.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27
  1. #1

    Наистина сериозна тема.

    Какви цели сте си поставили в живота ?
    Мислите ли да учите висше, ако някои вече учат - мислите ли, че ще успеете да се реализирате точно с това ?
    За незавършилите - чувствате ли се готови за живота ?

    И най-вече - Искате ли да напуснете България ? Доста хора питам тоя въпрос напоследък, аз поне бих го направил само, ако ножа опре до кокала

  2. #2
    Мега фен Аватара на FunkyPie
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    4 006
    1-да си намеря свестен пънкар
    2-висшето никво го нема,ама си тряя..
    3-готова съм винаги да умра
    4-НАПУСКАМ ПРИ ПЪРВА ВЪЗМОЖНОСТ!
    Shut your mouth 'cause you're talking too much
    And I don't give a fuck anyway
    Everyone is fuckin' with my head now
    Don't stop fuckin' with my head now
    You're fuckin' with my fuckin' head now
    Цитирай Първоначално написано от ilovedeath Виж мнението
    А FunkyPie е кенгуру.
    Цитирай Първоначално написано от FunkyPie Виж мнението
    мда,добем добре ще е да го знам

  3. #3
    Браво. Мен много ме радват балъци, които мислят, че в чужбина ги чакат с отворени обятия

  4. #4
    Мега фен Аватара на FunkyPie
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    4 006
    а,не..просто тука не понасям шоферите
    Shut your mouth 'cause you're talking too much
    And I don't give a fuck anyway
    Everyone is fuckin' with my head now
    Don't stop fuckin' with my head now
    You're fuckin' with my fuckin' head now
    Цитирай Първоначално написано от ilovedeath Виж мнението
    А FunkyPie е кенгуру.
    Цитирай Първоначално написано от FunkyPie Виж мнението
    мда,добем добре ще е да го знам

  5. #5
    Супер фен Аватара на Chrizz
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    в парка
    Мнения
    1 322
    1. За сега съм ден за ден, пък каквото стане...
    2. Да
    3. И да, и не, ако трябва да съм честен. 5 години уча на майната си и съм горе долу самостоятелен, но пък някакси все още не ми се иска :Д
    4. Не искам.
    Yesterday is history, today is a gift, tomorrow is a mystery..

  6. #6
    Мега фен Аватара на elito0o0o0
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Galapagar
    Мнения
    6 563
    Ох, от къде да започна... :/ След 12 клас ще уча медицина или фармация, едно от двете. Повече като че ли ме влече медицината. Мисля, че ще успея да се реализирам, но точно тук в България ще ми е трудно. Има една схема, дето е доста добра, но ми трябва да знам немски за нея. -.- А аз немския го ненавиждам. Та както и да е. Аз също не мисля да напускам страната, освен ако ножа не опре до кокала. Ха, и си прав, че в страните особено на запад никого не приемат с отворени обятия.. Братовчедка ми, която е с 2 висши и от 10 години е в Испания, все още не може да си намери високоплатена работа, поради това, че си взимат техните си хора, а не някви чужденци от 3тия свят.. А за испанките мога да кажа, че едно 60% са супер плоски умствено и дори английския не го владеят хубаво. Ама тва е то..
    Life's like a dick. It gets hard for no reason. :\

  7. #7
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Цитирай Първоначално написано от nqmaznacheniee Виж мнението
    Какви цели сте си поставили в живота ? Абсолютно нищо, буквално живея ей така, каквото стане
    Мислите ли да учите висше, ако някои вече учат - мислите ли, че ще успеете да се реализирате точно с това ? Не, нито знам нещо, нито желая да се занимавам с това, просто доказвам, че може да избутваш всички семестъри с преписване и нулеви знания
    И най-вече - Искате ли да напуснете България ? Доста хора питам тоя въпрос напоследък, аз поне бих го направил само, ако ножа опре до кокала Само да знам език като хората и да имам определена квалификация, бих я напуснал с 1-ва класа
    ...
    n00bs

  8. #8
    и все пак не е ли по-добре България пред роб в чужбина ?

  9. #9
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    заради това искам някаква квалификация или нещо от сорта, както и да знам език
    ако си намеря работа в България с поне 1000-1200 лв заплата, не виждам причина да се махам
    n00bs

  10. #10
    Мега фен Аватара на elito0o0o0
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Galapagar
    Мнения
    6 563
    Цитирай Първоначално написано от nqmaznacheniee Виж мнението
    и все пак не е ли по-добре България пред роб в чужбина ?
    Ако не беше толкова плачевно.... 3 лева за бензин и 200 лева заплата GENIUS
    Life's like a dick. It gets hard for no reason. :\

  11. #11
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от nqmaznacheniee Виж мнението
    и все пак не е ли по-добре България пред роб в чужбина ?
    Поне аз се очертава да съм при мама и тате до пенсия, ако разчитам на заплатата тук. Вариантът с чичко паричко не ми е по вкуса. А и тук никой няма да ми даде 4 бона заплата.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от yakuza_ Виж мнението
    заради това искам някаква квалификация или нещо от сорта, както и да знам език
    Е точно за това е и първия въпрос. Всеки малко или много трябва да знае с какво точно иска да се занимава и кое му е по силите, а не да казва "някаква квалификация" пък кво точно..

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    Поне аз се очертава да съм при мама и тате до пенсия, ако разчитам на заплатата тук. Вариантът с чичко паричко не ми е по вкуса. А и тук никой няма да ми даде 4 бона заплата.
    Е да ама, ако всеки с акъла си бяга по чужбина и остава винаги утайката как може да се очаква някаква промяна ? И все пак не е толкова зле положението, просто сме научени само да се оплакваме и това е. Мисленето на една голяма част е, хем всяка вечер кючеци, ядене и пиене, хем много пари.

  14. #14
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    там е проблема, че още аз самия не знам с какво искам да се занимавам, по принцип бих станал криминалист, но не в България, което значи, че трябва да уча още ...
    n00bs

  15. #15
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от nqmaznacheniee Виж мнението
    Е да ама, ако всеки с акъла си бяга по чужбина и остава винаги утайката как може да се очаква някаква промяна ?
    Там ще ми е по-лесно да се развия и обера каймака на върховите постижения. Нека не забравяме, че част от водещите лекари в България в момента са специализирали/са карали курсове именно в чужбина.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  16. #16
    Мега фен Аватара на elito0o0o0
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Galapagar
    Мнения
    6 563
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    Там ще ми е по-лесно да се развия и обера каймака на върховите постижения. Нека не забравяме, че част от водещите лекари в България в момента са специализирали/са карали курсове именно в чужбина.
    + + + + !
    Life's like a dick. It gets hard for no reason. :\

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от yakuza_ Виж мнението
    там е проблема, че още аз самия не знам с какво искам да се занимавам
    И аз съм точно така Знам, че вече искам живота да ме грабне и да завърша и да идва интересното, в същото време ми е притеснено дали ще се справя, днес имам желание да продължа да уча, утре не. Пълна каша ми е в главата и се побърквам. Само знам, че първото нещо, което трябва да направя е да се махна от шибания град

  18. #18
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    аз просто не желая да се товаря с някакви битови проблеми от рода на - с какво да си платя Х сметката, ще ми стигнат ли парите тоя месец ако си купя Y и тн.
    n00bs

  19. #19
    Супер фен Аватара на DeviL_AsS
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 941
    Цитирай Първоначално написано от yakuza_ Виж мнението
    аз просто не желая да се товаря с някакви битови проблеми от рода на - с какво да си платя Х сметката, ще ми стигнат ли парите тоя месец ако си купя Y и тн.
    И мама и тати ли ти плащат сметките?

  20. #20
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Цитирай Първоначално написано от DeviL_AsS Виж мнението
    И мама и тати ли ти плащат сметките?
    Не, просто не желая да работя на някаква умряла работа за 400-500 лв цял живот. От 13 годишен не съм казал, че искам пари.
    n00bs

  21. #21
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    ще си изкарам висшето и ще укривам данъци на някоя голяма компания

    вероятно ще замина за Холандия след гимназията
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 299
    Ще стана програмист, може да ходя в чужбина за да уча или просто да си направя кефя, да видя някоя друга забележителност, но смятам тук да прекарам повече от живота си. А в края на живота си мисля да отида в някоя гора, за да не тъжът близките по мен и да стана безсмъртен. Да живея с мечки и да се храня от слънцето в продължение на 5981 години. След което ще съм отдал толкова време за самоанализ, че ще съм поумнял супер много. Тогава ще се върна в града и ще стана част от бъдещето.

  23. #23
    Голям фен Аватара на slimbo
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    916
    Цитирай Първоначално написано от nqmaznacheniee Виж мнението
    Какви цели сте си поставили в живота ?
    Мислите ли да учите висше, ако някои вече учат - мислите ли, че ще успеете да се реализирате точно с това ?
    За незавършилите - чувствате ли се готови за живота ?

    И най-вече - Искате ли да напуснете България ? Доста хора питам тоя въпрос напоследък, аз поне бих го направил само, ако ножа опре до кокала
    Ако може се махам още веднага ама си искам и сестрата с мене

  24. #24
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    1. семейство и работа
    2. да
    3. не знам дали съм готова.. 50/50 обаче съм сигурна,че ако трябва сама да се справям ще успея не заради друго,а заради ината си
    4. не искам,но ако ми се наложи след време бих искам или не...

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13 Виж мнението
    1. семейство и работа
    ем то на всеки тва му е целта, въпроса беше главно за работата, каква иска, каква му допада..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си