.
Затворена тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1

    tursq si teen rabota za lqtoto

    iskam da si namerq rabota za prez lqtoto. naprimer da razhojdam ku4eta ili ne6to takova. po4ti nqma zna4enie samo da se izkarvat pari. nqmam kato fiks ideq da sa 1000 no pone tam .... nz kolko da sa za cqloto lqto za da moga da si pozvolqvam pove4e ne6ta, a i iskam da si subera pari za tablet,maluk no udoben za upotreba, moje da e 2 upotreba no da e zdrav!!!!

  2. #2
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    То лятото свърши :Д Разгледай обяви онлайн, тук едва ли някой ще има предложение за теб. В jobs.bg виж, примерно.
    Everything changes, but beauty remains ...

  3. #3
    em da ama v jobs.bg ne sa li samo za golemi i vqrno si e 4e lqtoto svar6i ama i az po rano nqma6e da moga da rabotq....vsu6tnost ba6ta mi se zanimava s batuti i tam moga da po4na ama 4k kato stana na 16 za6toto minavat 4esto na proverki puk to predi 16 mai ne moje, puk ako razhojdam ku4eta ne mislq 4e nqkoi 6te mine na proverka

  4. #4
    Голям фен Аватара на xJawz
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    София
    Мнения
    590
    Като си без работа като за начало прочети правилата на форома за писане на латиница!
    Цитирай Първоначално написано от GregoryHouse
    iSiktir бих избрал...

  5. #5
    problema oba4e e v tova 4e v buldariq nqma mn hora kato po filmite deto da pla6tat na nqkvi lapeta da im razhojdat ku4etata

  6. #6
    готово ще пиша на латинеца....доволен?

  7. #7
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Не, не са само за 'големи', но ти още нямаш 16 дори, така че освен при познати/роднини, не виждам кой ще те наеме.
    Everything changes, but beauty remains ...

  8. #8
    Супер фен Аватара на DeviL_AsS
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 941
    Сядай да четеш книжките от списъка за училище,ще му дойде времето и да работиш.

  9. #9
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616
    То с диплома за средно,професионално и дори висше образование едвам си намираш работа камоли ако си без средно и под 18г-за jobs.bg просто забрави никъв шанс

  10. #10
    anonymous546178
    Guest
    jobs е малко шибана работа.. а как ще изкараш нещо близко до 1000 лв за един месец, без години, образование, някакви умения доколкото разбрах... че и законно сигурно... няма начин

  11. #11
    Мега фен Аватара на Anichkaxxwee
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    12 839
    Лятото свърши
    За кога ще работиш
    Ако обичаш някой, заради красотата му, не е любов, а желание!! Ако обичаш някой, заради интелигентността му, не е любов, а възхищение!! Ако обичаш някой, защото е богат, не е любов, а интерес!! Ако обичаш някой и не знаеш защо... това е любов... трябва да знаеш да обичаш без да губиш нищо в замяна...

  12. #12
    Супер фен Аватара на sashko705
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 176
    Цитирай Първоначално написано от nichilori Виж мнението
    готово ще пиша на латинеца....доволен?
    Т'ва си го написала на кирилица.. #facepalm

    П.П. Тва с книжките е добра идея..


    "Everything kills you, you're dying everyday. You're either dying everyday, or you're living everyday, and I'm living everyday."- Christofer Drew

    "Imagine all the people
    Living life in peace"- John Lennon

  13. #13
    това с кирилицата ме разби
    и да.. няма време вече, пък и май много филми си гледала.. едва ли някой ще тръгне да ти плаща за да им разхождаш кучетата..

  14. #14
    opravih se govorih s tati toi 6te me vzeme za sledva6toto lqto yey 6te izkarvam po 380 na mesec za obiknoven slujitel e 400 prosto zavisilo ot tova kak si vur6a rabotata

  15. #15
    of..... tuz kirilica

  16. #16
    Голям фен Аватара на bReAk3R
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    DirtyLand
    Мнения
    988
    Каква ти е работата там? За тез 4 стотака?
    FACEBOOK - Най-добрия начин FACE да не види BOOK дълго време :> ;dd

  17. #17
    ами взимаш парите на клиентите за определеното време общо взето, но работиш 11 часа, от които около 10 са на голямата жега през деня. преди да започнеш трябва да помогнеш за разпъването на батута и за почистването но за това си има един човек, дето аз си го познавам.има и сложни тънкости, като например да внимаваш някое дете да не удари друго или има случеи, в които децата си пъхата главите в едни неща наречени гъби, там могат да се задушат. също има и вандали, от които трябва да пазиш батута за да не го разпорят с ножка или нещо такова (имало е и такива случеи) или по време на дъжд трябва да спреш батута за да преедотвратиш токов удар и после на другия ден да отидеш по- рано за да го почистиш, е, не сам де, ама, да го почистиш от кал и т.н. абе като за първа работа си е доста трудно, но повечето неща ги знам от малка. израснала съм с този бизнес!!!

  18. #18
    и поне колегите ми няма да си казват: е, тя като дъщеря на шефа ще и дават повече, а точно обратното, ако си заслужа тогава ще има повече и поне това ще е стимул и за тях да се трудят повече за да увеличат и те приходите си. ще имам по 2 почивни дни на седмица и трудно ще ходя на почивка защото се объркват графиците, но тати най-вероятно ще вземе и една моя приятелка така че с нея ще заместваме когато е нужно а аз нямам нищо против да пропускам някоя почивка, аз не обичам много да ходя на почивки, хубаво е, но прекалено се разглезваш и после трудно влизаш в реалността

  19. #19
    Супер фен Аватара на TheBobqk
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    1 572
    Флаери?
    ^^^
    Бургас <3

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от nichilori Виж мнението
    iskam da si namerq rabota za prez lqtoto. naprimer da razhojdam ku4eta ili ne6to takova. po4ti nqma zna4enie samo da se izkarvat pari. nqmam kato fiks ideq da sa 1000 no pone tam .... nz kolko da sa za cqloto lqto za da moga da si pozvolqvam pove4e ne6ta, a i iskam da si subera pari za tablet,maluk no udoben za upotreba, moje da e 2 upotreba no da e zdrav!!!!
    На колко си години? Това има значение!!

  21. #21
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Латиницата е причината.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си