.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3

Тема: клуб pork pie

  1. #1

    клуб pork pie

    въпроса ми е някой знае ли дали пускат под 18 в порк пай ? на 16 съм ии съм имала случаи да не ме пуснат,но познати са ми казвали,че са ги пускали ... така че ако имате някъв експириънс споделете,мерси

  2. #2
    Супер фен Аватара на druzilla
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    България
    Мнения
    1 182
    За този клуб не съм чувала,предполагам,че са ги пуснали,защото са изглеждали по-големи и просто не са им искали лична карта..
    “If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.” - Michael Jackson ♥

  3. #3
    Знам за тази вечер само : Важно!
    След многократно задаваният въпрос относно влизането на лица под 18 години имаме отговор.
    В Pork Pie ще бъдат допускани лица над 16! Те няма да имат право да пият алкохол и след 22:00 ще бъдат длъжни да напуснат. За да бъдем сигурни в тази схема, всички които имат 18 ще получат гривни. С тях ще могат да закупуват алкохол на баровете. Ако изгубят своята гривна, или я дадат на някой под 18, те СЪЩО ще трябва да напуснат заведението след 22:00. Охраната
    ще следи сткриктно за това. Молим да спазвате тези указания за да можем да си изкараме партито хубаво и да няма проблеми.
    Носете си личните карти.
    Ogi*23, The Top Stoppers, Camp Sessions.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си