.
Затворена тема
Страница 62 от 102 ПървиПърви ... 125258596061626364656672 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 526 до 1 550 от общо 2539
  1. #1526
    Цитирай Първоначално написано от granger Виж мнението
    Сопот.
    За което малко ме е яд,но това вече са камъни за градината на майка ми и дълго време ще и го натяквам.
    Там е много яко. Ако учиш в това училище в центъра до къщата на Вазов, изглеждаше много готино като ходих. Чокофредото ви е лев и нещо К'во повече?
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  2. #1527
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Беше лев и нещо някога
    Иначе тва на центъра е начално, учила съм там 4 години
    Иначе матурата не беше трудна , ставаше.
    Отивам сега на Олимпиада по Български, на която не ми се ходи,ама карай.
    maDamn

  3. #1528
    Абе яко си е, аз много обичам такива исторически градове.
    Пих там чокофредо за лев и нещо тази есен!
    Успех на олимпиадата!
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  4. #1529
    Повече от фен Аватара на maximxxl
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    305
    еу..олимпиада по бг ужас..

  5. #1530
    Ние сме Езикова и на всички останали учители сме им казали, че ако дадат нещо трудно ще има пълен бойкот. По математика успехът ни е много трагичен.
    Аз утре съм на олимпиада по френски, а в неделя на устен изпит по френски.
    Стискайте ми палци!
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  6. #1531
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Стискаме!

  7. #1532
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Падна се "Септември" не беше трудно,ама не съм се отвличала да пиша много , за час и нещо избацах там нещо и тва е. Нещо не бях в настроение за олимпиада,иначе в неделя няма да е в ЕГ в Пловдив 2рия кръг на областното,ми в Карлово ще е за нас. 8и30 в Неделя. Ох, побъркейшън ми е ама ще и да де,какво да правя.

    Иначе с тия 4 часа физика иска да ни пуска и на нас матура по физика, и тотално го отказахме. Не стига ,че учим като ненормални астрофизика , астрономия, преди това всякакви други идиотщини ,ами и матура да ни плесне за текуща оценка и съвсем ще вдигна революция в училище.
    maDamn

  8. #1533
    Матурата по физика съм чувала, че е лесна. Нашата откачената ни даваше материали от олимпиада - национален кръг за контролно. Не можехме да и обясним, че не е наред.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  9. #1534
    Hayashi успех !
    granger . Ние "Септември" го взехме преди 1 седмица някъде доста си е дългичко, а и нашата по БЕЛ ни искаше някъкви исторически факти . При мен проблемът e ,че колкото по -дълга е една творба толкова повече се отнасям да пиша .
    Охх физиката ми е болна тема нищо , не разбирам .

    Направо се чудя как ще смогвам преди 10 мин се върнах от урок по датски и съм скапана . Който си мисли , че този език е лесен просто живее в яка заблуда .

  10. #1535
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    На нас това ни е профил по принцип , но нещата много назад са изпуснати. Аз ще я взема тая матура минимум с 4,ама идеята е ,че не е подходящо изпитване за текуща оценка, при все ,че материала не е само на еди кой си дял,който сме учили наскоро.
    Учиш Датски? Там ли смяташ да учиш или спомена ,че си живяла?
    Много ме кефят тези езици,иска ми се да прасна една скандинавистика но след МИО/европеистиката ,която завърша
    ама първо да ме приемат де.
    maDamn

  11. #1536
    Само на мен ли Септември ми харесва? Като литературен вариант на творба на Пикасо ми е. Авангарден, разхвърлян, странен, внушава ти доста неща..
    girlwithblueeyes никой не живее в тая заблуда, това е ебати изкълчения език! И най-вече датчаните очакват лятото като дойдат тук на море, да говоря езика им!
    granger нашата си беше вменила, че ни е профил, защото едно момче от класа беше 4ти на световното по физика, тя води групи в ЦЕРН, не знам си какво.. дават ги по новините от време на време отбора ни по физика, ама това не беше нормално, още повече че тя тея неща не ги преподаваше. Как имам 4ка не знам.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  12. #1537
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Абе не е зле "Септември",даже е далеч по-добре от Славейков примерно...квото и да е негово.
    maDamn

  13. #1538
    Джоли на мен ли го казваш уча го вече 2 години . Хубаво е , че в Дания има безплатни курсове по датски . Тва за очакването и лятото нещо не го разбрах

    Незнам на мен Славейков не ми допада много, много

  14. #1539
    Повече от фен Аватара на maximxxl
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    305
    ммм ние по физика сме на постоянен ток, минахме електростатика 2ро равнище на 9ти клас нищо че преди 3 години го учихме сега пак,щото ще имам повишителен по физика зип и зп и затва спец. за мене се преговаряя ) иначее електричеството и магнетизма не са никак зле, има интересни неща. иначе и ние щяхме да сме на астрофизика, ама е безсмислена да я учиме...
    еу.. септември... :Х

    Както и да е. имам питане към Джоли92, не че нещо, ама защо си седнала и пишеш в нашия форум? нали си студентка може би 1 или 2ри курс, нямаш ли си лекции и там предмети , по които да учиш? сори ама ми е странно...

  15. #1540
    Супер фен Аватара на bloodfrozen
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Far From The Sun
    Мнения
    1 275
    Отбивам се само да си излея негативизма.
    Тъй. На първо място да отбележа, че април наближава и това изключително ме отчайва. Имам неприятното усещане, че ще бъде тотална излагация на тия предварителни. Дано да греша, ама силно се съмнявам.
    А пък роклите, които разглеждах, са потресаващо ужасни. Все им намирам разни кусури.. оф, надявам се да открия нещо, което да не изкритикувам.
    Иначе аз, след като минат предварителните изпити, смятам да прекратя ходенето на даскало и да се отдам изцяло на учене вкъщи.
    You are broken, I can fix you...

  16. #1541
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    ох , днес си купих почти цялото бельо за бала, обувките си ги чакам утре, както и чантата
    обаче знаете ли как се прецаках
    купих си жартиери, а чорапите са били със силиконова лента, т.е. нямам нужда от жартиерите, но нищо, поне не бяха скъпи, та ще си купя чорапи без силиконова лента и ще ги пробвам някой ден :Д
    иначе днес не бях на училище, бяхме в АУБ, сумати забавно :Д после кафенца,шопинг, екстра,супер петък
    и съм затрупана с домашни и есета, та сядам да уча,сладки мои
    хубав уикенд и пийте по-малко :*
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  17. #1542
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Сега се прибирам от олимпиадата по БЕЛ.Писах есе върху "Септември".
    За УНСС не може друг да ви запише,трябва лично.
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  18. #1543
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF Виж мнението
    Имам въпрос за СУ.
    Крайният срок за записване за втората сесия е до 25-и май. Но откога почва? Ако отида сега, мога ли да се запиша?
    PLEASE.
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  19. #1544
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Устремът за справедливост и погромът в поемата "Септември" - това беше моята тема. Крайно отбих номера, но не беше особено трудна тема.
    maDamn

  20. #1545
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    Еее, не е честно да ви викат толкова късно на олимпиада! Нашата започна в 8:00. Падна се "Човекът във времето и пространството" в Далчевата лирика. Темата ми хареса, но по едно време не издържах и в крайна сметка написах 5 страници съчинение. Дано не е проблем...
    always late but worth the wait!

  21. #1546
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Аз и толкова не написах,просто не ми се занимаваше
    Ние я правихме след училище. Достатъчно ми е ,че в неделя съм от 8и 30 на 2ри кръг по АЕ.
    maDamn

  22. #1547
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    Ох, а аз утре съм на немски, втори кръг, и само се надявам да не заспя на самата олимпиада. Не знам как се справяте с ранното ставане, но при мен тази първа смяна е трагична ;D
    always late but worth the wait!

  23. #1548
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Ужас ми е,ама няма как :X
    Хич не ми се става,ама класната като е рекла,айде ще се прежаля.
    maDamn

  24. #1549
    И аз съм утре на олимпиада по немски . Дано направя нещо , че ще се изям иначе .

  25. #1550
    maximxxl бях писала нещо за рокли и сега споделям ако имам да споделя нещо за когато аз бях 12 клас, което не беше прекалено отдавна, че да не е валидно. Проблем ли е?
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си