.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Question Клубове по гребане

    Здравейте всички,


    Напоследък съм се замислил сериозно да тренирам (академично) гребане. Харесват ми много неща в тази дисциплина - натоварва цялото тяло, изисква се и сила и издръжливост, работа в екип (в повечето случаи), скоростите които може да се достигнат, а и обичам да плувам и свързвам двете неща, нали за вода става дума.

    Обаче ме интересуват клубовете по гребане в София, където живея. Предполагам, че повечето провеждат тренировките си на езерото в Панчарево. Ако има такива, които не са там, то къде? Просто не изгарям от желание за оргии в градския транспорт от по над час . Става дума за Дружба 1, и видях, че не се стига много трудно до Панчарево...


    Абе накратко ще съм ви благодарен ако си дадете мнението за клубовете по гребане

  2. #2
    Голям фен Аватара на bReAk3R
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    DirtyLand
    Мнения
    988
    Ако беше от Пловдив, можех да ти помогна, но за София незнам нищо... Попринцип там къде се гребе?
    FACEBOOK - Най-добрия начин FACE да не види BOOK дълго време :> ;dd

  3. #3
    anonymous546178
    Guest
    По принцип се гребе на Панчарево, но и аз не знам подробности.. тъй като и аз си търся нещо подобно, ще следя темата

  4. #4
    Може би към цска (нали имат спортно училище) има някакви канали, нещо такова, ама не ми се вярва много. Тия дни ще ходя до Панчарево с приятели и ще питам, ако намеря къде

  5. #5
    Голям фен Аватара на bReAk3R
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    DirtyLand
    Мнения
    988
    Аз дори не знам кво е тва Панчарево ;D Абе в Пловдие си е най-айляк, със специална гребна база :PP
    FACEBOOK - Най-добрия начин FACE да не види BOOK дълго време :> ;dd

  6. #6
    anonymous546178
    Guest
    Козлодуй си е най-добре.. с цял Дунав

  7. #7
    Голям фен Аватара на bReAk3R
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    DirtyLand
    Мнения
    988
    Хаха вярвай си Кой знае колко вълни и подобни такива ще има в реката. А тук в специалния гребен канал няма никакви проблеми. :> Само като е ветровито, има малки вълни, които ти дърпат лодката, ама ... ;D
    FACEBOOK - Най-добрия начин FACE да не види BOOK дълго време :> ;dd

  8. #8
    OK хора, аз съм готов ) По съвсем случайна връзка се оказа, че имам познат гребец, и днеска отидох с него на тренинорвка.... На Панчарево естествено.

    Тренирах към клуб "Електрон" (._.) Имат двайсетина-трийсет лодки, и 4 аргометъра, тренажора или каквито бяха там машини.

    Има по две тренировки всеки ден освен неделя, първата е откъм 9 сутринта. Треньорът е... сгоден, а и има доста хора. А, между другото на месец се плаща 15 лева, ако включим карта за транспорт. Без нея остава 0! Безплатно е!; за тея които не разбраха.

    Общо взето това е, идвайте

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си