.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Unhappy Моля Ви за бърз отговор.

    Значи телефона ми е samsung galaxy i9000 s и понеже играя доста,често на разни игри и батерията ми пада за 1 ден.. Имам 2 въпроса..
    1вия е : Ако го държа в зарядното и междувременно играя на разни игри ще има ли проблем?
    2рия е: Случайно ако батерията се развали.. ще мога ли да си купя друга и пак да е така добра (:

  2. #2
    Голям фен Аватара на explosion_
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    575
    Да ви имам проблемите!

  3. #3
    1вия е : Ако го държа в зарядното и междувременно играя на разни игри ще има ли проблем? - НЕ
    2рия е: Случайно ако батерията се развали.. ще мога ли да си купя друга и пак да е така добра (: - ДА

  4. #4
    Супер фен Аватара на TheBobqk
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    1 572
    Цитирай Първоначално написано от Juliett. Виж мнението
    2рия е: Случайно ако батерията се развали.. ще мога ли да си купя друга и пак да е така добра (: - ДА
    Но трябва да е от подходящо място. Т.е. от голям магазин, не забутано магазинче за панели и зарядни. Аз поне не им вярвам за батериите. Така де не е като да не съм купувала батерия за нокиа, която държеше около два дена при положение, че предната е държала 5 примерно.
    ^^^
    Бургас <3

  5. #5
    Голям фен Аватара на JuStElly
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    834
    Ако си купиш хубава батерия,от хубаво място,да.. обаче ако вземеш от някое малко магазинче,което уж продава същите батерии на по - ниска цена,късмет да ти държи...

  6. #6
    Супер фен Аватара на DennisCobain
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 304
    Цитирай Първоначално написано от Juliett. Виж мнението
    1вия е : Ако го държа в зарядното и междувременно играя на разни игри ще има ли проблем? - НЕ
    2рия е: Случайно ако батерията се развали.. ще мога ли да си купя друга и пак да е така добра (: - ДА
    няма какво повече да се каже, наистина

    аз моя по 2 пъти на ден го зареждам и постоянно го бръничкам докато се зарежда. но си имам причина - лаптопа ми се счупи и нямам откъде другаде да пиша
    Последно редактирано от DennisCobain : 08-26-2012 на 11:13

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си