.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Viber ?

  1. #1

    Viber ?

    Някой да има впечатления от приложението за смартфони Viber ? Интересува ме дали трябва да имам постоянно включен интернет, за да го ползвам или и без нета действа? И става ли, ако имам само Wi-fi на телефона?
    Последно редактирано от angel4eto17 : 07-26-2012 на 09:08

  2. #2
    Добро приложение и да става когато имаш някаква интернет връзка (3G, 4G) или Wi-Fi. Трябва да има имаш постоянно включен интернет или да ползваш Wi-Fi от някъде, за да работи.

  3. #3
    Ок, мерси

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    ™ Варна ™
    Мнения
    2 662
    аз го имам но не съм го ползвал. Трябва ли този на когото звъня да има и той вайбър? Или мога да звъня на обикновени телефони. Щото преди помня имах програмка на компа с която за 10 долара за 3 месеца можех да звъня на който си искам неограничено
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Цитирай Първоначално написано от TheManTheLegend
    защо .......
    щот си тъп кат' мензис
    Цитирай Първоначално написано от dirtyyy
    ама мензиса не е тъп
    neeDaBosS

  5. #5
    Ами майче и тоя на когото звъниш трябва да има Viber на смартфона.

  6. #6
    Голям фен Аватара на SWT
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    512
    Ако искаш да звъниш на някой от вибер той също трябва да има.

  7. #7
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Качих си го вчера за проба и съм много приятно изненадан. Приложението е супер. Естествено трябва да имаш интернет свързаност.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от dimitar_ak Виж мнението
    Качих си го вчера за проба и съм много приятно изненадан. Приложението е супер. Естествено трябва да имаш интернет свързаност.
    С коя версия на андроид си? Защото аз съм с 4.0 и не иска да ме свърже, изхвърля ме директно от приложението и пише "Viber has crashed" Някакви идеи дали е от версията на андроид или трябва да търся да го тегня от място, различно то Гугъл Плей?

  9. #9
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    С Gingerbread 2.3 съм. При мен се крашваше по време на разговор. Поразчистих вградената памет и се оправи. Другото изискване е добра интернет връзка, защото ако почне много да накъсва звука не се справя с корекциите и пак може да крашне. Засега съм го тествал само с WiFi.

  10. #10
    Окей, мерси

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си