.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Talking За всички тийнейджъри! Да си направим сайт!

    Здравейте! Искам да си направим сайт на тинейджърите и да пишем всичко което ни хрумне..Кое ни вълнува,кое ще е полезно за околните..Та. Трябват ми поне 4-ма .. Но също ми трябва някой който да ми помогне да направим сайта! Е..Чакам ви

  2. #2
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Ъъъ.. teenproblem не е ли точно това?

  3. #3
    не, че искам да ти убивам желанието, ама.. горния пост съдържа мнението ми.. и също така няма смисъл да правиш теми и в други раздели за този "сайт". ..

  4. #4
    Мега фен Аватара на Anichkaxxwee
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    12 839
    Бoжее, а тва кво е?!
    Ако обичаш някой, заради красотата му, не е любов, а желание!! Ако обичаш някой, заради интелигентността му, не е любов, а възхищение!! Ако обичаш някой, защото е богат, не е любов, а интерес!! Ако обичаш някой и не знаеш защо... това е любов... трябва да знаеш да обичаш без да губиш нищо в замяна...

  5. #5
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Търсиш внимание ли?
    Нали всички сме поради тая причина тук, че точно Teenproblem е това, което ти се опитваш и искаш да направиш. Има си готов сайт за teenager'и и няма смисъл от някаква аматьорска, която няма да е толкова посещавана. И ще е безсмислена. Съжалявам, че бях с отрицателно мнение към идеята ти. Но все пак успех.

  6. #6
    Идеята не е лоша , но няма смисъл при положение , че има и други такива сайтове ..например този ;д И си ни е добре Направи си сайт , но по-добре да е за нещо друго

  7. #7
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Ех ако знаеш колко много хора са се опитвали да си правят такъв сайт ...Накрая се оказва,че в него пишат максимум 10 човека. Просто този сайт И форум е сигурно най-популярният сред българчетата ;д Съмнявам се да го победиш по рейтинг най-малкото,защото тук са вложени И пари, докато твоя сайт едва ли ще има за начало такъв тласък.
    Пък ако не искаш да са много хората,които да пишат в сайта ти- окей, но вместо да правиш сайт можеш да си направиш общ чат в скайп или някаква група във фейсбук.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си