.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 64 от общо 64
  1. #51
    Голям фен Аватара на Dam Yeo Wool
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    995
    Много готино сериалче.

  2. #52
    Сериала е супер!
    Гледам го всяка събота и неделя по btv Lady от 22:00 до 00:00!
    Много искам да разбера кой е А! Но не е Мона.

  3. #53
    Цитирай Първоначално написано от lidives99 Виж мнението
    seriala e super got! az znam koi e A- Mona! eto i epizoda:http://vbox7.com/play:dc49a1c0f8
    Мона не е А .. Всъщност те са много ... Гледала съм всички епизоди до сега и до тук Езра е А ...

  4. #54
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Доста е объркан, но е и доста предвидим. Някъде гледах теории как A TEAM съществува в имената на героите и до тук и всички, които са били "А" има буквата им и спрях да го гледам още преди година, но после разбрах, че и Езра го били хванали и ми стана ясно, че наистина всички, съдържащи първата си буква от "А ТЕАМ" са те. Стана и прекалено объркващ, защото само вмъкваха и вмъкваха нови мистерии и стана прекалено. A - Alison T - Tobi. E - Ezra, A - Aria?, M - Mona. Mistery solved.
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  5. #55
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    mnogo typo serialche

  6. #56
    Голям фен Аватара на Dam Yeo Wool
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    995
    Има теория, че в епизода с Хелоуин, Алисън разказва нейната история, тя е близначката убила сестра си.
    Но сценаристите са казали, че сериала ще се различава от историята в книгите. И дано!
    Последно редактирано от Dam Yeo Wool : 04-12-2014 на 09:54

  7. #57
    Супер фен Аватара на mayaaa
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    2 868
    Ех, тоя сериал. Хем не ти се гледа, защото го разтягат в 120704682 серии, хем, като си почнал искаш да разбереш кой е А.

  8. #58
    Голям фен Аватара на bebeemalko
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Candytown, Wonderland
    Мнения
    829
    Цитирай Първоначално написано от mayaaa Виж мнението
    Ех, тоя сериал. Хем не ти се гледа, защото го разтягат в 120704682 серии, хем, като си почнал искаш да разбереш кой е А.
    +
    Сега новата теория за А е майката на Алисън, но ще видим след 2 месеца
    [img] http://4.bp.blogspot.com/_9XjzP3JBrG...0/Paramore.jpg [/img]

    Don't wanna hear your sad songs
    I don't wanna feel your pain
    When you swear it's all my fault
    'Cause you know we're not the same
    No, we're not the same, oh, we're not the same

  9. #59
    Супер фен Аватара на heartsdesire
    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    1 642
    Аз МОГА да чакам за пети сезон. Супер голямата боза е вече, като Алисън участва вече във всеки епизод ми втръсва. Искам малко мистерия.

  10. #60
    Didity P
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Iivche Виж мнението
    ами нали алисън си има близначка и аз мисля че въщност близначката и е починала а алисън си е жива и тя всъщност е А


    Според мен не е Алисън

  11. #61
    Голям фен Аватара на bubaduc
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    960
    и аз мисля , че не е Алисън, ама залагам на Тоби , не знам, никога не съм го харесвала ;д
    You are everything baby ! ol baby !

    ahahehha ;*

  12. #62
    ati56
    Guest
    Според мен Тоби има нещо общо с всичко това.В сезон 4 епизод 12 епизода с мима преди това дадоха Тоби да отваря един сандък явно е на майка му защото имаше картичка за по случай деня на майката,след това извади медальон и имаше снимка на майка му и на момченце което не съм много сигурна дали е той.Но във финалния епизод когато Спенсър пусна прожекцията едното от момченцата много ми заприлича на това от медальона но като малко по-голям.Не е много реална тази история,но се замислих защо да го дадат точно този момент ако случайно не е някакъв спойлер. Възможно е защото кой ще заподозрее гаджето на Спенсър който е и полицай.

  13. #63
    lili77
    Guest

    malki sladki lujiini

    az mislq che alisan e A i nqkoi i pomaga

  14. #64
    Здравейте приятели!Искам да попитам,ако някой знае къде мога да намеря сезон 3 на български?


    П.С. Обожавам "Малки сладки лъжкини"

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си