.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Увеличава ми се сметката за телефона?

    ох помогнете ми значи от няколко дена сметката на телефона ми се увеличава като е изкарана картата се увеличава със стотинки но като е пусната с лв. помогнете ми преди да са разбрали наще моля ви помогнете ми

  2. #2
    Голям фен Аватара на explosion_
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    575
    Е кажи им! И не олучи раздела

  3. #3
    Banned Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    771
    Какъв ти е телефона ? нов модел ли е?

  4. #4
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от kjssskj Виж мнението
    ох помогнете ми значи от няколко дена сметката на телефона ми се увеличава като е изкарана картата се увеличава със стотинки но като е пусната с лв. помогнете ми преди да са разбрали наще моля ви помогнете ми
    Провери си GPRS или points на конекшъните .. иначе казано дали има една иконка E - Edge - тва ти е интернета, ако по някакъв начин си го подкарал и си седи свързан най-често от там си точи парички.

  5. #5
    нокиа 5530 е. ми незнам търсих дали съм пуснала нещо незнам даже и картата като е в друг телефон взима пари и като съм я извадила.

  6. #6
    откъде мога да проверя за GPRS или points на конекшъните

  7. #7
    ami prechi li ako sum si vleznala v facebook registraciqta no sum dala izhod na samiq internet i sum si ostavila rega ?! znam che pisha na kirilica no ne moga da go oburna izvinete

  8. #8
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Най-добре отиди с нокията в мобилния оператор иии им кажи хем от апарата да ти излязат от всички интернет настройки (да ги настроят на нула, демек да нямаш такива) хем в тарифния ти план ако имаш нет и не искаш да го ползваш - да ти го изключат.

    а ако имаш интернет знаеш ли на какъв принцип е в тарифния ти план? в смисъл на мегабайт ли те таксуват или как..

    щото освен от нета, не знам дали от друго може да ти се надува сметката.

  9. #9

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Шумен
    Мнения
    74
    Телефона се ъпдейтва. Отиди по-бързо в някой офис на мобилния оператор. Трупат се главоломни сметки!
    Ревнува този , който се стреми да запази нещо което не му принадлежи .
    За това сълзи и признавай , бъди човек със сърце от мраз .
    Еднечка власт в света признавай - властта на собственото аз .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си