.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Cool Интересен сериал!

    Здравейте може ли да ми предложите някой сериал, който смятате че ще ми хареса.
    Гледам True Blood и между серийте изгледах сериалите The Secret Circle(който много ми хареса),Two and a half men и дневниците на вампира(на който не съм кой знай какъв фен).Предложения.

  2. #2
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    Supernatural.

  3. #3
    Голям фен Аватара на Daydreamer3
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Somewhere over the clouds.
    Мнения
    672
    Falling Skies, The Event , Alcatraz , Being Human това е от моята колекция(затвоя стил) :P
    Fate has a way of putting in front of us that which we most try to leave behind. "Mozzie"

  4. #4
    Супер фен Аватара на Christinna
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 951
    Ами щом гледаш Двама мъже и половина, значи си падаш по комедийки, тъй че Friends (преди няколко дни си изгледах последния сезон и ми е много кофти ), Prison break.. сега го гледам и много съм се зарибила, силно ти го препоръчвам.

  5. #5
    Malcolm, едва ли на някой не му харесва този сериал. Има 7 сезона по 20 епизода, има го в замунда, хората ти предложиха и други, така че имаш голям избор

  6. #6
    Californicarion
    American Horror Story
    New Girl
    Pretty Little Liars
    Gossip Girl
    Misfits
    Skins
    House MD
    Nip/Tuck
    Lost
    Lost Girl

  7. #7
    Гледаш истинска кръв - бравос. Виж Fringe също. А и свръхестествено тряа да ти допадне.
    Умният човек не казва и половината от това, което знае докато глупавия не разбира и половината от това, което казва.
    * http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=398724 *

  8. #8
    Повече от фен Аватара на Supernaturalfan
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    474
    Teen wolf

  9. #9
    Mary stayed out all night . Сериалчето е корейско 16 епизода е. Дано да ти допадне

  10. #10
    Game of Thrones, Бригада.
    И двата са много добри, според мен. Обаааче, не знам дали на теб ще ти харесат

  11. #11
    Гледай най-добре "Малки сладки лъжкини" много ще ти хареса <3

  12. #12
    Видях много предложения благодаря ви От тези които предложихте съм гледал малкълм, изгубени, малки сладки лъжкини, teen wolf, приятели, призън брейк го започнах но не ми хареса много , супърнейчъръл ми го хвалят много хора но не мога да се наканя да започна да го гледам, а от останалите може би фриндж ще гледам мерси много за тези и чакам още предложения

  13. #13

  14. #14
    Супер фен Аватара на bloodfrozen
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Far From The Sun
    Мнения
    1 275
    Мога да добавя "The X-files", "The Big Bang Theory", "The IT Crowd". Все интересни сериали.
    You are broken, I can fix you...

  15. #15
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Малки сладки лъжкини. <3

  16. #16
    Мега фен Аватара на teenems
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    5 663
    90210..
    JUDGE ME
    & i'll prove you wrong.

  17. #17

  18. #18
    Гледай Skins и Misfits! Много са добри. Също и No ordinary Family е хубав. Другите ти казаха повечето класики като Приятели, Малкълм.. Може да си дръшнеш и How I met your mother.. а ако искаш смях.. не знам какво се води сериал или нещо друго но си изтегли на мистър Бийн 13-сетте серийки, ще се пръснеш от смях ; д

  19. #19
    http://gledaifilmi.net/serials.php Тук има доста сериали .. харесай си някой

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си