.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Романтични идеи за изненада на половинката

    Здравейте,
    искам по някакъв начин да изненадам приятелката си, но понеже не съм много "романтичен тип", прибягвам до вашата помощ.
    Конкретен случай няма, така че трябва да е нещо по-семпло (в смисъл не скъпи подаръци, бижута и тем подобни), самият жест да я впечатли. Знам, че за такива неща не се пита по форумите, защото аз познавам гаджето си най-добре, но нищо не ми идва на ум. Иначе какво да ви кажа за нея... като всички жени обича цветята. Друго, което ми е направило впечатление, че харесва (не ми е казвала, аз така си мисля), са торти и ягоди. Та ако може да ми дадете някаква идея, свързана с тези неща, ще е още по-ефектно.

    Благодаря на всички, които ще се отзоват и ще помогнат. Живи и здрави!

  2. #2
    На колко години сте, разполагаш ли с терен?

  3. #3
    Голям фен Аватара на a1a2b3v
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    971
    "Когато толкова много са самотни, невероятно егоистично е, да си самотен сам..." One Tree Hill
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl
    ходи прочети насам натам,малко житейски experience и тогава говори копеле мръсно!!!!

  4. #4
    Мега фен Аватара на xXxPETYAxXx
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    3 228
    Хубава вечеря - със свещи и подходяща музика, ако имаш къде да я осъществиш. Подари й роза, изненадай я като я заведеш някъде, където е казвала, че и харесва(ако има такова място, но не магазини и кафета де), примерно вечерта някъде на високо да се наслади на гледката към града...

  5. #5
    Супер фен Аватара на пAteNцЕ
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 750
    купи й тортичка
    ами ако сте някъде навън и минавате край магазин за цветя,направи се че уж ти хрумва случайно да й купиш роза

  6. #6
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    По-сладко ще е той да направи десерта. При положение че в Билла се продават готовите смеси и не са на баснословни цени, какво го бърка да опече и декорира един кекс?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  7. #7
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    По-сладко ще е той да направи десерта. При положение че в Билла се продават готовите смеси и не са на баснословни цени, какво го бърка да опече и декорира един кекс?
    няма да е торта.
    сега леко не е сезонът на ягодите, но продават прекрасни малини/къпини/боровинки.
    ако решиш да правиш торта, ще ти измислим по-лесна и все пак интересна и, най-важното, вкусна торта.

  8. #8
    Супер фен Аватара на LeprikonA
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 697
    ^И за торта има, даже са много хубави, пробвала съм ги. Аз много бих се израдвала на подобна изненада. Можеш точно с плодчетата,ако са дребни и повечко, да напишеш нещо отгоре примерно.

    В една подобна тема преди време едно момиче беше предложило това : http://prikachi.com/images/145/4290145O.jpg . Също готина идея (:
    "Ако можех да изляза оттук, щях да си позволя да бъда луда,защото всички са луди, а най-лошите луди са онези, които не знаят, че са такива,защото само изпълняват нарежданията на другите."


  9. #9
    На 16 съм аз, тя е на 15, не разполагаме с терен, забравих да кажа това още в началото...
    a1a2b3v, нещо не ми позволява да видя снимката. Ако може, отвори я в друг прозорец, не чрез фейсбук, и прати линк оттам.

    А идеята аз да направя тортата, не е лоша, но, както каза колегата/колежката по-горе, сега не е сезонът на ягодите и не знам дали ще е толкова ефектно. Може би, ако вместо ягоди използвам череши...

  10. #10
    Голям фен Аватара на a1a2b3v
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    971
    http://prikachi.com/images.php?images/9/5131009i.jpg

    Това исках да ти покажа, мн мило ми се струва, но лошото е че каза, че нямаш терен. Иначе това с тортата е добра идея
    "Когато толкова много са самотни, невероятно егоистично е, да си самотен сам..." One Tree Hill
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl
    ходи прочети насам натам,малко житейски experience и тогава говори копеле мръсно!!!!

  11. #11
    Мега фен Аватара на xXxPETYAxXx
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    3 228
    Е то и на торта може да изпише "Обичам те" или нещо друго мило

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си