Лелее, хора! Кога станахме 12-ти клас? Това време наистина лети.. 4-те години,които прекарах в гимназията, изминаха тооолкова бързо, а предстоящата година сигурно ще ми се стори като миг (звуча като някоя бабка, която изпитва носталгия по младостта си ;дд ).. Отличничка съм, обичам да ходя на училище (е, разбира се, ми писва понякога, но като цяло ми е готино там).. Сякаш беше вчера 15.09.2008, когато пристъпихме за първи път в новото училище.. иска ми се тези дни да се върнат, искам да премина всичко отначало, защото това са най-хубавите ми години .. толкова моменти с класа, екскурзии и т.н. Хорааа не знам, обаче носталгията ме е обхванала яко, а май месец като почнат да пускат и онези песни за класовете и приятелите сигурно ще се скъсам от рев :д Такава съм си.. просто не мога да приема,че след 1 година вече няма да съм ученичка, че ще поема по своя път.. сама.. истинският живот ще започне.. Неизвестността ме плаши, не знам какво ме очаква.. но все пак се успокоявам и си казвам "каквото има да стане, ще стане"... Дано не съм ви отегчила, можех да пиша още мноого неща, но реших да бъда благосклонна към наборчетата. 94-най-готиният набор йееееееее ..
Вие как се чувствате като бъдещи дванайсетокласници? Има ли такива, с които споделяме общи чувства? ;д