.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Smile Рожден ден!

    Здравейте! Скоро предстои рожденият ми ден но не знам как и къде да го организирам. Не искам да се изхвърлям много с парите. Да не е нещо много скъпо. Искам също така задължително да има нещо като караоке или Dj.Моля ви помогнете! Благодаря предварително!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    На колко години си?

    Ако сте пълнолетни - в някой караоке бар и готово. Принципно места много, стига да си харесаш нещо. Идват ми идеи от сорта на: празнуване покрай басейн, дискотека, боулинг + почерпка. Или просто едно обикновено събиране в китайски ресторант, например.

  3. #3
    Ами може да отидете на кино и след това някъде да се почерпите .. Поне аз така го празнувах ! Приятно изкарване ..

  4. #4
    На колко години си ?

  5. #5
    Na 13 6te stavam

  6. #6
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Аха...ами покани си някого у вас ,за да не харчиш изобщо. ОМГ,за кво искаш на караоке бар,че да охарчваш родителите си или пък на заведение, на което да имало DJ?! Аз тази година също ще ставам на 13 и мисля да го празнувам семейно или ще си поканя някоя приятелка вкъщи и толкова!!! А пък ако толкова много се натискаш да ходиш някъде по заведения-отиди просто в някое кафене или в мола и го уреди така,че да не харчиш много,е то зависи колко хора ще каниш!
    Последно редактирано от ~The Smile~ : 09-13-2012 на 16:14

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си