.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 40

Тема: Дискотека

  1. #1

    Дискотека

    Според вас нормално ли е да отидеш в дискотека в Слънчев бряг и там да почнат усилено да те свалят и ти да почнеш да се мляскаш с половината дискотека??? Например и на мен много хора ми се натискаха,но аз целунах само един,който ми харесваше на външен вид.(въпреки че сега ми е малко тъпо,защото ми беше първата целувка с момче,а аз исках да си я запазя за някой друг,не за някакъв непознат,но няма значение) Вие какво мислите?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Еми тъпо си постъпила.
    Иначе не, не е нормално да минеш половината клуб, курвенско е.

  3. #3
    Мега фен Аватара на xXxPETYAxXx
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    3 228
    Ми явно другото момиче всички си ги е харесала на външен вид, не само един!
    Нормално е да - ако искаш околните да останат с впечатлението, че си лесна(да не употребявам другата дума). Алкохола не прощава(ако е била почерпена де, btw пияно момиче на дискотека = жалка картинка).
    Друг е въпроса, че не ви е било мястото на дискотека, защото нямате годините, ама за това не мога да ви съдя - и аз ходех когато бях непълнолетна , но пък не се държах така...

  4. #4
    Jesus........

  5. #5
    не,не беше пияна

  6. #6
    anonymous708973
    Guest
    Дали е нормално или не, не преценяш ти. На момичето й е било айляк, ще се целува с когото прецени. Насладила се е на момента просто.

  7. #7
    Супер фен Аватара на LeprikonA
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 697
    Малко се правим на света вода ненапита, а? "Тя целува половината клуб, ама аз само един по-така..".
    "Ако можех да изляза оттук, щях да си позволя да бъда луда,защото всички са луди, а най-лошите луди са онези, които не знаят, че са такива,защото само изпълняват нарежданията на другите."


  8. #8
    Супер фен Аватара на lamer4e7o
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Някъде там
    Мнения
    2 683
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Дали е нормално или не, не преценяш ти. На момичето й е било айляк, ще се целува с когото прецени. Насладила се е на момента просто.
    Само да те попитам, понеже не знам: Би ли ми споделила какво значи думата „айляк“, защото тук по моя край не се употребява? Мерси.

  9. #9
    LeprikonA никой не съм обвинявала,просто питам дали е нормално ,дори не сме говорили по темата

  10. #10
    айляк е да ти е свободно и неангажирано

  11. #11
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    ^ Един вид свободна.

    По темата:
    Не мисля, че си постъпила тъпо, щом си го пожелава в този момент. Тъпо е, когато си искала да е запомнящо се с човек, който обичаш, но си се изкушила и си се целунала с някакъв непознат. В крайна сметка: ти сама можеш да разбереш дали си права или не.

    Иначе , наистина не е нормално да се целунеш с половината хора в дискотеката.
    Доста казва за момичето това действие, особено щом не е пияна. Следиш ли ми мисълта?

  12. #12
    Мега фен Аватара на fenastz
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Land of the blind
    Мнения
    3 221
    В Слънчев бряг се ебат по шезлонгите, така че според мен е съвсем нормално
    Не знам - това са две думи и се пишат ОТДЕЛНО

    Цитирай Първоначално написано от TykaSePisheNick
    Вие сте много глъми.Са ревете, че темата е стара, ама после някой като направи нова тема със същото заглавие ще има да ревете "има такива теми" и нз. си кво..В шибаното си трупане на мнения и сами се обърквате..

  13. #13
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    По-скоро те е яд, че и ти не си целувала повече, и сега се опитваш да се оправдаеш, че така или иначе не е обществено прието да се целуваш с всички, т.е. че си постъпила правилно. :Д
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  14. #14
    Не,чесно казано,не ме е яд,даже ми е лако гнусно ;д просто реших да разкажа тук,за да чуя повече мнения.

  15. #15
    Повече от фен Аватара на Teenhelp1
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    307
    Някой май го е яд, а ?

  16. #16
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    По-скоро те е яд, че и ти не си целувала повече, и сега се опитваш да се оправдаеш, че така или иначе не е обществено прието да се целуваш с всички, т.е. че си постъпила правилно. :Д
    И аз така мисля.

    Или е цункала и някой, когото на теб ти се е щяло.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  17. #17
    Супер фен Аватара на PyCoKoCkA93
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 964
    Цитирай Първоначално написано от SunSetBeach Виж мнението
    Според вас нормално ли е да почнеш да се мляскаш с половината дискотека???

    Например и на мен много хора ми се натискаха,но аз целунах само един,който ми харесваше на външен вид.
    Това ми прозвуча като:"Другите са баш "курви",ама аз се гордея,че съм по-малко "курва" от тях!"
    ДА ОБИЧАШ,КОГАТО ТЕ ОБИЧАТ Е ЧОВЕШКО.
    ДА МРАЗИШ,КОГАТО ТЕ ОБИЧАТ Е ЖЕСТОКО.
    ДА ОБИЧАШ,КОГАТО ТЕ МРАЗЯТ Е ВЕЛИКО !!!

  18. #18
    Banned Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    771
    Цитирай Първоначално написано от Amore-Mio* Виж мнението
    ^ Един вид свободна.

    По темата:
    Не мисля, че си постъпила тъпо, щом си го пожелава в този момент. Тъпо е, когато си искала да е запомнящо се с човек, който обичаш, но си се изкушила и си се целунала с някакъв непознат. В крайна сметка: ти сама можеш да разбереш дали си права или не.

    Иначе , наистина не е нормално да се целунеш с половината хора в дискотеката.
    Доста казва за момичето това действие, особено щом не е пияна. Следиш ли ми мисълта?
    Ето го коментара.Колкото до вас другите не не я е яд.както тя каза просто пита...по скоро вие се заяждате с нея

  19. #19
    знам че хората имат различни разбирания по темата и ако едни кажат че за тях тва е нормално защото сме млади т.н. други ще са на моето мнение.никой не съдя..просто реших да чуя повече мнения.facepalm

  20. #20
    Banned Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    771
    О и не знам дали е нормално или не.....но неискам да познавам такива момичета дето се мляскат в дискотеките с който дойде Пак да кажа.............пак да кажа за дамите по горе "дами не се острете толкова много" ^.^

  21. #21
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от lamer4e7o Виж мнението
    Само да те попитам, понеже не знам: Би ли ми споделила какво значи думата „айляк“, защото тук по моя край не се употребява? Мерси.
    В Пловдив я използваме като "кеф, много приятно преживяване и пр."
    Съвсем възможно е при въпрос "Кво прайш, уе" да чуеш "Бича айляка" = "Нищо, мързи ме и в червата, кефа си правя."

    Ном е напълно права.

  22. #22
    Супер фен Аватара на PyCoKoCkA93
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 964
    Цитирай Първоначално написано от SunSetBeach Виж мнението
    аз целунах само един,който ми харесваше на външен вид.(въпреки че сега ми е малко тъпо,защото ми беше първата целувка с момче,а аз исках да си я запазя за някой друг,не за някакъв непознат,но няма значение) Вие какво мислите?
    Ще те цитирам за втори път.Щом питаш нас за това и искаш да си изчистиш съвестта по този начин,значи ти пука и не е,цитирам, "без значение" за теб.Сама казваш,че всеки има различно мнение.Следователно и тук не е по-различно.Много зависи какъв е човекът,който изрази мнение.Ако е курвата на махалата,това е напълно нормално явление.Ако питаш един нормален (по уж неписаните общоприети норми на поведение) човек,той ще ти каже,че неморално,долно,жалко, курвенско и пр.Моралът е разтегливо понятие,моме.
    ДА ОБИЧАШ,КОГАТО ТЕ ОБИЧАТ Е ЧОВЕШКО.
    ДА МРАЗИШ,КОГАТО ТЕ ОБИЧАТ Е ЖЕСТОКО.
    ДА ОБИЧАШ,КОГАТО ТЕ МРАЗЯТ Е ВЕЛИКО !!!

  23. #23
    Мега фен Аватара на Зайче..
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    4 073
    Цитирай Първоначално написано от fenastz Виж мнението
    В Слънчев бряг се ебат по шезлонгите, така че според мен е съвсем нормално
    +1 ;d
    http://ask.fm/iwwkaa

  24. #24
    нямам намерение да се обяснявам на непознати...

  25. #25
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    За мен е еднакво тъпо да целунеш един непознат и да целунеш 5. Честно. Все същото е. Все сте пили, все не ви е пукало. Не осъждам самата постъпка, не е моя работа. Не виждам само каква толкова голяма разлика има. На нея също ли и беше първа целувка? Защото, ако не е, твоето е по-смотано. Не държа на тези велики първи пъти, но пияна в дискотека ми се види особено банално.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си