Много изтъркана тема. Знам го. Но Просто се нуждая от помощ. Местя се в ново училище тази година. Много ме е страх какво ще си кажат хората за мен в новото училище. Малко сам дебеличка. Ако можете дайте ми някои съвети какво да направя в новото училище.
P.S Благодаря ви за отговорите предварително!
Ами прочети другите теми.Има още куп такива .. Само пълните сайта с тъпотиии..![]()
Аре стига бе! Толкова ли не може да мръднете малко по-надолу. Ми като си дебеличка, отслабни (ама гледай да не е само умствено).![]()
Виж, време е да се приемеш такава , каквато си и да си вдигнеш самочувствието. Нали знаеш, че хората те виждат такава, каквато ти се виждаш самата: тоест, когато си имаш самочувствие - излъчваш позитивност, в обратния случай - лъхти от теб негативност. Та, така де.
Проблемът ти с килограмите е напълно разрешим. А се приема вече, че голяма част от хората на тая възраст, са достатъчно големи, за да не съдят хората по външния им вид. А пък аз съм убедена, че си едно чаровно момиче. Не знам от кой град си, но при нас и в моето училище - не е имало лош случай с по - едрите.
Бъди себе си!
Дръж се естествено. И ще видиш, че тия притеснения в момента са излишни.
Edit: angelss_love & perry_the_platypus > Има си модератори във форума, така че не знам какъв ви е проблема просто да отговорите на зададения въпрос? Модераторите, ако сметнат, че не е нужно да съществува такава тема - о'кей. Обаче забравяте едно: това е форум! Място, където всеки може да сподели проблема си и да моли за съвет. А не място, където да търси теми, сходни с неговите проблеми.
Последно редактирано от Amore-Mio* : 07-25-2012 на 16:32