.
Затворена тема
Страница 18 от 102 ПървиПърви ... 81415161718192021222868 ... ПоследнаПърви
Резултати от 426 до 450 от общо 2539
  1. #426
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Ох аз си мислех,че само ние имаме проекти...Тая е една откачена и само за това говори.Дадени срок до края на декември и днеска цял час изпитва и се заяжда..Вярно,че е учебен предмет,ама пък чак толкова,айде моля ти се...
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  2. #427
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    Да, и ние имаме проекти, по 7 страници -.- Поне от темите се научават полезни работи.
    always late but worth the wait!

  3. #428
    Супер фен Аватара на DesireToFire
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 252
    Аз пък обожавам Свят и личност <3 Ние също имаме проекти до края на декември. Трябва да си изберем кауза и да изготвим проект за решаване на проблема и да си намерим спонсори. На групи по двама и по трима сме и ще имаме оценка на проекта и оценка на защитата. Вашите проекти какви са?
    If ya don’t give a shit ya getcha’ hellyeah
    Throwin’ fists in the pit ya getcha’ hellyeah
    Think you’re fuckin’ with this well hell no.
    Balls, volume, strength getcha come on

  4. #429
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    нашият срок е до февруари
    групите са 2-4 човека, като 4-ма приятели нямат право да са в 1 група
    трябва да си намерим информация от общината или полицията, спонсори и пр.
    после ще имаме оценка на проекта и оценка на защитата
    с 2 момичета имаме идеи за сборник за всички диалекти в България , нещо физично, не разбрах какво и моята е тайна, но е много актуална :Д
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  5. #430
    anonymous708973
    Guest
    Какви са тия работи, бе о.О

  6. #431
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Вашите поне са интересни.Ние сме по един на проект и трябва да изготвим европейски проект за финансиране на нещо(организация,която да служи в полза на хората)........
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  7. #432
    Голям фен Аватара на krisence
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    607
    Здравейте и от мен.
    И ние имаме нещо като проекти по Свят и личност, но според мен ще бъде интересно. Задачата ни е да разработим дадена тема (тя ни е дала 15) и после да я изнесем, тя щяла да ни задава въпроси и разни такива работи и така...

    Иначе,LeprikonA не си единствената и аз смятам да кандидатствам нещо с Информатика, но няма да е точно чиста Информатика по-скоро останалите 3 специалност във ФМИ А ти къде искаш да кандидатстваш ?
    Ако не знаеш - ще ти покажа, ако не можеш - ще те науча, а ако не искаш - ще те принудя!

  8. #433
    Супер фен Аватара на LeprikonA
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 697
    Принципно и аз искам там, даже преди време бях разпитвала Chacho за полезна информация. (: Аз съм навита и за точно специалността Информатика.
    От къде си? Как си с математиката?
    "Ако можех да изляза оттук, щях да си позволя да бъда луда,защото всички са луди, а най-лошите луди са онези, които не знаят, че са такива,защото само изпълняват нарежданията на другите."


  9. #434
    Супер фен Аватара на bloodfrozen
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Far From The Sun
    Мнения
    1 275
    По свят и личност ни възложиха две задачи, на базата на които ще ни пишат срочните оценки.
    Първата е да представим доклад с краен срок началото на януари, а втората - да изготвим проект до края на март.
    You are broken, I can fix you...

  10. #435
    Голям фен Аватара на krisence
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    607
    Цитирай Първоначално написано от LeprikonA Виж мнението
    Принципно и аз искам там, даже преди време бях разпитвала Chacho за полезна информация. (: Аз съм навита и за точно специалността Информатика.
    От къде си? Как си с математиката?
    Аз съм от София , а по въпроса как съм с математика мисля, че що годе добре, в училище я изучвам като профилиран предмет и смятам, че с малко самостоятелна подготовка ще успея да се подготвя за изпита.
    А да те питам какво информация ти даде Chacho, тъй като смея да кажа, че аз съм малко неорянтирана как точно се случва всичко. Надявам се в скоро време всичко да ми се изясни.
    Ако не знаеш - ще ти покажа, ако не можеш - ще те науча, а ако не искаш - ще те принудя!

  11. #436
    Проекти по свят и личност ? За първи път чувам такова нещо .. нашият господин май не възнамерява да ни дава такива неща ;D

  12. #437
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Ние имаме да правим 3 проекта:
    1. самостоятелен
    2. в група
    3. с целия клас

    ...тъпа работа.

  13. #438
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Какви са тези проекти по СиЛ . На нас ни даде самостоятелна работа , по желание, ако искаме да се влючим в един към ЕС. То е по-скоро състезание, та да видим ,какви ще ги свърша.
    Иначе наще онзи ден са ходили да проверяват цените за Бала в различни ресторанти и дрън,дрън. Обаче като ги знам какви са ми оправни,направо жал ми става,ама нищо де. Ясно е ,че после пак аз ще им върша работата.
    maDamn

  14. #439
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от violette94 Виж мнението
    Аз пък исках стопанско управление (СУ) или бизнес и администрация в УНСС и мислех да имам втора матура по математика, но уви моята учителка по математика не може да обяснява изобщо.. изобщо, решава си задачите сама пише бързо, говори бързо и не чака никой и нищо за частен учител не мисля тъй като в моя град няма добър пък и уча в отделно училище английски дето е голямо заплащането.И нищо не разбирам по тая тъпаааа математика!
    Госпожата ми по език ни предложи специалност:Европеистика в СУ, много добри отзиви чувам и съм по-заинтересована по езиците.Даже говорих с майка ми и тя каза, че Европеистика е 100 пъти по-добре.Вие какво мислите за нея, имате ли някой приятел/ка дето да учи такова!?
    Ми като цяло по-добре се откажи от тая европеистика, няма особен смисъл от нея. По малко от това, по малко от онова и нищо съществено не се учи. Братовчедка ми я изкара семестриално, но записа икономика и се отказа от европеистиката. Само звучи модерно.

    По математика винаги можеш и сама да се подготвиш. Във форума сме активни и винаги можеш да потърсиш помощ. Планирам скоро да направя тема (а всъщност има вероятност и отделен сайт), в които ще се опитам да посъбера училищния материал на достъпен език, както и методи за решаване на задачи, групирани по типове. Така че случайно, ако се насочиш към математиката отново, можеш да ми пишеш.

    А всъщност в УНСС не можеш ли да кандидатстваш и с нещо друго освен математика?
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  15. #440
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от violette94 Виж мнението
    Аз пък исках стопанско управление (СУ) или бизнес и администрация в УНСС и мислех да имам втора матура по математика, но уви моята учителка по математика не може да обяснява изобщо.. изобщо, решава си задачите сама пише бързо, говори бързо и не чака никой и нищо за частен учител не мисля тъй като в моя град няма добър пък и уча в отделно училище английски дето е голямо заплащането.И нищо не разбирам по тая тъпаааа математика!
    Госпожата ми по език ни предложи специалност:Европеистика в СУ, много добри отзиви чувам и съм по-заинтересована по езиците.Даже говорих с майка ми и тя каза, че Европеистика е 100 пъти по-добре.Вие какво мислите за нея, имате ли някой приятел/ка дето да учи такова!?
    Бившият ми приятел учи точно Европеистика в момента, и то в СУ.
    По това, което съм чувала от него специалността е добра, но само ако имаш някаква друга основа преди това. Неговата беше икономика, а двете заедно доста добре се напасват.

    За УНСС можеш да кандидатстваш с какъвто трети модул пожелаеш. Има изисквания само за някои направления, като например информатиката и правото, но не ти препоръчвам информатика в УНСС. Като цяло в икономическите университети този тип специалности не са много добри, по-скоро се насочи към ФМИ.

  16. #441
    Моля Ви, които може да ми реши тази задача по информатика, спешно е!!!
    Игра (играят двама души)
    Има 15 предмета. Съперниците, редувайки се могат да вземат един, два или три предмета. Губи този , който е принуден да вземе последният предмет. Посочете алгоритъм на печеливша стратегия за играча, който прави първо взимане.

  17. #442
    Аз ще кандидатствам МИО в УНСС, третият модул ще ми е БЕЛ, струва ми се най-лесен. Ако някой учи тази специалност да пише как е. Интересува ме също каква е минималната оценка на изпита по Английски език, с която мога да вляза МИО.

  18. #443
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от Eva94 Виж мнението
    Аз ще кандидатствам МИО в УНСС, третият модул ще ми е БЕЛ, струва ми се най-лесен. Ако някой учи тази специалност да пише как е. Интересува ме също каква е минималната оценка на изпита по Английски език, с която мога да вляза МИО.
    Аз това щях да кандидатствам, ако не ме бяха приели в сегашната специалност.
    Познавам бая народ от тази специалност, учещи в момента.
    Третия модул въобще не е лесен, но се надявам да ти върви литературата и българският.
    Минимална мисля, че няма, но то не зависи само от изпита по английски, можеш да има 6 там и 3 на ЕПИ-то - това ама въобще не те устройва. С две петици и на двата изпита си вътре.

  19. #444
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от 60kolad Виж мнението
    Моля Ви, които може да ми реши тази задача по информатика, спешно е!!!
    Игра (играят двама души)
    Има 15 предмета. Съперниците, редувайки се могат да вземат един, два или три предмета. Губи този , който е принуден да вземе последният предмет. Посочете алгоритъм на печеливша стратегия за играча, който прави първо взимане.
    Дал съм ти решението на ЛС.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  20. #445
    anonymous708973
    Guest
    Аз нещо заглеждам Стопанско управление в СУ и Маркетинг в УНСС.
    Погледнах изпитите по математика, не ми се виждат непосилни.
    В СУ минималният бал за момиче миналата година е бил 29.7/36. Изкарвам повече от това дори да имам 5 на изпита по език и 4 по математика. Другите две оценки са дипломна математика и дипломен език.

  21. #446
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    ^Нали знаеш, че матурата може да ти замести дипломата. Ако си готова за кандидатстудентски, то общо взето ще си готова и за матура.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  22. #447
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Стопанското управление не е толкова ориентирано към маркетинга, рекламата и управленските дисциплини, както звучи. Има ги и тях, естествено. Учи се доста математика и мнооого счетоводство (имаме 3 за 4 години, преди бяха 4...). Ако те кефи, записвай. Има и 3 вида право, което хич не е лошо. Но пък има и хора, които искат да се съсредоточат именно в/у маркетинг и реклама.
    А, да и 2 статистики.
    В УНСС маркетингът, доколкото знам, си е само маркетинг, няма много странични дисциплини.
    Последно редактирано от therichbitch : 10-23-2012 на 14:15

  23. #448
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    ^Нали знаеш, че матурата може да ти замести дипломата. Ако си готова за кандидатстудентски, то общо взето ще си готова и за матура.
    А защо, след като оценката от дипломата ми ще е 6.00, а на матура няма как да изкарам толкова.

    therichbitch, иска ми се да е специалност, която е малко по-обща, а не само маркетинг. Има ли голяма разлика между бизнес администрация и стопанско управление?

  24. #449
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    А защо, след като оценката от дипломата ми ще е 6.00, а на матура няма как да изкарам толкова.

    therichbitch, иска ми се да е специалност, която е малко по-обща, а не само маркетинг. Има ли голяма разлика между бизнес администрация и стопанско управление?
    На първо място зависи в кой университет искаш съответната специалност. Аз съм компетентна само за УНСС, но все пак и аз да кажа ;д. Има известна разлика между двете. Доколкото съм чувала стопанското управление се учат доста неща, като например маркетинг, финанси и разни подобни, де факто изглежда по-общо икономическа. И честно казано не знам дали я има в УНСС. Бизнес администрация е в моя факултет и даже знам предметите .. Няма финанси, има маркетинг като предмет, има и макро и микро икономика, което не е чак толкова трудно, но все пак е трудоемко. Моя съвет е много да помислиш за специалността и внимателно да избереш университета, но за икономически специалности - икономически университет. Може и да не е точно УНСС, но той определено е от най-добрите икономически в страната.

  25. #450
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    О, не съм прочел като хората, Инче. ^^
    Мислех, че си написала 5 на диплома и 4 на матура, а то съвсем друго.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си