.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 43
  1. #1

    предимството да си животно

    ето вижте какво имам предвид:
    --http://kaka-cuuka.com/198
    кажете какво ви е мнението. аз съм напълно съгласен със статията ама 100%

  2. #2
    Мега фен Аватара на fenastz
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Land of the blind
    Мнения
    3 221
    Вярно е.
    Не знам - това са две думи и се пишат ОТДЕЛНО

    Цитирай Първоначално написано от TykaSePisheNick
    Вие сте много глъми.Са ревете, че темата е стара, ама после някой като направи нова тема със същото заглавие ще има да ревете "има такива теми" и нз. си кво..В шибаното си трупане на мнения и сами се обърквате..

  3. #3
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    и най-вече характера, който е по-важен от размерите..... а тази статия е до една степен хвалене на автора - жалка работа...
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  4. #4
    Супер фен Аватара на Thrombocyte
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    1 547
    Комплексарът и на 50 и на 150кг си остава комплексар.
    Respect my authoritah

  5. #5
    Големи мускули=къса пишка
    скъпа кола=Къса пишка
    True story
    И автора на статията не е прав. Това важи и за дебелите мъже, не само мускулестите.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от lude7ina Виж мнението
    Големи мускули=къса пишка
    скъпа кола=Къса пишка
    True story
    И автора на статията не е прав. Това важи и за дебелите мъже, не само мускулестите.
    Всичко което каза е простотия.

  7. #7
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 678
    Има и верни неща в статията, но има и грешки
    Например това ,че жените харесвали едрите
    Едно да си жилав, силен, прилично мускулест и друго е да имаш маса 100 кг
    Вярно е ,че към едрите има повече респект,но само в началото- след това се разбила какъв му е характера и дали го бива в нещо..

  8. #8
    Голям фен Аватара на bReAk3R
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    DirtyLand
    Мнения
    988
    Има много да пиша кое според мен е грешно и кое вярно, както и защо и т.н., така че само ще кажа, че мисля, че има както верни, така и грешни твърдения, ама незнам...
    FACEBOOK - Най-добрия начин FACE да не види BOOK дълго време :> ;dd

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от lude7ina Виж мнението
    Големи мускули=къса пишка
    скъпа кола=Къса пишка
    True story
    По-голяма простотия не бях виждал в тоя форум, честно. Много неща съм виждал, ама тва беше просто... върхът! Аз мога да ти лепна 2 шамара и след тва 3 хуя през челото да видим къса ли ми е пишката, ти ше кажеш.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от JonkataK Виж мнението
    По-голяма простотия не бях виждал в тоя форум, честно. Много неща съм виждал, ама тва беше просто... върхът! Аз мога да ти лепна 2 шамара и след тва 3 хуя през челото да видим къса ли ми е пишката, ти ше кажеш.
    хахахахаха правилно!

  11. #11
    Banned Фен
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    281
    Оф... фитнес "маниаци" самозабравили се... отдавна не съм писал във форума и за какво? Който спортува всичко различно от фитнес е тъпанар и нищо не прави. Пълни мизерници. Относно големите мускули = малка пишка - какво по вярно от това? Ако за вас голяма пишка е 15 санта... брейй... браво бе!!! И няма никво предимство да си "животно". В един постапокалиптичен свят да... в един свят, където няма оръжия и т.н. да... но тук, не Един път в главата и дотам беше "животното". Новини не гледате ли?

    Иначе... предпочитам 180 на 80, атлетично, стегнато тяло пред 180 100 някъв голям.

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Това какво предпочиташ ти си го запази за себе си .. Темата все пак е адски малоумна,а това за пишката няма да го коментирам,защото и темата е комплексирана и този дето пише преди мен е по-голям комплексар от идиота дето е написал тия драсканици.

    edit; личи си,че не си тренирал никога,най-добре не коментирай,защото и в другите спортове си нябаш 'абер кво си изисква..

  13. #13
    Banned Фен
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    281
    От 10 годишен тренирам всякакъв вид спортове. Аз изказах мнение. Хората вече се комплексират, когато имат нещо в повече ли? Комплексара се вижда кой е... просто изказах мнение, а ти почна да нападаш определени хора.

    Cya ;]

  14. #14
    Ти си пълен тъпак. Един човек има голяма пишка и след тва почва да тренира и прави големи мускули и пишката му кво ? смалява ли се?

  15. #15
    Banned Фен
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    281
    Добре, предавам се! Тъпак съм и нищо не разбирам от нищо. Печелите

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Личи си ) Може да постнеш изследванията да ги видим където доказват,че като си има Х мускулна маса повече от другият ако няма оръжия ще го надвиеш заради нея..Тръпна в очакване..
    Това изказване за пишката ми прилича точно на 11-12 комплексирано лапе и за това ти го казах направо..

  17. #17
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 678
    Ако си някой мафиот- бос , шеф , който има оръжие или 10 200 кг изроди го охраняват с бронирани мерцедеси - тогава да, не ти трябват мускули
    Но ,ако си обикновен гражданин без връзки с големците и си слабак - тогава е доста по-зле
    Дори няма да издържиш ,ако те вземат да бачкаш в някой сервиз или строеж

  18. #18
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Не само с физика може да се респектира.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  19. #19
    Banned Фен
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    281
    Да, на 11 години съм и пиша по-правилно на български език от теб. Нямам все още сперма.

    Респект се печели с човечност. Да си точен, да си пич, да си готин. Към тези "животни" има страхопочитание. Не бъркайте двата термина. Както във всяко едно нещо в природата и двете имат своите плюсове и своите минуси. Но... в тази обстановка, в това общество за предпочитане е първото. (мое мнение)

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от BloodRunsCold Виж мнението
    Да, на 11 години съм и пиша по-правилно на български език от теб. Нямам все още сперма.

    Респект се печели с човечност. Да си точен, да си пич, да си готин. Към тези "животни" има страхопочитание. Не бъркайте двата термина. Както във всяко едно нещо в природата и двете имат своите плюсове и своите минуси. Но... в тази обстановка, в това общество за предпочитане е първото. (мое мнение)
    Това никой не го отрича. Отричаме тази простотия - "големи мускули=малка пишка"

  21. #21
    Страхопочитание има към "животните", които се опитват да постигнат всичко с бой, а не към големите като цяло. Тези с по-голяма мускулна маса, независимо дали просто са по-здрави и големи, или са по-релефни, винаги ще получават по-голям респект от непознатите. А това за пишките са глупости. Колко на 1 слаб му е малка или голяма, толко и на 1 здрав му е малка или голяма. Тва е до човек и до ген, не е до тва дали имаш мускули или не. Това, че 1 човек има Ферари, или джип с 30 инча джанти, или ръката му е 45 не значи, че пишката му е малка. Само някви олигофрени пишат такива простотии. Иначе да, Чачо е прав, не само с физика може да се респектира, ама като видиш един здрав пич на пътя и ти трябва за нещо инстиктивно ще бъдеш по-учтив и възпитан към него, отколкото към някой, който е по-малък на размери.

  22. #22
    Голям фен Аватара на chushkopek
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    600
    Колко шитни се изписаха в една тема....

  23. #23
    Banned Фен
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    281
    Под "животно" разбирам Рони Колман и тея край него, които са. При тях сто процента трънчето им е... заради веществата, които приемат. А иначе... респект към големите хора, които са все още на Земята. Тогава наистина бих уважавал такъв човек, а не както се каза по-горе... щото направил 40-45 ръка и вече да върви като Бойко и да раздава шамари на 60 килограмови щеки

  24. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    5 138
    Не всички приличащи на химии наистина взимат вещества
    Както и на не всеки химик му въздейства на пениса анаболите

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    ХАхах смешник,разбирал рони колман и тия край него..Все едно в б-я някъде ще намериш подобен..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си