.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Какво мислите за войната по пътищата?

    Молба към модераторите ако темата е написана вече да я преместят .Изчетох много мнения някои сериозни някои не но ще съм благодарна ако напишете вашите мнения в тази тема аз загубих приятелка в катастрофа а вие?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Anichkaxxwee
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    12 839
    Не съм губила близки в катастрофи, но наистина това е ужасно ;с
    За къде бързат тези хора ? Защо не могат да спрат на пешеходната пътека, пари ли ще им вземат ?
    Защото половината от случаите, са на пешеходна пътека
    Умират хора, а шофьорите са безнаказани
    Дават им на полицаите 100-200 лева и все едно нищо не е станало, ама с 100 лева не можеш да върнеш човешки живот, нали ?
    Ако обичаш някой, заради красотата му, не е любов, а желание!! Ако обичаш някой, заради интелигентността му, не е любов, а възхищение!! Ако обичаш някой, защото е богат, не е любов, а интерес!! Ако обичаш някой и не знаеш защо... това е любов... трябва да знаеш да обичаш без да губиш нищо в замяна...

  3. #3
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Губила съм познати в катастрофи, гадно е, но докато, най - вече младежта не се научи да кара нормално и да спазва правилата, да е внимателен, всичко ще си бъде наред. Няма какво да се каже по темата, макар да е сериозна и в същото време носеща много болка.
    Става ми изключително гадно, когато чуя новина, че някой е бил жертва на катастрофа, та доста често дори ми се насълзяват очите, нищо че не познавам хората. Гадно е ,как един човек не може да си изживее живота, заради невниманието на някого. Жалко, но факт.

  4. #4
    ТЕМАТА ОТВАРЯ МНОГО ПОДРАЗДЕЛИ :
    -КУПУВАНЕ НА КНИЖКИ
    -ПОДКУПИ НА ПОЛИЦАЙ
    Беше ми много интересно как ще реагират хората които пишат за секс и се бият в гърдите хората които въпреки даденият съвет нагрубяват други

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Anichkaxxwee Виж мнението
    Не съм губила близки в катастрофи, но наистина това е ужасно ;с
    За къде бързат тези хора ? Защо не могат да спрат на пешеходната пътека, пари ли ще им вземат ?
    Защото половината от случаите, са на пешеходна пътека
    Умират хора, а шофьорите са безнаказани
    Дават им на полицаите 100-200 лева и все едно нищо не е станало, ама с 100 лева не можеш да върнеш човешки живот, нали ?
    да за съжеление е така но понякога трябва и да се замислиме дали и ние пресичаме правилно

  6. #6

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си