.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Синки

  1. #1
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006

    Синки

    Такам, след една седмица прекарана на лагер с луди приятели, бая изпит алкохол и доста гадни, остри, дървени ръбове на легла и мебели целите ми крака са в синки :Д ама брутални, големи синки, имам 15 на краката общо.. та въпроса ми е, има ли някакъв начин, метод, средство и аз не знам за да ми минат по-бързо или поне да не си личат толкова отдалеч?

  2. #2
    Повече от фен Аватара на kalito126
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    София
    Мнения
    312
    Ми аз поне не знам лекарство...На мен ми минават като с крем за тяло ги разтривам.Но пак си трябва време.Просто сложи дълъг панталон и няма да се виждат.
    Просто се усмихни...останалото няма значение!

  3. #3
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    дам, така ще направя, мерси все пак ^^

  4. #4
    Повече от фен Аватара на kalito126
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    София
    Мнения
    312
    За нищо.
    Просто се усмихни...останалото няма значение!

  5. #5
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Има едно мазило - Ацербин .Мисля ,че е без рецепта .Аз съм много доволна от него .
    Може и с крем Здраве да пробваш .

  6. #6
    Аз тренирам боен спорт и съм свикнал със синките и като отидох на море 2 дена след като свършимехме тренировки хич не ми пукаше че съм със синки. А, бе кво ти пука като те видат, че имаш две синки все едно е голям проблема.

  7. #7
    Супер фен Аватара на Your.Passion
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от phoeniX_boy_BG Виж мнението
    Аз тренирам боен спорт и съм свикнал със синките и като отидох на море 2 дена след като свършимехме тренировки хич не ми пукаше че съм със синки. А, бе кво ти пука като те видат, че имаш две синки все едно е голям проблема.
    На момиче не седи много хубаво . Все пак краката ни трябва да са нежни ,не целите в рани .

  8. #8
    Има едно дето се пръска, ViaTromb(виатромб) аз съм много доволна, понеже често имам синки и го ползвам..

  9. #9
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    абе хич не е приятно, имам чувството, че хората по улицата все ме гледат и си мислят 'боже, тая кой я е пребил така жестоко' ;д
    иначе мерси много хора, златнии сте, още днеска ще отида до аптеката да си купя тез нещица ^^

  10. #10
    Не обърнах внимание и мислех че е момче. Сори, моя грешка :Д
    Последно редактирано от phoeniX_boy_BG : 07-23-2012 на 11:11

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си