.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 70
  1. #1

    Най-добрата диета за сваляне на килограми ...моля отговорете :p

    Здравейте, искам да ви попитам за мнение ... какво мислите за триците,овесените ядки и мюслито? Кое на вас ви харесва най-много? Споделяйте идеи за най-добрата диета на която сте се подлагали и резултатите ... съжелявам ако има такава тема, но не видях

  2. #2
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Най-добрата ми диета е била ядене на почти всичко без боклуци и без храна след 18h + кардио упражнения, смесени със силови с помощта на леки гирички.

    Смъкнах съвсем малко от циците - 3см. 5см от дупето и 3см от талията. Не ща да отслабвам повече и сега само стягам с упражнения.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  3. #3
    Супер фен Аватара на пAteNцЕ
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 750
    аз(почти) всяка сутрин ям мюсли или овесени ядки - квото има :Д
    като цяло от диета не се нуждая - само упражнения и тва е -.- и повече течност пия, особено сега в жегите...

  4. #4
    овесени или пшенични трици предпочитате ?

  5. #5
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869
    Тия трици са храна за прасетата, бляк.
    Най-добрата диета е тази, в която знаеш какво и кога да ядеш, не е конкретна, няма име и няма да я откриеш по форуми.
    ...но във тебе като рана
    ще пари мисълта, че две неща
    не можеш никога да си възвърнеш:
    Живота да избавиш от смъртта
    и времето назад да върнеш!

    "Защо те нямаше толкова дълго време?"- попитал Питър Пан.
    "Ти никога не ми даде причина да се върна. Винаги бях там, когато имаше нужда от мен, но никога не показа колко важна съм за теб. Сега е различно. Ние сме различни. Но аз все още се усмихвам."- отвърнала Тинкърбел.
    "Защо?"
    "Просто защото.. сега е твой ред да ти липсвам."

  6. #6
    Супер фен Аватара на UNITED2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Памплона
    Мнения
    1 178
    Майката му е бягане!
    Диетите са почти безсмислени без упражнения,най-готиното,релаксиращото и ефективното за мен винаги ще си остане бягането,пробвай

  7. #7
    аз и без това мисля да бягам рано сутрин в парка, но мислех да го съчетая с някакъв режим на хранене

  8. #8
    Диетата се казва СПОРТ.

  9. #9
    Сутрин като бягаш - задължително на гладно, за да сваляш повече калории. Не се лишавай от нищо. Яж риба, сирене, плодове, зеленуци, общо взето наблягай на протеини, белтъчини, въглехидратите гледай да избягваш (хлебни изделия например) и не яж мазни неща, не пий газирано. И както някой спомена преди мен - тичане му е майката. Ама не да се бъхтиш да бягаш 948398 км, а може едно и също разстояние да го бягаш за различно време и да увеличаваш разстоянието всяка седмица например. Успех и дано има резултат.
    Истинска щедрост е да направиш нещо хубаво за някой без той да разбере за това!

  10. #10
    Дано да има .. почвам от понеделник. Аз бях на 90 дневна ядях по много тоест не се ограничавах и свалих 10 кг без никакъв спорт, но и качих 2 кг и сега съм 44-45 .

  11. #11
    Супер фен Аватара на Cloud9
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    1 256
    И какво мислиш да сваляш? Кокали ли? 44 килограма е напълно достатъчно според мен независимо колко си висока. Започни фитнес,тичане, скачане и упражнения с цел стягане

  12. #12
    Ти луда ли си,30 ли искаш да си?? :Х

  13. #13
    Еми не ... мисля,че 42 е добре тоест да сваля 3кг. Аз съм висока 165 и 42 кг може да звучат малко, но вярваите ми сега имам коремче и не знам как да се преборя с него

  14. #14
    Ами разделно хранене като цяло..Може и оризовата диета за седмица,две максимум! Тя стопява бързо и на мен винаги корема ми се прибира първо.

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    WTF?????!!!!! 1,65 и 42 кг .... Fucking anorexia :O

  16. #16
    Голям фен Аватара на Ankh
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    605
    Какви диети при тези кг., бе, момиче?
    Вие сте болни. Много сериозно ви промиват мозъците с разни фотошопнати мадами по списания и т.н.
    Спортувай и не се подлагай на никакви диети. Здравето е най-важно.
    "Че щастлив е оня, който вдигне пръв народното знаме и пролее кръв!"

  17. #17
    Зависи от структурата,от костите,от много неща
    Можеш ли да пуснеш снимка?

  18. #18
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869
    Трябва да качиш мускули и това ще ти помогне да стопиш корема. Не кантара е най-важен...
    ...но във тебе като рана
    ще пари мисълта, че две неща
    не можеш никога да си възвърнеш:
    Живота да избавиш от смъртта
    и времето назад да върнеш!

    "Защо те нямаше толкова дълго време?"- попитал Питър Пан.
    "Ти никога не ми даде причина да се върна. Винаги бях там, когато имаше нужда от мен, но никога не показа колко важна съм за теб. Сега е различно. Ние сме различни. Но аз все още се усмихвам."- отвърнала Тинкърбел.
    "Защо?"
    "Просто защото.. сега е твой ред да ти липсвам."

  19. #19
    Всъщност може да сте прави и навярно сте. Мисля да видя със спорт дали ще се постегна малко иначе при мен кокалите много тежат /така сме в семейството/. Благодаря ви за съветите, а аз днес си купих овесени пшенични трици да видя дали помагат за нещо. p

  20. #20
    Помагат,добро решение

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от Ankh Виж мнението
    Какви диети при тези кг., бе, момиче?
    Вие сте болни. Много сериозно ви промиват мозъците с разни фотошопнати мадами по списания и т.н.
    Спортувай и не се подлагай на никакви диети. Здравето е най-важно.
    ^ Мн си прав (предполагам си момче, Ankh) . Така си е. То ако всички приличахме на модели... Мога само да мечтая да съм слаба като теб. Е, не искам да съм колкото теб точно, защото сигурно ще приличам на клечка без извивки, ужас. Не казвам, че сиг изглеждаш зле, де. Не се занимавй с диети, ако са само 2-3 кг просто се храни здравословно както ти казаха по-горе, спортувай. Ах, на мен спортната мотивация винаги ми е липсвала и все още мразя да спортувам и не ми се почва, защото знам, че ще ми е супер досадно, но осъзнавам, че без нея всякакви диети са напразни. Не се занимавай с никакви диети. Сериозно. Откога го пропангандирам в този форум и аз нз, но по-добре да го знаеш. Ето в тази статия пише всичко, което ти е необходимо да знаеш за трайното отслабване, ще е полезна не само на теб, но и на всички останали, пристрастени към диетите : http://lubomirivanov.com/4854/ ПРОЧЕТЕТЕ Я ЦЯЛАТА, ИМА ОБЯСНЕНО ВСИЧКО, КОЕТО ТРЯБВА ДА ЗНАЕТЕ ЗА ТРАЙНО ОТСЛАБВАНЕ! От тази 90-денвна си ги върнала 2та кг, защото колкото и да казват, че е действаща, все пак си е диета и няма как да не върнеш нищо. Даже се чудя как не си върнала повече, една моя позната беше отслабнала с 12 кг от тази диета и после си върна 6 кг.

  22. #22
    Да ти кажа честно от 90 дневната диета си върнах 2 кг, защото малко се бях отпуснала и почнах да ям по много пак. Благодарение на всички вас реших, че може би наистина не ми трябва диета, а спорт. Само да вметна, че съм много разочарована от тези трици.... нещо отвратително са!!

  23. #23
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869
    Еми ти само триците ли ядеш?
    ...но във тебе като рана
    ще пари мисълта, че две неща
    не можеш никога да си възвърнеш:
    Живота да избавиш от смъртта
    и времето назад да върнеш!

    "Защо те нямаше толкова дълго време?"- попитал Питър Пан.
    "Ти никога не ми даде причина да се върна. Винаги бях там, когато имаше нужда от мен, но никога не показа колко важна съм за теб. Сега е различно. Ние сме различни. Но аз все още се усмихвам."- отвърнала Тинкърбел.
    "Защо?"
    "Просто защото.. сега е твой ред да ти липсвам."

  24. #24
    Сменете си дилъра, бе, продължавай да ядеш трици, корени, треви и растения и скоро ще имаш корем като на крава, подут

  25. #25
    Супер фен Аватара на Glamour92
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    1 885
    Аз пък преди време точно от такива едни трици получих жестока гастритна криза,на която се радвах два дни,без прекъсване.
    А дори не ги хапвах самостоятелно,бях си приготвила смес за пълнозърнести соленки и реших да добавя малко баластни вещества за разкош.

    Та,да,пшеничните трици са си агресивна храна(от овесените,бтв не съм забелязала да ми е станало нещо)

    И бтв,авторке-ако както твърдиш,имаш тежък кокал и тежиш 44кила на ръст 1,65 и все пак искаш да сваляш,значи имаш сериозен проблем(не че и останалите не го казаха) .
    The crowd is proud
    The crowd is loud
    The crowd says"No"!
    To friend and foe
    I stand between
    Of might and unseen
    What's right and wrong
    Debate sing song
    To push away
    A chance to stay
    An idea born
    To laugh or sorn
    Reject or see
    What will,shall be
    One"Yes"is spoken
    One voice has broken
    The silence still
    Pay up the bill
    One"Maybe",please
    The crowd appease...
    "Yes","No","Maybe"
    Undecided
    Crowd
    Divided...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си