.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Фейсбук вирус

    Преди няколко часа получих линк от приятел уж със снимки. Оказа се, че не ми го е пращал и е вирус. След като разархивирах файла на десктопа ме препрати към myspace и след това започнаха мъките. По принцип не съм толкова наивен, но станалото станоло. Сега след като напиша някакъв коментар във facebook, вместо него се появява този линк. Когато седя 2,3 минути във фейсбук крашва браузъра така става със всички браузъри, които са ми на компютъра иначе ако не съм във фейсбук си работи нормално и няма проблеми с крашването. Сканирах с NOD32, но не помага, след това и с Kaspersky и пак не помага. Някой сблъсквал ли се е с този вирус и ако да как се е оттървал от него. Моля не искам темата да се превърне в това коя е най-добрата анти вирусна програма или колко глупаво съм постъпил като съм приел архива. Благодаря ви предварително

  2. #2
    Постни линка на сайта в гугъл , ще намериш решение...Ако е подобно на онова "haha photo" де.

  3. #3
    Супер фен Аватара на DennisCobain
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 304
    и на мен ми пратиха някакъв сайт с архив преди време, но ми изписа, че не е безопасен, и не го разархивира. Сканирай с нещо, не знам към коя антивирусна да те насоча, защото не ползвам такива боклуци. Или в краен случай ако не можеш да се справиш го занеси в някой сервиз. Би трябвало да махат вирусите. Ако не-преинсталация. И да ти е за урок.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си