.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    Аватара на maxXy
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    София
    Мнения
    37

    Ветеринарна медицина на английски - къде?

    Здравейте!
    Не съм сигурна дали темата е за тук... Ако не е - моля, преместете я.
    Имам голям проблем - много се разочаровах от бъгарското образование, но тук няма да навизам в подробности защо.
    Голямата ми мечта е да се занимавам с ветеринарна медицина, последните месеци преди матури и т.н. много се готвих и изкарах хубави оценки.
    Но тук имам само един избор - Тракийския университет - а чувам много противоричиви мнения за там.
    Ориентирала съм се към нещо в чужбина, желателно е да е в англоговоряща страна, защото разбрах, че ако е на английски в неанглоезична, образованието не е на ниво.
    Попитах една организация, която се занимава с това, но те казаха, че не сътрудничат с университети с ветеринарна медицина и че ще ми е много трудно да си намеря и да се запиша.
    Та затова пускам темата - ако някой учащ в чужбина (Англия, САЩ, Австралия) случайно знае нещо за университет с ветеринарна медицина да ме насочи към някой конкретен град и т.н. да ми е по-лесно да се ориентирам.
    Всяка информация в тази насока ще ми бъде полезна!

  2. #2
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Мога да ти кажа, че за САЩ и Австралия билетите са много скъпи, трябва да кандидатстваш за визи и един куп глупости. Препоръчвам ти Великобритания. Където и да избереш няма да сгрешиш. Попитах една приятелка от Англия, препоръчва:
    University of Bristol – Бристъл, Англия
    University of Edinburg – Единбург, Шотландия
    University of Oxford – Оксфод, Англия
    University of Cambridge - Кеймбридж, Англия
    Подредени са по предпочитания от най-малко към най много, така че Кеймбридж обира овациите

  3. #3
    Аватара на maxXy
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    София
    Мнения
    37
    Сигурна съм за последните Много ти благодаря за отговора, дано живот и здраве ви пиша някой ден от Англия!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си