.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 64
  1. #1

    Red face Малки сладки лъжкини

    Здравейте, приятели! Гледате ли сериала "Малки сладки лъжкини". Аз го гледам и много ми харесва... Какво мислите за сериала? Според вас кой/коя е -А? Аз донякъде си мисля, че е Джена. В 3 сезон се оказва,че тя не е сляпа, а се е правила. Направих тази тема, за да видя и вашите мнения за този сериал.

  2. #2
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    Гледах първия сезон преди известно време. Беше ми интересно кой е А, но ми казаха и спря да ми бъде интересно.
    Не е Джена.
    И спря да се върти за миг земята..




  3. #3
    ами нали алисън си има близначка и аз мисля че въщност близначката и е починала а алисън си е жива и тя всъщност е А

  4. #4
    Кога и по кои канал се излъчва този сериал?
    trudnoe da si debela kato mene (vish mi snimkata dolo ) za da si dadesh smetka 4e nikoi nqma da te haresa nito pak da otide s teb na bal
    file:///C:/Users/Familia%20Krastevi/Downloads/tumblr_l25usiBRkO1qbiwaeo1_500[3].jpg

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Belledejour Виж мнението
    Кога и по кои канал се излъчва този сериал?
    Всеки ден по БТВ от 10ч. Иначе го има в замунда, можеш от там да го свалиш

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от MnnLUSSY Виж мнението
    Всеки ден по БТВ от 10ч. Иначе го има в замунда, можеш от там да го свалиш
    Мерси много
    trudnoe da si debela kato mene (vish mi snimkata dolo ) za da si dadesh smetka 4e nikoi nqma da te haresa nito pak da otide s teb na bal
    file:///C:/Users/Familia%20Krastevi/Downloads/tumblr_l25usiBRkO1qbiwaeo1_500[3].jpg

  7. #7
    Това е любимият ми сериал. Гледам го, книгите също съм чела. Мисля, че -А- е Мона.

  8. #8
    Повече от фен Аватара на weenonas
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    София
    Мнения
    411
    В книгата Мона е -А, но не се знае как е в сериала.
    На промото на най-новия епизод четох коментари от типа на "Ариа е А" "Спенсър е А" и честно казано не виждам никаква логика в това. :/
    Иначе сериала е невероятен.. обожавам го ^^

  9. #9
    Шшш, не очавах въобще да започна да гледам такъв тип сериали, ама тоя някак си ме привлича МОМЧЕ СЪМ!

  10. #10
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    Готин е сериала.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от anonimka_9314 Виж мнението
    Здравейте, приятели! Гледате ли сериала "Малки сладки лъжкини". Аз го гледам и много ми харесва... Какво мислите за сериала? Според вас кой/коя е -А? Аз донякъде си мисля, че е Джена. В 3 сезон се оказва,че тя не е сляпа, а се е правила. Направих тази тема, за да видя и вашите мнения за този сериал.
    Да, гледам го. Много е интересен. И аз съм стигнала до 3ти сезон, но още не знам кой е -А. Но не е Джена, мисля, че повечето са му съучастници на -А.

  12. #12
    seriala e super got! az znam koi e A- Mona! eto i epizoda:http://vbox7.com/play:dc49a1c0f8

  13. #13
    Аз изгледах и 3-те сезона и сега всяка седмица пускат по един нов. И А не е Мона, защото ясно се вижда в една от сериите как самият А отива при нея и тя казва '' направих всичко, за което ме помоли, какво искаш? '' , нещо от рода, така че не е ясно. Сега в 3-тия сезон Ария намери 15 хиляди в шкафа на Езра, а тоя Джейсън беше обявил толкова награда, ако някой успее да му каже нещо за убийството на Алисън, и сега и него започнаха да го подозират.

    http://gledaifilmi.net/PrettyLittleLiars.php ето тук го гледайте онлайн и безплатно.

  14. #14
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Гледам сериала с най - голямо удоволствие. Много е интересен. По мои спомени в книгите А беше Мона, но в сериала всичко може да е напълно възможно.

  15. #15
    В края на 2ри сезон се разкрива, че А е Мона. В началото на 3ти, обаче, А продължава да тормози мацките и излиза че въпросната А има помощници. Джена не е вече сляпа и също има пръст в цялата работа. Относно близначката на Алисън... не ми е ясно каква точно роля играе и дали съществува... за 3 сезона нито веднъж не се е появила и никой не я е споменавал, а и ми е много чудно как така Алисън има близначка за която дори родителите не знаят...

  16. #16
    Не се знае кой е А.. все още. Всичко това са само догадки..
    ~ Daydream, I fell asleep amid the flowers, for a couple of hours, on a beautiful day.. ♥

  17. #17
    Ако някой се интересува от книгите-
    http://prodavalnik.com/prodavam-knig...novi-i14397981

    Аз също го гледам,интересно е.В книгите се разправя ,че Али има сестра близначка,обаче май с филма не са със един и същ сюжет?А по БТВ някоя от вас да знае кога пак ще го дават?

  18. #18
    Сериалчето цепи .. много му се кефя , добре е измислено. (: Относно -А .. бях чела някъде ,че Алисън не е умряла - а нейната близначка Катрин , и от там -А е била в началото Алисън ,след което почнали други хора да се присъединяват в клуба и т.н. , но не знам. (:

  19. #19
    do0nn
    Guest
    Според много хора - А са :
    A - Alison
    T - Toby
    E - Ezra
    A - Aria
    M - Mona .. ако искате да намерите повече информация по този въпрос потърсете примерно в Youtube

  20. #20
    moni21
    Guest
    `-A e sestrata na ALISON tq ima zla bliznachka i toest ALISON koqto vsichki poznavat se kazva KORTNI i e bila luda i vmesto tq da vleze v ludnicata e vleznala neinata sestra ALISON i tq e izlqzla i sega i omashtava na neq i priqtelkite i

  21. #21
    moni21
    Guest
    -A ne e MONa

  22. #22
    Ella133
    Guest
    Гледала съм филма Малки сладки лъжкини до последния излязъл еизод.
    ако искате мога да ви информирам. newsm78
    ВНИМАНИЕ!!!!! Може да съдържа предположения и факти от дерии които още не сте гледали, затова ако искате да се изненадвате със всяка излязла серия не четете! :naughty: До заинтересованите:
    - *А* не е смо един човек. Няколко са.Единият е Мона, коядо дори след като излиза от лудницата продължава изнудването над момичетата. Другият е Тоби, колкото и гадно да звучи, но той не е станал част от екипа на *А* доброволно, а е бил принуден, за да можее да спаси връзкаа сис със Спенсър. :bowuu:
    - Така наречения "червеното палто" е самта Алисън
    - Алисън не е била убита. Когато момичето се с родило с нея се е родила и близначка, която в последствие полудява, затова семейството я изпраща в лудница и не иска никой да знае за нея. По-късно Кортни (близначката) намира някъкъв откачен начин да се размени с Алисън. Алисън, коятааа малките лъжкини познават всъщност е Кортни.
    АКО ИМА ОЩЕ НЕЩО ПО МАЛКИ СЛАДКИ ЛЪЖКИНИ, КОЕТО ИСКАТЕ ДА ЗНАЕТЕ ПИШЕТЕ МИ НА ЛИЧНО НА mili.the.murmaid@abv.bg
    Името ми е Елла
    Знам всичко това от чичо си, който е един от режисъорите
    за жалост обаче мога само да раяснявам фактите, а не д издавам края мерси много [smilie=smile3521.gif]
    п.п. Джена е безобидна. Тя е смо някакво момиче, което го е страх от абсолюто всичко, но се опитва да прикрие страха си с остроумие

  23. #23
    Ella133
    Guest
    *** Алисън е убила Кортн и е намерила дневника й, о-скоро го е изровила от нещата, изхвърлени пред къщата в първия епизод.
    ****Гледайте филма наистина си заслужава сега на 11 юни излиза сезон 4, а чичо ми каза, че има и пети и се обсъжда вариянт за шести сезон. Така че....приятно гледане и пишете ако искате отговор до 24 часа
    *****Сериялът се излъчва по БТВ, но нови серии има само през лятото, а новите епизоди излизат по abc family обаче на английски

  24. #24
    Точно така е. В 3 сезон се появява нов/а -А. Мона става на страната на момичетата (или поне така се вижда). Има мажка с червено палто дето дава заповеди, не знаем коя е, никой не знае.А до сега -А са били. Мона, Тоби и Спенсър..

  25. #25
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Сериала е хубав, но не е мой Тип,
    Ъмм, btw -А е много лесно да се отгатне, но аре няма да спойлвам..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си