.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Не виждам смисъл

    Здравейте приятели, отдавна искам да споделя нещата в главата си и сега е момента. По принцип се опитвам да бъда оптимист и вярвам, че света не е толкова мрачен, колкото изглежда, но напоследък все повече примери изкачат в обратната посока, хората са озлобени, приятели едва намирам, които да споделят вижданията ми (всъщност имам един истински). Всички се борят за нещо (пари, жени) и в стремежа си да не бъдат наранени се опитват да водят безсмислена битка с останалите. Всеки се мъчи да излезне отгоре, дори и да трябва да потъпче другия. Въпроса ми е.. абе мамка му стара и аз ли трябва да стана такъв, за да ме харесват момичетата и да получавам всяка прищевка, която имам. Все повече се отчайвам, защото вярвам в идеали, които за останалите явно не струват нищо и ми е трудно да се боря за тях сам.. Не знам, може би нещо не ми е наред с главата, може би съм за психотерапевт, но ще се радвам да чуя различно мнение

  2. #2
    НЕ! Категорично не трябва да ставаш като другите! "В живота успяват оригиналите"
    Моят съвет е да не гледаш другите,бъди себе си и правилния човек ще те хареса заради това което си.Бори се за това което искаш и когато го постигнеш ще се изненадаш от резултата.И много си си наред с главата....това , че имаш друго разбиране за нещата не те прави "откачен"..

  3. #3
    Мега фен Аватара на li0n
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4 974
    Точно в кофата ли трябваше?
    Точно тук едва ли ще получиш компетентен отговор.. Иначе да, стой си на гъза и не се променяй.

  4. #4
    Супер фен Аватара на KadifWerewolf
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Я сом ут село!
    Мнения
    1 025
    Радвам се, че си започнал да виждаш човечеството както си е
    Но не, бъдейки един от тълпата не е начина, нито с момичетата, нито в работа или където и да е, просто го приеми като факт и си продължавай с живота
    Аре си одиме! НА СЕЛО!

  5. #5
    Хората са егоисти.......МНОГООООО рядко може да срещнеш някой свестен....

    Радвам се, че си започнал да виждаш човечеството както си е +1

  6. #6
    Супер фен Аватара на DennisCobain
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 304
    Спокоино, не си единствен. Аз приятели нямам, само познати. Нямам доверие на никой.

  7. #7
    е да бе, лесно е на думи, между другото развивам някакви философски съждения, тъй като прекарвам доста време сам. Не казвам, че съм напълно а-социален, излизам навън, срещам се с хора, но например много повече ми харесва да седна навън в прохладната лятна нощ и да гледам мъждукащите звезди. Не мога просто да изразя с думи какво ми става като погледна тая необятна шир, и ми се струва, че с никой не мога да споделя тези моменти, повечето си казват "е да бе небе като небе, не си ли виждал". Наскоро имах нещо като лятна свалка с едно момиче, хубаво беше, с много красиво тяло, дори написах тема в раздел секс за една случка с нея (авантюрата ни продължи 3 дена) Чисто платоническа история, въобще не харесвах начина, по който мисли и нормално нито се чуваме, нито се виждаме вече. Та мисълта ми беше, че дори с нея не можах да изпитам някаква връзка.. оф не знам за кво пиша, ясно е, че не мога да се изразявам като хората ..

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 299
    Цитирай Първоначално написано от poetryFuser Виж мнението
    Здравейте приятели, отдавна искам да споделя нещата в главата си и сега е момента. По принцип се опитвам да бъда оптимист и вярвам, че света не е толкова мрачен, колкото изглежда, но напоследък все повече примери изкачат в обратната посока, хората са озлобени, приятели едва намирам, които да споделят вижданията ми (всъщност имам един истински). Всички се борят за нещо (пари, жени) и в стремежа си да не бъдат наранени се опитват да водят безсмислена битка с останалите. Всеки се мъчи да излезне отгоре, дори и да трябва да потъпче другия. Въпроса ми е.. абе мамка му стара и аз ли трябва да стана такъв, за да ме харесват момичетата и да получавам всяка прищевка, която имам. Все повече се отчайвам, защото вярвам в идеали, които за останалите явно не струват нищо и ми е трудно да се боря за тях сам.. Не знам, може би нещо не ми е наред с главата, може би съм за психотерапевт, но ще се радвам да чуя различно мнение
    Намери си друга компания. Просто си попаднал на грешните хора. Не е нужно да се променяш.

  9. #9
    Мега фен Аватара на elito0o0o0
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Galapagar
    Мнения
    6 563
    Добре.
    Life's like a dick. It gets hard for no reason. :\

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си