.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 48
  1. #1

    Въпрос към дамите

    И така, здравейте драги читатели на тази може би не толкова интересна и може би и скучна и досадна тема, имам един елементарен въпрос и се чудя все още... просто немога да си го обясня...

    Въпроса е следния:
    Защо ни отговаряте с идиотските отговори от типа на "мхм", "аха", "ок" и т.н?
    Защо защо защо??? аз напиша текст от поне 2-3 реда и какво получавам в замяна, едно "мхм"... Ако нямате желание да пишете си кажете, аз тук цели романи ще пиша и да получавам едно ок...?
    Другото нещо което ме дразни е като напиша нещо получавам отговор минимум след 5 минути, често след 20, а има и случай с 1 ден забавяне... и в 50% от случайте е комбинарано с горе посочените идиотски отговри, и вече съм на системата "Fuck off" като почна да получавам такива отговори.
    Най-смешното е че после ме питат... "Ама ти защо не ми пишеш?" какво очаквате? все ние момчетата да почваме разни теми, и вие само да отговаряте с ок, мхм, аха... няма да я бъде...

    Благодаря за вниманието!

  2. #2
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Брат, не само мацките, но и всички хора като цяло не обичат чатове с дълги сложно съставни изречения. Отегчават се. Ако им се чете, ще седнат да четат някоя книга, а не скайп, независимо колко вълнуващи неща смяташ, че им споделяш. Отучи се от това да си като машинописка в чата, съобразявай се и с тях. Изглежда сякаш в старанието си да си интересен и да водиш разчупен разговор, забравяш, че е просто чат и го превръщаш в някаква форма на дневник - 10 твои изречения с/у време от няколко секунди, в които чакаш и другата страна да ти изпише също толкова... Тогава и ти би отговарял на такъв като себе си с "мхм", "аха", "ок"..., колкото да регистрираш присъствие, за да не се убиди, че си дава толкова зор за нищо.

  3. #3
    Супер фен Аватара на druzilla
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    България
    Мнения
    1 182
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi Виж мнението
    Брат, не само мацките, но и всички хора като цяло не обичат чатове с дълги сложно съставни изречения. Отегчават се. Ако им се чете, ще седнат да четат някоя книга, а не скайп, независимо колко вълнуващи неща смяташ, че им споделяш. Отучи се от това да си като машинописка в чата, съобразявай се и с тях. Изглежда сякаш в старанието си да си интересен и да водиш разчупен разговор, забравяш, че е просто чат и го превръщаш в някаква форма на дневник - 10 твои изречения с/у време от няколко секунди, в които чакаш и другата страна да ти изпише също толкова... Тогава и ти би отговарял на такъв като себе си с "мхм", "аха", "ок"..., колкото да регистрираш присъствие, за да не се убиди, че си дава толкова зор за нищо.
    + 1
    “If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.” - Michael Jackson ♥

  4. #4
    Няма значение колко пиша, дали е роман, или някво кратко, те отговарят(50%) само с аха, ок, и мхм... може и "Така е", хич не си давам зор, или те не са комуникативни, мързи ли ги... ако нямат желание да пишат просто да не ми отговарят или да си кажат... аз като не искам на някои да отг, просто не му отг... а те кво, напишат мхм, и после, "ама ти не ми пишеш...", и кой ти каза че не обичат, с мойте фр си лафиме на дълго и на широко, веднага ми отг, другата половина от момичета също си отг как трябва, по точно са 25%... малко преувиличих с тези 50%... както и да е... МЪРЗИ ги да живеят даже. Какво им пречи за 5 сек да отговорят?

  5. #5
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Цитирай Първоначално написано от Mercain Виж мнението
    Няма значение колко пиша, дали е роман, или някво кратко, те отговарят(50%) само с аха, ок, и мхм... може и "Така е", хич не си давам зор, или те не са комуникативни, мързи ли ги... ако нямат желание да пишат просто да не ми отговарят или да си кажат... аз като не искам на някои да отг, просто не му отг... а те кво, напишат мхм, и после, "ама ти не ми пишеш...", и кой ти каза че не обичат, с мойте фр си лафиме на дълго и на широко, веднага ми отг, другата половина от момичета също си отг как трябва, по точно са 25%... малко преувиличих с тези 50%... както и да е... МЪРЗИ ги да живеят даже. Какво им пречи за 5 сек да отговорят?
    Едно е като си лафиш с приятели, които е по-вероятно наистина да ги вълнува това, за което си говорите, друго е като пишеш на хубави непознати мацки, които са свикнали да получават непрекъснато внимание. Възприемат те като поредния си обожател в скайп или фейсбук, независимо с какви прозрения за живота ги засипваш в скайп.
    Последно редактирано от filmimilmi : 08-12-2012 на 15:04

  6. #6
    Супер фен Аватара на DeviL_AsS
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 941
    Контакта в скайп е доста по-различен от тоя на живо.
    Даденото момиче явно няма интерес.
    Я пробвай да излезеш навън и и кажи същите неща,да видим дали ще ти отговори с мхм и да.

  7. #7
    Мега фен Аватара на Anichkaxxwee
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    12 839
    Мхм


    По темата:
    Цитирай Първоначално написано от DeviL_AsS Виж мнението
    Контакта в скайп е доста по-различен от тоя на живо.
    Даденото момиче явно няма интерес.
    Я пробвай да излезеш навън и и кажи същите неща,да видим дали ще ти отговори с мхм и да.
    Съгласна съм
    Рядко пиша така, но пък като изляза с даден човек, с който съм си писала, съм по-общителна и така..
    Ако обичаш някой, заради красотата му, не е любов, а желание!! Ако обичаш някой, заради интелигентността му, не е любов, а възхищение!! Ако обичаш някой, защото е богат, не е любов, а интерес!! Ако обичаш някой и не знаеш защо... това е любов... трябва да знаеш да обичаш без да губиш нищо в замяна...

  8. #8
    Супер фен Аватара на lubovvv
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    1 056
    Здравей авторе. Милите дами ти отговарят така, по 2 причини: Или че не те харесват достатъчно като човек, или нямат достатъчно мозък за да го направят. Да си тъп не е никак лесно
    Заместител на любовта, има ли кажи ми сега?
    Заместител на болката, която чувствам в мойта душа...
    Заместител на любовта от който да не ме боли...
    Заместител на болката....има ли кажи???

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от lubovvv Виж мнението
    Здравей авторе. Милите дами ти отговарят така, по 2 причини: Или че не те харесват достатъчно като човек, или нямат достатъчно мозък за да го направят. Да си тъп не е никак лесно
    Ами то като неможе да проведем един нормален разговор, как да ме опознае като човек... остава втората опция значи... :3 Който ме опознал си ми остава верен и не ме забравя не че се хваля нещо... im a good guy

  10. #10
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    сиг. изобщо не те слушат,не си говорите за нещо интересно и т.н.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13 Виж мнението
    сиг. изобщо не те слушат,не си говорите за нещо интересно и т.н.
    Дори и те да започнат тема, пак по същия начин завършва...

  12. #12
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    А може би не се интересуват от нещата, които пишеш? Може тези твоите 2-3-15 реда да са пълни с глупости. Ние от къде да знаем.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  13. #13
    Супер фен Аватара на druzilla
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    България
    Мнения
    1 182
    Аз лично отговарям така,ако се занимавам с нещо друго в момента,обаче ми е неудобно да кажа да спрът да ми пишат и симолирам присъствие..
    “If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.” - Michael Jackson ♥

  14. #14
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    А'бе и аз бих ти писала "mhm". Супер си вманиачен и си мислиш, че света се върти около теб. Съжалявам, че ще те разочаровам, но не е така. Разбери, че когато се запознаваш с някое момиче, е важно да се опознаете. Не , директно да напишеш целия си живот и да очакваш тя да направи същото. Темите ти може изобщо да не са интересни. Можеш да пишеш пълни глупости. Интересувай се от това с какво се занимават, каква музика слушат и накрая разговоря ще стане от само себе си. Имай предвид, че може просто тия момичета да не те харесват, да не им допадаш.

  15. #15
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от Mercain Виж мнението
    Дори и те да започнат тема, пак по същия начин завършва...
    не им се четат фермани... в малко думи казвай много.. а не в много думи малко

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Amore-Mio* Виж мнението
    А'бе и аз бих ти писала "mhm". Супер си вманиачен и си мислиш, че света се върти около теб. Съжалявам, че ще те разочаровам, но не е така. Разбери, че когато се запознаваш с някое момиче, е важно да се опознаете. Не , директно да напишеш целия си живот и да очакваш тя да направи същото. Темите ти може изобщо да не са интересни. Можеш да пишеш пълни глупости. Интересувай се от това с какво се занимават, каква музика слушат и накрая разговоря ще стане от само себе си. Имай предвид, че може просто тия момичета да не те харесват, да не им допадаш.
    Чудно ми как може да направиш такова разсъждение, та ти не ме познаваш че да знаеш, не знаеш какво съм писал, просто споделих нещо което е адски често срещано явление. И кой ти каза че си разказвам живота, изрично обясних че темите са абсолютно нормални, водил съм ги с други момичета и не съм имал никакви проблеми, писал съм си с момичета по цели вечери без да си станем скучни. Това че повечето сте ограничени само до темите от типа на "Преслава" или някви обувчици, мен хич не ме вълнува. Аз си пиша с свободно мислещи и общителни хора, а не с някви кифли дето трябва да им вадиш думите с чингел. А ако дадено момиче не ме харесва или не съм и приятен то веднага се разбира и спираме всякакъв контакт... в случая я махам от списъка с контакти
    Просто за мен са необщителни, мързеливи и ограничени, а често и комплексирани и надути(или поне така си мислят, а всъщност са ми смешни)

    Ако обичаш не пиши с подчертан текст!!! дразнещо е... все едно да ти пишат с Caps Lock.
    Последно редактирано от Mercain : 08-14-2012 на 18:36

  17. #17
    То и Аз така отговарям а съм момче... :/ Никой не обича да пише или чете романи....това е чат...не писма... >.<

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от MagicSmiles23 Виж мнението
    То и Аз така отговарям а съм момче... :/ Никой не обича да пише или чете романи....това е чат...не писма... >.<
    Дайте да се разберем, като казах "романи", просто така е думата... не значи че пиша романи...

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Mercain Виж мнението
    Дайте да се разберем, като казах "романи", просто така е думата... не значи че пиша романи...
    То и аз като казах "романи" имах предвид по-дългички изречения...

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от MagicSmiles23 Виж мнението
    То и аз като казах "романи" имах предвид по-дългички изречения...
    Колко да са дълги... макс колкото твоето :3

  21. #21
    Голям фен Аватара на JuStElly
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    834
    А да си се замислял,че може да си имат по - интересни занимания от това да ти четат глупостите и да ти отговарят на момента ?!

  22. #22
    Супер фен Аватара на GreenFairy
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    В сърцето на слънцето
    Мнения
    1 622
    Виж понякога просто няма какво да кажеш и отговаряш колкото да не е без хич. Много обичам когато някой ми изнася монолози в чата и овхваща повечето страни на един проблем и после очаква да дам смислен отговор. Замисли се дали твоят случай не е подобен.

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от JuStElly Виж мнението
    А да си се замислял,че може да си имат по - интересни занимания от това да ти четат глупостите и да ти отговарят на момента ?!
    А ти откъде знаеш че са глупости? първото ми съобщение е "hi " ако има желание ми отговаря, ако не... не...

    Ама доста сте комплексирани тук, 15-16 годишни дето се зъбят... забавни сте ми!

  24. #24
    за мен лично скайпа и фейсбука са, за да си напишем два реда с някой и да се разберем къде и кога ще се излиза примерно, а тия фермани си ги разказваме на живо. ква е тая щуротия.. да тръгнеш да опознаваш някой онлайн? и както ти казаха и по-горе ако си пишеш с някви мацки дето са свикнали винаги на внимание, едва ли толкова ги интересува кво им пишеш и дават едно "мхм" от учтивост просто.

  25. #25
    Голям фен Аватара на JuStElly
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    834
    Цитирай Първоначално написано от Mercain Виж мнението
    А ти откъде знаеш че са глупости? първото ми съобщение е "hi " ако има желание ми отговаря, ако не... не...

    Ама доста сте комплексирани тук, 15-16 годишни дето се зъбят... забавни сте ми!

    Не че искам да те притеснявам,ама може да ти отговаря само от учтивост ;дд Например във фейсбук вече се показва,когато си видял съобщението на някой и на този някой може да не му стане много приятно,когато разбере,че го игнорират... Хората не живеят,за да си пишат с теб и да ти отговарят на съобщенията... Хвани и излез навън,последно чух,че било полезно (: .. Била съм ти смешна,може да съм на 15,но смешният в момента си ти,а и плюс това,това е тийн форум,ако не искаш да ти отговарят 15 - 16 годишни,просто не питай тук..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си