.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 32
  1. #1

    На 23 късно ли е за мечти?

    Здравейте, пиша тук, въпреки че вече отдавна не съм тийн, защото "Пълнолетник" малко се чете, а аз искам повече мнения. Та, както вече споменах на 23 съм, обаче вече ме е страх да мечтая. Защото колкото и години да минават не мога да се откажа от една мечта, която имам още от дете, по-силно е от мен просто. А тя е - да стана певец/актьор. Винаги съм искал да бъда известна личност, обаче има един проблем - имам музикален слух и добро чувство за ритъм и мелодия, обаче гласът ми не е много хубав. А и не съм следвал в консерваторията, нито в НАТФИЗ. Само че те и не ми трябват - искам да стана актьор в чужбина, като тези които участват в сериали като Щурите съседи и Интернатът и едновременно с това да пея. Винаги съм искал да имам собствени песни и да се снимам в клипове. Осъзнавам, че това е невъзможно, защото следвам Икономика, обаче все още си мечтая. Според вас откачено ли е, че на 23 буквално съм запазил детското в себе си и имам такива щури мечти? Късно ли е на 19+ за мечти?

  2. #2
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Никога не е късно за мечти.

  3. #3
    Супер фен Аватара на Verminaard
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Чирак-магесник от Льолин 4.
    Мнения
    2 536
    Да,късно е.
    /thread

    Sanity is for the weak
    Продъжение на гордата регистрация от 26.12.2006та с 3600+ поста.
    Кофата -> /кофата/ -> /к/ | Кофата = Bin | Bin -> /bin/ -> /b/ @_@

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Verminaard Виж мнението
    Да,късно е.
    /thread
    И що?

  5. #5
    Повече от фен Аватара на windowlicker
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    332
    Не е късно, важното е какво правиш, за да ги постигнеш. Да започнем с това: в коя държава искаш да се реализираш и говориш ли дадения език без акцент?

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    near the water
    Мнения
    145
    Що за въпрос? Късно ли е за мечти на 23? Никога не е късно за мечти!

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от windowlicker Виж мнението
    Не е късно, важното е какво правиш, за да ги постигнеш. Да започнем с това: в коя държава искаш да се реализираш и говориш ли дадения език без акцент?
    Испания. Езикът тепърва го уча, но като звучене ми харесва и освен това ми се струва по-лесен от френския, който учих. Много по-звучен, точен е и логичен е от скапания френски. Освен това испанците не са толкова надути като французите, които са гейска нация. Язък, че имат доста хубава природа и разнообразна.

    Искам да стана звезда и да имам много фенки, които да се подмокрят като ме видят.

  8. #8
    Повече от фен Аватара на windowlicker
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    332
    А какво става ако всички фенки са ти от долу изброените?

    Цитирай Първоначално написано от marti_marto Виж мнението
    Ам в смисъл такъв, че не искам да се оженя за българка. Всякаква друга (освен въшлива мюсулманка, негърка, азиатка, латинка, германка, англичанка, американка или от Балканите) става!

  9. #9
    То не е късно, ама важното е да правиш нещо по реализирането им, колкото се може по-скоро.

  10. #10
    И на 100 години да си, не е забранено да си мечтаеш. Колко от мечтите си ще превърнеш в реалност зависи от много обективни и субективни фактори. Обективни - трябва да си упорит и целенасочен. Субективни - все пак има и понятие наречено "късмет". Шансът да постигнеш нещо се обуславя именно от упоритостта, целнасочеността и късмета да получиш уникална възможност...

  11. #11
    Повече от фен Аватара на mechone
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    375
    Не, не и НЕ !

  12. #12
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    Пожелавам ти да се влюбиш в негърка.
    always late but worth the wait!

  13. #13
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Няма лошо да мечтаеш - независимо дали си на 23 или 75. Точно за това нещо няма възраст, така че спокойно. Важното е какви усилия полагаш и дали изобщо имаш възможността и таланта, за да го сбъднеш това.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  14. #14
    Голям фен Аватара на error92
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    505
    На теб проблема ти е че не си на 23...акъла ти не е на толкова : ))

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от error92 Виж мнението
    На теб проблема ти е че не си на 23...акъла ти не е на толкова : ))
    ХАХААХ
    Късничко ти е.Нищо не си направил по въпроса.Когато станеш на 50 години тогава ли ще търсиш реализация?

  16. #16
    Всъщност никога не е късно за мечти. Но зависи дали искаш да сбъднеш мечтата си както ти си решил. Ако си упорит и както сам твърдиш имаш талант нещата ще се получат. И малко късмет трябва но пък ако наистина го искаш до калкото разбрах е така, защото казваш че това е децката ти мечта, ако се бориш и положиш усилия за нея според мен има голям шанс да се сбъдне!! успех

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от kolegata88 Виж мнението
    ХАХААХ
    Късничко ти е.Нищо не си направил по въпроса.Когато станеш на 50 години тогава ли ще търсиш реализация?
    Той не пита дали на 23 е късно за реализация, а дали е късно за мечти

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Sladichkoto0 Виж мнението
    Той не пита дали на 23 е късно за реализация, а дали е късно за мечти
    Мечтата му е да се реализира на пазара и да играе Маури във Щирите Съседи...Когато стане на 50 ли ще започва да збъдва мечтата си ?

  19. #19
    Да побърза тогава ...

  20. #20
    Никога не е късно да се мечтае. Преди дни откриха бозона на Хигс а той не е смятал че тов аще стане в неговия живот... от над 45 години го търсят. И сега ще му дадат нобелова награда на човека.

    Иначе за пеенето и актьорското майсторство не си прав - трябва си учене. За всяко нещо си трябва учене. Аз съм пяла в младежки хор и ако знаеш само колко е тежко да се научил каква е постановката н а гласа, как да вадиш конкретни тонове... ужас. Не мисли че щом можеш да пееш е банята си готов. Най-малкото ако изнесеш един концерт - непрофесионалиста няма глас след 3-тата песен, а професионалиста може да пее 1-2 часа и на следващия ден отново.

    За това - не спирай да мечтаеш, но запиши пеене в НБУ дистанционно (тоест през събота и неделя). Ще ти е от полза.

  21. #21
    Никога не е.

  22. #22
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    Цитирай Първоначално написано от iakatamacka Виж мнението
    Никога не е късно да се мечтае. Преди дни откриха бозона на Хигс а той не е смятал че тов аще стане в неговия живот... от над 45 години го търсят. И сега ще му дадат нобелова награда на човека.

    Иначе за пеенето и актьорското майсторство не си прав - трябва си учене. За всяко нещо си трябва учене. Аз съм пяла в младежки хор и ако знаеш само колко е тежко да се научил каква е постановката н а гласа, как да вадиш конкретни тонове... ужас. Не мисли че щом можеш да пееш е банята си готов. Най-малкото ако изнесеш един концерт - непрофесионалиста няма глас след 3-тата песен, а професионалиста може да пее 1-2 часа и на следващия ден отново.

    За това - не спирай да мечтаеш, но запиши пеене в НБУ дистанционно (тоест през събота и неделя). Ще ти е от полза.
    Това е най- полезното мнение
    always late but worth the wait!

  23. #23
    Да, определено на 23 в България е късно , то всъщност не е , но тук нямаш никакъв шанс да станеш ''звезда'' . Относно Америка, Англия, Канада .. Там трябва да отидеш , ако искаш да се бориш за стойностен и задоволителен живот .

  24. #24
    Мега фен Аватара на Anichkaxxwee
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    12 839
    Никога не е късно : )
    Ако обичаш някой, заради красотата му, не е любов, а желание!! Ако обичаш някой, заради интелигентността му, не е любов, а възхищение!! Ако обичаш някой, защото е богат, не е любов, а интерес!! Ако обичаш някой и не знаеш защо... това е любов... трябва да знаеш да обичаш без да губиш нищо в замяна...

  25. #25
    Повече от фен Аватара на mimijessi
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    358
    Цитирай Първоначално написано от scrooper Виж мнението
    Това е най- полезното мнение
    Определено!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си