.
Затворена тема
Страница 89 от 102 ПървиПърви ... 397985868788899091929399 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 201 до 2 225 от общо 2539
  1. #2201
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от ParadOx Виж мнението
    Браво!
    Аз имам 4,00 Другия път повече

    Идеално ми е!
    Другият път с по една единица отгоре!
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  2. #2202
    Супер фен Аватара на ParadOx
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Long Beach, California
    Мнения
    2 967
    Масово приятелите и познатите ми, които са ходили имат 3,25...

  3. #2203
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от ParadOx Виж мнението
    Масово приятелите и познатите ми, които са ходили имат 3,25...

    251 момичета са допуснати до устен изпит(тоест имат на 3,50),а общо момичетата бяхме някъде към 500. Половината са скъсани.
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  4. #2204
    Супер фен Аватара на ParadOx
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Long Beach, California
    Мнения
    2 967
    Доста е субективно оценяването, според мен, но такъв предмет сме избрали, за жалост.
    Не е нещо точно като математиката. От къде да знам дали проверяващият сутринта не си е залял ризата с кафе, или пък си има купища други проблеми на главата и е решил да си го изкара на 100-200-300 кандидатстващи


    В училище няма нищо интересно. Днес имах 5 часа и беше пълна скука. Иначе да се похваля- имам 6 по физика и по английски на контролни

  5. #2205
    Мега фен Аватара на XTREMEFREERIDE
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    My own world
    Мнения
    4 761
    пифиелла, ПарадОкс, честито за резултатите, ДОЧАКАХТЕ ГИ!!!

    Аз пък писах есе по английски. Сума ти ми е проблем това ограничение на думите. Нямам представа как и от къде да режа като видя, че съм го докарала на 300. :/

    Написах си и речта за 40-годишнината на училището. Една идея по-спокойно ми е вече. Whew.

  6. #2206
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от XTREMEFREERIDE Виж мнението
    пифиелла, ПарадОкс, честито за резултатите, ДОЧАКАХТЕ ГИ!!!

    Три седмици,ама си заслужаваше! Аз си се радвам много,но дали ми стига, за да вляза, си е отделен въпрос.
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  7. #2207
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Цитирай Първоначално написано от pifiella Виж мнението
    Три седмици,ама си заслужаваше! Аз си се радвам много,но дали ми стига, за да вляза, си е отделен въпрос.
    Ще пробваш пак, нищо не губиш.
    Може да имате по-хубава тема.
    Виж баловете от миналите години за всеки случай, де.,


    Пири, на матурата или вкъщи си писала?
    Аз на матурата ги докарах едвам до 180
    А за СУ ми трябват 300-350.
    Утре ще седна за 40 минути да видя дали ще успея с едно есе в тия рамки..
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  8. #2208
    Супер фен Аватара на DisturbiaV
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 402
    3.50 имам аз...супер съм недоволна....

  9. #2209
    Мега фен Аватара на XTREMEFREERIDE
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    My own world
    Мнения
    4 761
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF Виж мнението
    Пири, на матурата или вкъщи си писала?
    Аз на матурата ги докарах едвам до 180
    Вкъщи туй, Иве, ама имах и сносна тема. На тая пробна матура темите не знам Петкова от къде ги беше вадила. -__-

    Абе, да ви питам, много от вас ли ходят на уроци? Щото аз по нищо не ходя и снощи нашите ме филмираха, че всички били ходили на уроци, само аз съм си била мислила, че мога сама да се подготвя

  10. #2210
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    ^ Не, мацка, и аз си се "подготвям" сама
    Днес ме чака мегамного история, cool...
    maDamn

  11. #2211
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Аз ходя на уроци по БЕЛ, но съм с още една девойка.
    Като цяло научих много неща, но и установих, че с фуния няма как да ми го налее. Ако не ти се учи няма значение със или без учител, ти пак няма да ги знаеш нещата.
    Сега отивам да чета едни есета ,че ми е дала за домашна и ще ми се накара едно хубаво вече

    Спорна събота!
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  12. #2212
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF Виж мнението
    Ще пробваш пак, нищо не губиш.
    Може да имате по-хубава тема.
    Виж баловете от миналите години за всеки случай, де.
    Видяла съм всичко,сметнах го!
    Общо взето ми стига,ако се запази тенденцията от миналата година.
    Дори и да имам 5 на устния и 5 на матурата по бел(,което е малко вероятно да се случи) пак правя бал 26,5,а минималният миналата година е бил 25,6.
    Но,разбира се,не трябва да си правя сметките без кръчмаря,та ще видим.Но съм много по-спокойна от преди,за редовния ще съм на 6!
    За сега има 30 момичета с по-висока оценка от моята,дано на редовния е нещо гадно
    Последно редактирано от pifiella : 04-06-2013 на 08:57
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  13. #2213
    Браво на всички за резултати следващият път ще е още по-добре

    За мен трябва да си наистина много добър в това което ще кандидаставш за да се подготвяш сам . Може да имаш само шестици по даден предмит он това не е гаранция.че ще се подготвиш добер за изпита .
    Аз ходя на СИП по БЕЛ всеки Вторник заради матурата и на уроци по датски всеки ден защото ще уча в Дания . Но те уроците не знам доколко се считат защоот аз ходя на тях вече 3 години .
    Охх иначе вечар от 3 и нещо до 8 саом съм учила и писала думи и есета и не знам си още какво . Сега ме чака да довършвам и 3 .то есе което е 2 листа и ще бягам на урок .
    Последно редактирано от girlwithblueeyes : 04-06-2013 на 09:10

  14. #2214
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Пифи, аз трябва да имам 6.00 и на изпита в СУ, и на матурата. Матура мога да я позакрепя, но изпита ме притеснява силно...
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  15. #2215
    Супер фен Аватара на bloodfrozen
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Far From The Sun
    Мнения
    1 275
    Хора, как се справяте с притеснението преди/по време на изпита?
    Скоро ми предстои и на мен, пък аз съм страшна паника. Даже при подаването на документите блокирах тотално и си обърках половината данни. Добре, че майката е наблюдателна и забеляза.
    Последно редактирано от bloodfrozen : 04-06-2013 на 11:27
    You are broken, I can fix you...

  16. #2216
    Повече от фен Аватара на TrueStory
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    325
    Съжалявам,че ви се намесвам така нахално в темата.
    bloodyf Вярно е,че ти трябва пълна 6ца на изпита за Скандинавистика (а и да те приемат сиииигурна ли си на 100%,че искаш да учиш това...по мои наблюдения хората,които следват това са доста странни, но ти си преценяваш). А на уроци някакви не ходиш ли по английски.....поне някой да ти прави диктовки и да ти задава теми и съответно проверява есетата? В СУ много ще се хванат за есето имай го в предвид. Аз бях убедена,че на изпита съм се справила много добре с граматическата част, а и с диктовката, но в крайна сметка имах 5ца, което ме навежда на мисълта,че нещо не им е харесало в есето. Повечето ми преподаватели са проверяващи и наистина не се бъзикат. Ако не ходиш на уроци, поне взимай теми и пиши есета вкъщи, ама яко.
    Всичко е просто добронамерен съвет, дано не се засегнеш от нещо.

  17. #2217
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Иве,сигурна съм,че ще успееш.Ние сме си много упорити ж'вотни,от зодията ни идва
    bloodfrozen,аз не съм от притеснителните и никога не съм била.Просто се надъхвам,че го мога съответното нещо(изпит ли е,реч ли е,все тая) и си вярвам,а следвователно щом си вярвам не се и притеснявам.
    Притеснението играе много лоша шега винаги... Стегни се,мисли си позитивно,бъди убедана във възможностите си,а и знай,че има още една сесия и нищо не е изгубено с този изпит.Успех
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  18. #2218
    Супер фен Аватара на AutumnTears
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Between the Standing Stones
    Мнения
    2 014
    Ще си позволя да пиша и в тази тема, понеже изглежда по-активна от другата. Според вас добра идея ли е да уча Политически науки или Социология в УНСС? Какви са бъдещите реализации и има ли такива в България?

    И само твоят съд ме вдига в небеса и хвърля в бездни...

  19. #2219
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от AutumnTears Виж мнението
    Ще си позволя да пиша и в тази тема, понеже изглежда по-активна от другата. Според вас добра идея ли е да уча Политически науки или Социология в УНСС? Какви са бъдещите реализации и има ли такива в България?
    Според мен е безсмислено да се учи социология в България.Има двама,трима утвърдени социолози и докато те не умрат,няма да изгрее звездата на някой друг. Лично мнение!
    Политическите науки ми изглеждат по-перспективни.
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  20. #2220
    Супер фен Аватара на AutumnTears
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Between the Standing Stones
    Мнения
    2 014
    Цитирай Първоначално написано от pifiella Виж мнението
    Според мен е безсмислено да се учи социология в България.Има двама,трима утвърдени социолози и докато те не умрат,няма да изгрее звездата на някой друг. Лично мнение!
    Политическите науки ми изглеждат по-перспективни.
    Съгласна съм с теб! Политическите науки ми изглеждат по-добре, защото включват изучаването на 2 езика (надявам се по-задълбочено) За жалост, сякаш в сайта не е описана обстойно програмата на поднаправлението, също се надявам да не се изучава математика.. Ако някой има информация за тези специалности (в самите направления), моля да сподели

    И само твоят съд ме вдига в небеса и хвърля в бездни...

  21. #2221
    Супер фен Аватара на bloodfrozen
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Far From The Sun
    Мнения
    1 275
    pifiella, направо ти завиждам за спокойствието, което притежаваш!
    Моите надъхвания са краткотрайни, защото все измислям нещо, което да ми разколебае увереността във възможностите. И след всичките тия неприятни размисли се успокоявам, че има и редовна сесия. Хич не го умея позитивното мислене в такива ситуации.
    You are broken, I can fix you...

  22. #2222
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от AutumnTears Виж мнението
    Съгласна съм с теб! Политическите науки ми изглеждат по-добре, защото включват изучаването на 2 езика (надявам се по-задълбочено) За жалост, сякаш в сайта не е описана обстойно програмата на поднаправлението, също се надявам да не се изучава математика.. Ако някой има информация за тези специалности (в самите направления), моля да сподели
    Мисля си,че ще те разочаровам,защото математика се учи. На какво ниво е не знам,но се учи.Езиците също се учат задълбочено,нали приемът е с изпит по език.
    А и ти влизаш в направление "Политически науки",но след втората година се подразделя на МО, Европейстика и Политология(разделението се извършва по успех),което е много хубаво.Това са интересни специалности.
    УНСС трябва да ми плащат за рекламата,която им осигурявам
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

  23. #2223
    Супер фен Аватара на AutumnTears
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Between the Standing Stones
    Мнения
    2 014
    Цитирай Първоначално написано от pifiella Виж мнението
    Мисля си,че ще те разочаровам,защото математика се учи. На какво ниво е не знам,но се учи.Езиците също се учат задълбочено,нали приемът е с изпит по език.
    А и ти влизаш в направление "Политически науки",но след втората година се подразделя на МО, Европейстика и Политология(разделението се извършва по успех),което е много хубаво.Това са интересни специалности.
    УНСС трябва да ми плащат за рекламата,която им осигурявам
    Мерси много за отговора, наясно съм с регламентацията за специалностите, само че ме притеснява изучаването на математика. Точно тя ще ми намали значително успеха, по принцип най-много искам МО и Европеистика, Политологията не чак толкова

    И само твоят съд ме вдига в небеса и хвърля в бездни...

  24. #2224
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Цитирай Първоначално написано от TrueStory Виж мнението
    Съжалявам,че ви се намесвам така нахално в темата.
    bloodyf Вярно е,че ти трябва пълна 6ца на изпита за Скандинавистика (а и да те приемат сиииигурна ли си на 100%,че искаш да учиш това...по мои наблюдения хората,които следват това са доста странни, но ти си преценяваш). А на уроци някакви не ходиш ли по английски.....поне някой да ти прави диктовки и да ти задава теми и съответно проверява есетата? В СУ много ще се хванат за есето имай го в предвид. Аз бях убедена,че на изпита съм се справила много добре с граматическата част, а и с диктовката, но в крайна сметка имах 5ца, което ме навежда на мисълта,че нещо не им е харесало в есето. Повечето ми преподаватели са проверяващи и наистина не се бъзикат. Ако не ходиш на уроци, поне взимай теми и пиши есета вкъщи, ама яко.
    Всичко е просто добронамерен съвет, дано не се засегнеш от нещо.
    Ами не съм сто процента убедена, дори не знам точно какво представлява. (Сега ще се появят едни девойки, които ще ме анатемосат колко съм проста и неграмотна, че не знам дори каква е специалността, към която се стремя)
    На уроци не ходя, има кой да ми проверява есетата, ако ги пишех. (Мързи ме, не че не мога)
    Те не са ми проблем, но диктовката малко ме притеснява. По принцип имам много малко грешки по олимпиади и пр. (1-2), но там не зная как ще е.
    Иначе подготовката ми се състои в решаване на книжките им. Рекордът ми засега е 45/50 на тестовата част. Имам първите 5 от @XTREMEFREERIDE, другите 2 ще си ги купя като приключа с тези .
    Но аз доста подробно ги решавам. В смисъл, правя теста, после проверявам го подробно целия, като записвам всяко нещо в тетрадка, после си ги уча и така.
    Днес щях да пиша есе, но беше хубаво времето иии..
    Но утре съм решена , да напиша 1-2 , със засичане на време и пр. и после ще ги дам да ми ги проверят.
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  25. #2225
    Ето ме и мен! Вече съм си вкъщи. IELTS, за който се готвя от нова година вече мина. Имаше сигурно 100-150 човека.

    В петък бях в Британски съвет и говоренето ми мина много добре. Имах късмет да ми се падне тема, която дискутирах наскоро. Днес пък бях в Американският университет (Елиеф център) и имаше дооста хорааа. Както казах около 100-150. Бяхме разпределени в 4 или 5 стаи, не съм сигурен. Квесторките ми бяха момичета сигурно на по 25-27 години. Едната приличаше на Меган Ори (ако сте гледали "Имало едно време" актрисата, която играе червената шапчица) .

    Слушането мина много добре както и очаквах. Само последните 3-4 въпроса и изгубих нишката на говорещата.
    Четенията както обикновено ги ненавиждам. За малко да не ми стигне времето да ги направя. И последните няколко въпроса ги претупах.
    Писането бе лесно. диаграмата набързо успях да я обобщя, докато темата ми бе нещо от сорта: "Последно време хората наблягат на големите професии докато кандидатстват в университети, докато в същото време не стигат хора, който да работят като обикновени водопроводчици и електротехници. До каква степен подкрепяте и не подкрепяте това?" Само не ми бе ясно едно. На листа ми пишеше Write at least 250 words. това означава ли, че ако бях написал 300 НЯМАШе да ми вземат точки защото е твърде голямо? Момичето пред мен си взе допълнителен лист и видях, че е изписала доста и се замислих. Ако го знаех можех доста повече от това, което искат, да им напиша.

    Казаха, че на 19-ти ще има резултати. Така, че... Ще се чака.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си