.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 299

    Можете ли да ми препоръчате някоя добра мишка за компютър?

    Тази на X7 и се износи скролера точно за няколко месеца. Пръскам със спирт, оправя се ама само за ден-два. Някоя с бутон или два които мога да програмирам да ми служат като макрота.
    Мисля си за Logitech или Microsoft

  2. #2
    "Всичко отдалечено от морето е провинция." Ъ. Хемингуей
    Може и да плува, може и да лети, но не го прави защото го мързи!

    Мишинка
    BrainDamage

  3. #3
    За какви пари говорим ?

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 299
    Да кажем 60 лева макс Не ми се дава повече за мишка.

  5. #5
    Супер фен Аватара на kosder
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 657
    Зависи за какво ти трябва, ако е за гейминг - Razer, ама за 60 лв. няма да можеш да си купиш чисто нов. Така, че най-добре някой Logitech. Аз имах обикновен Logitech за 30 лв. и ми вършеше работа 3-4 г. Имал съм и Microsoft Inteli 1.1 и 1.1A, ама се преебава кабела след около година и почва да прекъсва.
    МОМЧЕ

    Penguin power!!
    Империята се разраства-.-

  6. #6
    На мен не ми се даваха много пари, затова ще ти предложа моя избор - световноизвестната марка Hama, lol
    Но, майтапа настрана, мишката е страшно качествена - има 4 различни сетинга на чувствителност, ако не се лъжа най-доброто е 2400 dpi, което е ДОСТА, особено за мишка на такава цена. Има тефлонови крачета, има страхотен и здрав кабел, удобна е - изобщо, супер мишка.
    Цена : 23 лева я взех. Да, сериозно.


    Други варианти - някоя по-евтина на Logitech, някоя на A4Tech...

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 299
    Цитирай Първоначално написано от IncendiaSanctus Виж мнението
    На мен не ми се даваха много пари, затова ще ти предложа моя избор - световноизвестната марка Hama, lol
    Но, майтапа настрана, мишката е страшно качествена - има 4 различни сетинга на чувствителност, ако не се лъжа най-доброто е 2400 dpi, което е ДОСТА, особено за мишка на такава цена. Има тефлонови крачета, има страхотен и здрав кабел, удобна е - изобщо, супер мишка.
    Цена : 23 лева я взех. Да, сериозно.


    Други варианти - някоя по-евтина на Logitech, някоя на A4Tech...
    Готина е, но успях да си оправя сегашната ^_^
    Сложих я под супер гореща вода, след което я издухах с горещ професионален сешоар, след което сложих локтайт на скролера (той беше проблемен) и след което я сложиш във фризера. Стоя 15 минути, извадих я, издухах я отново. Свързах я. Първоначално се държеше както пали някоя стара кола, но сега скролера отново работи и е по-стабилен от преди. Само където по някаква причина като го натисна не върши никаква работа. Дано се оправи, че това копче го ползвам много.

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 299
    Окей става нещо супер странно. Левия и десния бутон променят твърдостта си от време на време. Натискам левия - работи. Натискам пак и потъва. Баси странния ден

  9. #9
    Мега фен Аватара на DaNGeRousLy
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Шумен
    Мнения
    11 759

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си