.
Затворена тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 104
  1. #1

    Исках много много много много (...) яд ме е за снощи !!!

    Хей съфорумничета… Охх..ще се опитам да бъда уж кратка… Аз съм момиче луда глава,падам си по новите неща,експериментите, разнообразието! Единственото постоянно при мен е, че от година и половина си имам приятел… Това обаче не спира буйната ми натура и се случва да преспа с някой друг… /иначе момчето мн си ме обича,знае за всяка моя проба-грешка и ми прощава,което наистина оценявам(ама хайде сега да не разтягам мн мн локуми)/ … Незнам обаче дали само аз съм объркана в този свят, но съм напълно способна да обичам едно момче, а да тичам след други… Предполагам, че който НЕ го е изпитал ще ме нарече „ку*ва” … Но ето още нещо за мен- не ми пука! Пък и в момента се нуждая от помощ, не от критики!
    И такам…Вчера беше рожденният ден на приятелят ми. Легнахме си към 5 сутринта, но на мен не ми се спеше и отидох в хола, където на дивана се приготвяха за сън двамата му най- добри приятели. И с двамата се познавам много добре и не веднъж са казвали, че това, което им споделя гаджето ми за интимният ни живот ги е карало да се замечтават за поне една любовна игра с мене, а „дай боже” и повече. Та така де, аз легнах между двамата, като взех лаптопа с намерението да качим снимките от вечерта. Лаптопа обаче беше веднага преместен на страна и двамата ми се нахвърлиха като на плячка...А аз си падам малко по- грубичка в леглото и умирам за такова държание! Определено ме спечелиха и двамата след като продължиха с много яки целувки навсякъде по моето тяло... определено и тримата преливахме от страст и всичко се случваше с лекота, а аз... аз си умирах от кеф… Всичко това обаче беше по- скоро закачки, мляскане, лизане и свирене... До полов акт не стигнахме, притеснявахме се от факта, че гаджето ми след броени минути трябваше да става ... А мнението ви относно „колко добри приятели са му” няма да е положително, но ще сгрешите! Нещата там вече са по- различни, така че моля за коментари относно моя проблем ) Охх няма да ви надувам повече главичките- наистина кратък точен и ясен въпрос: Ще си заслужава ли да се видя с тях в най- скоро време, защото вече получих офертата…., ааа и мноооооооооооого ме е яд за снощи
    Благодаря предварително на хората,които могат да ме разберат и ще ми помогнат ;* и сори за правописа )

  2. #2
    Супер фен Аватара на nymphadora
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    2 931

  3. #3
    Супер фен Аватара на Cloud9
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    1 256
    Ходи,изпълни си мечтата. Довърши работата от снощи . Снимайте и после пратете насам.Няма само вие да се радвате я

  4. #4
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    много лошо си постъпила
    само това мога да кажа

  5. #5
    anonymous708973
    Guest
    Явно имате отворена връзка. Само в твоя посока ли е обаче? Приятелят ти спи ли с други?
    Няма лошо, де. Всеки си преценя. В тоя ред на мисли, прави си кефа с тия, щом на никого не му пречи.

  6. #6
    Супер фен Аватара на mim4ety_sara
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 160
    Направи го, все пак един живот живеем..
    Look, if you had one chance,
    one opportunity to seize everything
    you've ever wanted, in one moment,
    would you capture it... or just let it slip?


  7. #7
    На въпроса ти с въпрос: Ти как би се чувствала, ако гаджето ти ти е изневерявало с други? Би ли му простила? Как би се чувствала, ако той прави такива неща с твои две най-добри приятелки? Постави се на негово място и сама ще си отговориш. Първо не смятам, че онези двамата са му приятели щом допускат такива неща. А и каква е тази връзка? Ако наистина обичаш някого, бъди с него, но бъди му и вярна - нарича се уважение (най-малкото). Аз ли съм задръстена и с ограничено мислене или вие имате някаква извратена представа за "връзка" и "приятелство" ...
    П.С. На колко години си?
    Y soy, una chica enamorada de tus caricias ♪

  8. #8
    Супер фен Аватара на Cloud9
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    1 256
    Трололо е мацката не се вживявайте толкоз.Не че няма и такива парасници,де. Но тази лесно се надушва че е тролче.

    Веднъж живеем.Може и да е за кратко ако хванем някоя болест от безразборния секс,тъй че наживей си се.

    Сарказъм.

  9. #9
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    много си проста, наистина, такива ЧАК като теб наистина са рядко явление...
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  10. #10
    Ти можеш да се наричаш каквато искаш-луда, странна, необичайна и какво ли не, но определението е едно и всички са наясно какво е то. Независимо дали ти пука на тебе или не. Много го обичаш, ама искаш да се праскаш с двамата му най-добри приятели, докато той спи в другата стая. Евала, толкова са му приятели и те, пък ти квото искаш ми обяснявай. Най-абсурдното е че ти минава през ума да го направиш и се хвалиш и разказваш изпълненията си.
    Аз лично такъв фалц бих ти бил(в преносен смисъл естествено), че няма да разбереш кво ти се е случило, пък ако щеш си лудувай после. А ония двамата и те са същите като тебе...
    Бахти спрЕлата работа братче...

  11. #11
    Голям фен Аватара на chushkopek
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    600
    Ако си трол, ще си получиш бана, ако не си, искрено ти пожелавам полова инфекция.

  12. #12
    Мега фен Аватара на MaLkaTa_LaDy
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 159
    Цитирай Първоначално написано от chushkopek Виж мнението
    Ако си трол, ще си получиш бана, ако не си, искрено ти пожелавам полова инфекция.
    Толкова се надявам да е трол, че такива хора са за разстрел.
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true.

  13. #13
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Дано да е трил, че не мога да повярвам че има такива прости хора на света.

    Тя го обичала - да бе да.
    Не била курва - да бе да.
    Приятелите на приятеля й му били най-добрите - да бе да.

    Ако всикчо това е истина приятеля ти е путьо тотален, а ти си знаеш каква си.

    Иначе, какво да кажа освен:

    Господи, слез и си прибери вересиите.
    Последно редактирано от draid : 08-17-2012 на 05:10

  14. #14
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Двоен пост.
    Последно редактирано от draid : 08-17-2012 на 05:09

  15. #15
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Ужас, горкото момче. Самонаранява се в името на връзката си, а ти дори не го осъзнаваш и продължаваш да се чукаш наляво и надясно, защото била такава. Като си такава, зарежи настоящия си приятел и си продължавай по същия начин. Нищо не ти пречи. Единственото в момента е, че съсипваш от ден на ден тая връзка, дори в момента нито един от двамата да не го е забелязал или може би той е.
    Не си била к*рва, ами каква си?
    Не са му близки приятели.
    Не заслужаваш да си с това момче.

  16. #16
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Пффф. Ако си трол - lame. Ако не си... е, жалко, че те има въобще на света. Всичко се връща.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  17. #17
    Супер фен Аватара на Glamour92
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    1 885
    Хипервентилирах от смЕх.
    The crowd is proud
    The crowd is loud
    The crowd says"No"!
    To friend and foe
    I stand between
    Of might and unseen
    What's right and wrong
    Debate sing song
    To push away
    A chance to stay
    An idea born
    To laugh or sorn
    Reject or see
    What will,shall be
    One"Yes"is spoken
    One voice has broken
    The silence still
    Pay up the bill
    One"Maybe",please
    The crowd appease...
    "Yes","No","Maybe"
    Undecided
    Crowd
    Divided...

  18. #18
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    А най-хубавото е, че след по-малко от месец ваканцията свършва и ще спрат темите пуснати от скука.

  19. #19
    Щом казваш,че е след рождения ден на приятеля ти разбираемо е да сте пийнали но въпроса ми е: Защо си легнала МЕЖДУ двамата, не ти ли беше малко неудобно? Според мен си го направила нарочно особено след като са ти споменали за "замечтаванията" им към теб.

  20. #20
    Супер фен Аватара на Me4encety
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 697
    Ехо насам,аз те разбирам ! Мацка прави си кефа,но просто гледаи гаджето ти да не разбира.Ти си правиш кефа,той не знае и не е наранен - всички са доволни.

    Цитирай Първоначално написано от mitkooo0
    Ако започна да водя полов живот ще ми спре ли разтежа , като цяло (пенис , вискочина ..) ?? на 14 съм
    Цитирай Първоначално написано от theeye770
    ще ти спре на тебе..мозъчната дейност... кви са тия глупости?!

  21. #21
    Супер фен Аватара на balu4ka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    V.T
    Мнения
    2 515
    Мисля,че това няма да се случи.Те не учат,тогава имат цялото свободно време на света да пълнят форумите с подобни извращения.Втрещявам се,как бих могла да приема това сериозно?!
    Ти си курва,от истината боли.Лошото е ,че не залъгваш единствено себе си ,но и приятелят си.Баш на рожденият му ден ли намери да се чукаш,овца с овца?
    Такива като тебе ,не заслужават връзки.Остави момчето намира ,чукай се на воля!
    Защото когато затворя очи, виждам само теб...

    http://www.youtube.com/watch?v=5VtsT...eature=related (music)

  22. #22
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Само се чудя за какво ти е гаджето. Така или иначе си падаш по случайните забивки. Прави си веселото, но нека не е на чужд гръб.

    иначе добре си си помечтала.
    Welcome to the Jungle...

  23. #23
    Мега фен Аватара на xXxPETYAxXx
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    3 228
    Интересен тролски разказ...

  24. #24
    На всички, които подкрепят авторката и я разбират -

  25. #25
    Kill it before it lays eggs! :}

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си