.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Моля ви много е важно, момичета!!!

    Вече съм на 17 години, а още нямам менструация! Имам бяло течение от година. Майка ми си мисли, че имам цикъл от 4 години, защото не искам да ме води на лекар. Кажете ми какво да правя! Бялото ми течение е много силно от 2/3 месеца. Ще ми дойде ли скоро? Да ходя ли на лекар ако не ми дойде до месец? Има ли причина да се притеснявам? о.О ((

  2. #2
    извинявай че ще съм толкова директна но по тъпо нещо не бях чела.. как може майка ти да си мисли че имаш цикъл от 4 години? не лъжи за толккоооова важни неща! господи да от това зависи дали ще имаш деца след време.. немога да ти кажа нищо за бялото течение имала съм го 1 път за 16 години и то след прием на силни антибиотици.. само бих те посъветвала да кажеш на майка си че НЯМАШ цикъл и още утре на посещение при лекар.. те не хапят знам че не е приятно но няма как или преглъщаш срама или бай ббай деца.. искрено се надявам да ти дойде в най-скоро време УСПЕХ.. и имам 1въпрос като нямаш цикъл секс правила ли си ?
    поредното объркано хлапе

  3. #3
    Не, не съм правила секс!!!

  4. #4
    и аз мисля като xXxinsatiablexXx и аз имах бяло течение преди да получа първата си менструация..дори на твое място сега веднага бих отишла да кажа на майка ми..най-много да те заведе на лекар и оттам не знам само ти пожелавам да ти дойде колкото се може по-скоро УСПЕХ и от мен!!

  5. #5
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Трябвало е още преди година да отидеш на лекар. Възможно е бялото течение да е 'симптом' за това, че ще ти дойде, но най-добре не губи и ден повече, а отивай на лекар.

  6. #6
    Какво се чудиш изобщо.Отивай на лекар ние няма как да ти кажем защо все още нямаш цикъл...

  7. #7
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Тичай на лекар.

    Как може да лъжеш майка си за нещо такова , касаещо се за теб, твоето здраве и бъдеще? Води се, че е нормално да нямаш цикъл до 16-годишна възраст.

    Ако не искаш да отидеш с майка си, казваш на някоя приятелка, вземаш направление от личния си лекар и отиваш на преглед при гинеколог. Недей отлага повече.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от angelss_love Виж мнението
    Какво се чудиш изобщо.Отивай на лекар ние няма как да ти кажем защо все още нямаш цикъл...
    +1 ...
    П.П. немога да повярвам ,че лъжеш майка си 4 години ,че имаш цикъл... и като вече си 17 и още нямаш цикъл трябва задължително да отидеш на лекар.

  9. #9
    Майка ти за 4 години толкова ли не се осъмни, че няма никъде превръзки или нещо такова? Иначе и аз ще се повторя с другите, бягай бързо на лекар.

  10. #10
    Наистина може бялото течение да е симптом, то и аз го имам, но съм на 12, а ти на 17, за това по-добре отиди на лекар!!!!

  11. #11
    Супер фен Аватара на DeviL_AsS
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 941
    КАзвай на майка си и да те води на лекар.

  12. #12
    Отивай на лекар.Чудя се как майка ти не се е усъмнила още,че нямаш цикъл...
    Някои хора никога не се променят!
    Te amo mi vida.



    Dulce Maria ♥

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от angelss_love Виж мнението
    Какво се чудиш изобщо.Отивай на лекар ние няма как да ти кажем защо все още нямаш цикъл...
    Абсолютно...+бялото течение не винаги е безобидно - може да е симптом на някаква инфекция...
    Само че си избери проверен добър генеколког, ако до сега не си ходила, че аз веднъж отидох при една, която се оказа, че е убила 1-2 жени....Най-добре говори с майка си и отидете заедно.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си