около убийството? Или изобщо полицаите не са знаели?

  22. #47
    Супер фен Аватара на heartsdesire
    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    1 642
    Цитирай Първоначално написано от Iwanna... Виж мнението
    И аз искам да попитам: какъв е бил смисъла да изценират всичко това- погребението, лъжите, тайните, разследването около убийството? Или изобщо полицаите не са знаели?
    Полицаите в тоя филм са заблудена работа. Уилдън умря, а той си мислеше, че ще разгадае случая. Вие как си мислите, че такава хитруша ще умре просто така? Алисън е умна. Не знам как ще чакам до 8-ми януари за нов епизод.

  23. #48
    Цитирай Първоначално написано от heartsdesire Виж мнението
    Не знам как ще чакам до 8-ми януари за нов епизод.
    Сериозно ли? Чак 8-ми януари!! Едвам дочаках до 22 октомври, а сега и до януари... Защо толкова много врмее??

  24. #49
    Цитирай Първоначално написано от heartsdesire Виж мнението
    Не знам как ще чакам до 8-ми януари за нов епизод.
    Сериозно ли? Чак 8-ми януари!! Едвам дочаках до 22 октомври, а сега и до януари... Защо толкова много врмее?? Аз ще забравя какво се е случило дотогава

  25. #50
    -А не е Джена Разкрива се в края на 2 сезон,че е Мона,но е ясно след това,че тормоза пак започва и -А има помощници ...Но само да ви кажа,че аз гледах в замундата един епизод от 5 сезон и там се разкрива,че Езра (гаджето на Ариа) e eдин от помощниците на -А,но може и да е самия той ! Така,че като стигнем до 5 сезон,ще се уверите,че Езра наистина е замесен в това ;//

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си